Acer rozšiřuje úhradu nákladů upgrade na Windows 8

1.10.2012

Společnost Acer je přesvědčena, že její zákazníci by měli mít přístup k nejmodernějším technologiím a rovněž mít možnost je využívat. Z toho důvodu aktivně podporuje oficiální program upgrade na Windows 8 firmy Microsoft. Ze stejného důvodu také představila jedinečnou propagační akci, v jejímž rámci uhradí náklady na oficiální online upgrade na Windows 8 firmy Microsoft. Tato možnost se vztahuje na všechny počítače Acer UltrabookTM zakoupené v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013.

Nyní společnost Acer s potěšením oznamuje rozšíření této nabídky na další vybrané notebooky a stolní počítače. Zařadila do ní notebooky a stolní počítače Acer Aspire dodané s operačním systémem Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional a Ultimate.Nabídka se bude dále vztahovat na notebooky Acer TravelMate a stolní počítače Veriton zakoupené s operačním systémem Windows 7 Home Basic či Windows 7 Home Premium.Tato část propagační akce platí pro uvedené počítače pořízené v období od 1. října 2012 do 31. ledna 2013.

Společnost Acer vytvořila vyhrazenou webovou stránku (www.acer.com/windows8upgrade), která seznamuje zákazníky s touto nabídkou. Zákazníci mohou požádat o úhradu nákladů na oficiální online upgrade firmy Microsoft. Jakmile dokončí online upgrade, měli by vyhledat na webové adrese www.acer.com/windows8upgrade odkaz na stránku, na níž mohou uplatnit nárok na úhradu. Zákazníci budou na této stránce vyzváni, aby potvrdili, že dokončili program upgradování společnosti Microsoft. Dále doplní údaje o sobě a zakoupeném počítači.Jakmile Acer ověří, že předané údaje jsou pravdivé a zákazník splnil veškeré požadavky, uhradí mu náklady na online upgrade firmy Microsoft.Úplné podmínky lze najít na webových stránkách na adrese www.acer.com/windows8upgrade.

Acer bude informovat o uvedených možnostech na svých místních webových stránkách a dále v prodejnách a na webových stránkách svých prodejních partnerů, aby se o nich dozvěděli všichni zákazníci a mohli je využít. Do této akce se budou moci zapojit zákazníci v následujících zemích Evropy, Středního východu a Afriky: Rakousko, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Francie, Německo, Maďarsko, Izrael, Itálie, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Saudská Arábie, Omán, Bahrajn, Katar, Kuvajt, Dánsko, Švédsko. Norsko, Finsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Jižní Afrika, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie a Ukrajina.

Všeobecné podmínky

Lhůta

 

Zákazníci společnosti Acer, kteří chtějí využít nabídky na úhradu upgrade, musí zaslat žádost o úhradu ve stanovené lhůtě od uvedení Windows 8 na trh do 15. března 2013.

Výrobky, na něž se akce vztahuje

PROPAGAČNÍ AKCE ACER:Ultrabook Acer, vybrané notebooky a stolní počítače Aspire dodávané s operačním systémem Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional anebo Ultimate.

Notebooky Acer TravelMate a stolní počítače Veriton zakoupené s operačním systémem Windows 7 Home Basic či Windows 7 Home Premium.

STANDARDNÍ PROPAGAČNÍ AKCE MICROSOFT:

Vybrané osobní počítače Acer s operačním systémem Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional či Ultimate.

Úplný seznam modelů Acer, jichž se tato akce týká, naleznete na webových stránkách na adrese [http://www.acer.cz/ac/cs/CZ/content/windows-upgrade-refund]

 

Jaké doklady budou zákazníci potřebovat?

Kontaktní údaje:jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, bankovní spojení

Sériové číslo počítače

Doklad o koupi osobního počítače Acer

e-mail, v němž společnost Microsoft potvrzuje upgrade na Windows 8

Jak dlouho to bude trvat?

Náklady na upgrade budou uhrazeny v průběhu 4 až 6 týdnů.

Poznámky

Zákazníci mohou v rámci upgradování požádat pouze o jazykovou verzi, která se shoduje s verzí systému Microsoft Windows 7 předinstalovanou na jejich počítači.

Autor: Ultrabook.cz, Acer

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce