Acer rozšiřuje úhradu nákladů upgrade na Windows 8

1.10.2012

Společnost Acer je přesvědčena, že její zákazníci by měli mít přístup k nejmodernějším technologiím a rovněž mít možnost je využívat. Z toho důvodu aktivně podporuje oficiální program upgrade na Windows 8 firmy Microsoft. Ze stejného důvodu také představila jedinečnou propagační akci, v jejímž rámci uhradí náklady na oficiální online upgrade na Windows 8 firmy Microsoft. Tato možnost se vztahuje na všechny počítače Acer UltrabookTM zakoupené v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013.

Nyní společnost Acer s potěšením oznamuje rozšíření této nabídky na další vybrané notebooky a stolní počítače. Zařadila do ní notebooky a stolní počítače Acer Aspire dodané s operačním systémem Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional a Ultimate.Nabídka se bude dále vztahovat na notebooky Acer TravelMate a stolní počítače Veriton zakoupené s operačním systémem Windows 7 Home Basic či Windows 7 Home Premium.Tato část propagační akce platí pro uvedené počítače pořízené v období od 1. října 2012 do 31. ledna 2013.

Společnost Acer vytvořila vyhrazenou webovou stránku (www.acer.com/windows8upgrade), která seznamuje zákazníky s touto nabídkou. Zákazníci mohou požádat o úhradu nákladů na oficiální online upgrade firmy Microsoft. Jakmile dokončí online upgrade, měli by vyhledat na webové adrese www.acer.com/windows8upgrade odkaz na stránku, na níž mohou uplatnit nárok na úhradu. Zákazníci budou na této stránce vyzváni, aby potvrdili, že dokončili program upgradování společnosti Microsoft. Dále doplní údaje o sobě a zakoupeném počítači.Jakmile Acer ověří, že předané údaje jsou pravdivé a zákazník splnil veškeré požadavky, uhradí mu náklady na online upgrade firmy Microsoft.Úplné podmínky lze najít na webových stránkách na adrese www.acer.com/windows8upgrade.

Acer bude informovat o uvedených možnostech na svých místních webových stránkách a dále v prodejnách a na webových stránkách svých prodejních partnerů, aby se o nich dozvěděli všichni zákazníci a mohli je využít. Do této akce se budou moci zapojit zákazníci v následujících zemích Evropy, Středního východu a Afriky: Rakousko, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Francie, Německo, Maďarsko, Izrael, Itálie, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Saudská Arábie, Omán, Bahrajn, Katar, Kuvajt, Dánsko, Švédsko. Norsko, Finsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Jižní Afrika, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie a Ukrajina.

Všeobecné podmínky

Lhůta

 

Zákazníci společnosti Acer, kteří chtějí využít nabídky na úhradu upgrade, musí zaslat žádost o úhradu ve stanovené lhůtě od uvedení Windows 8 na trh do 15. března 2013.

Výrobky, na něž se akce vztahuje

PROPAGAČNÍ AKCE ACER:Ultrabook Acer, vybrané notebooky a stolní počítače Aspire dodávané s operačním systémem Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional anebo Ultimate.

Notebooky Acer TravelMate a stolní počítače Veriton zakoupené s operačním systémem Windows 7 Home Basic či Windows 7 Home Premium.

STANDARDNÍ PROPAGAČNÍ AKCE MICROSOFT:

Vybrané osobní počítače Acer s operačním systémem Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional či Ultimate.

Úplný seznam modelů Acer, jichž se tato akce týká, naleznete na webových stránkách na adrese [http://www.acer.cz/ac/cs/CZ/content/windows-upgrade-refund]

 

Jaké doklady budou zákazníci potřebovat?

Kontaktní údaje:jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, bankovní spojení

Sériové číslo počítače

Doklad o koupi osobního počítače Acer

e-mail, v němž společnost Microsoft potvrzuje upgrade na Windows 8

Jak dlouho to bude trvat?

Náklady na upgrade budou uhrazeny v průběhu 4 až 6 týdnů.

Poznámky

Zákazníci mohou v rámci upgradování požádat pouze o jazykovou verzi, která se shoduje s verzí systému Microsoft Windows 7 předinstalovanou na jejich počítači.

Autor: Ultrabook.cz, Acer

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce