Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

 

  • Notebooky Acer TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit až procesory Intel® Core i7 desáté generace, souladem s americkými vojenskými standardy MIL-STD 810G a operačním systémem Windows 10 Pro

  • TravelMate P6 byl vyvíjen ve spolupráci se společností Intel v rámci inovačního programu s kódovým označením „Project Athena“ a ověřen pro pokročilý mobilní výkon. Poskytuje až 23hodinovoui,ii výdrž na baterii a vynikající výkon

  • TravelMate P2, navržený pro moderní pracovníky, se vyznačuje vysokorychlostním připojením, celodenní výdrží na baterii a lze jej snadno nasadit i spravovat

Společnost Acer dnes představila své nejnovější firemní notebooky TravelMate P6 a TravelMate P2 pro moderní mobilní uživatele, kteří myslí na zabezpečení dat. Tyto výkonné a robustní 14" a 15,6" notebooky jsou vybaveny až procesory Intel® Core i7 desáté generace, splňují vojenské standardy MIL-STD 810G a běží na nich systém Windows 10 Pro.

Odolný, ale stale tenký a lehký – nejnovější TravelMate P6 poskytuje mobilním profesionálům výkon, na který se mohou spolehnout,“ řekl James Lin, generální ředitel divize notebooků, IT Product Business, společnost Acer Inc. „Jsme přesvědčeni, že profesionálové ocení schopnost pracovat po dobu dvou dnů, aniž by se museli notebook dobíjet, stejně jako tělo splňující vojenské standardy odolnosti či vyšší zabezpečení.“

Acer TravelMate P6: pro profesionály na cestách

Nový Acer TravelMate P6 se může pochlubit tělem z hořčíko-hliníkové slitiny prvotřídní kvality, která je silnější a lehčí než standardní hliníkové slitiny při stejné tloušťce. Poskytuje notebooku také elegantní a moderní vzhled. Díky hmotnosti pouhých 1,1 kgiii a tloušťce pouze 16,6 mm se také snadno přenáší. A s až 23hodinovou1,2 výdrží na baterii zůstanou profesionálové produktivní i na transkontinentálních letech, nebo mohou pracovat plné dva dny na cestách bez dobíjení. Tento notebook s vysokým výkonem lze také nabít až do 50 % kapacity baterie za méně než 45 minut. Volitelné 4G LTE připojení využívající eSIM uživatelům umožňuje pracovat i spolupracovat s ostatními na cestách. TravelMate P6 se také může pochlubit certifikátem Microsoft Teams a umožňuje tak křišťálově čisté videokonference, pole čtyř mikrofonů zachytí hlasy na vzdálenost až dvou metrů.

TravelMate P6 byl vyvíjen ve spolupráci se společností Intel v rámci jejího inovačního programu s kódovým označenímProject Athena“. Prošel pečlivým testováním, aby dosáhl cílů programuiv a hardwarových specifikací pro zajištění neustálé pohotovostiv, okamžitého probuzenívi a vynikající výdrže na baterii5,vii,viii, aby se mohli ambiciózní lidé plně soustředit na práci odkudkoli.

TravelMate P6 od Aceru představuje mimořádné společné inženýrské úsilí vedené společnostmi Acer a Intel prostřednictvím programu Project Athena. Výkon našeho procesoru Intel Core a platforma vPro poskytují podnikům schopnost vyniknout a umožňují profesionálům na cestách splnit jejich ambice,” řekl Josh Newman, viceprezident skupiny Client Computing Group společnosti Intel.

Tyto nové Windows 10 Pro notebooky jsou vybaveny až procesory Intel Core i7 desáté generace, až 24 GB paměti DDR4, až grafikou NVIDIA® GeForce® MX250 a až 1TB HDD nebo rychlým PCIe Gen 3 x4 SSD využívajícím technologii NVMe pro urychlení úpravy velkých tabulek a vytváření prezentací. TravelMate P6 usnadňuje sdílení a spolupráci díky konstrukci s panty umožňujícími otevření víka až do úhlu 180°, díky čemuž lze displej položit zcela naplocho a sdílet tak obraz s ostatními.

Odolný, testovaný a spolehlivý

Acer TravelMate P6 by navržen pro profesionály na cestách, což obnáší, že musí zvládnout situace v reálném životě, které se mohou objevit v kanceláři i mimo ni. Je vyroben tak, aby splňoval sadu vojenských standardů odolnosti MIL-STD 810G a 810Fix, dokáže tak přežít nárazy během letištní kontroly, náhodné pády či další nehody. Další testy kontrolují odolnost notebooku vůči dešti, vlhkosti a extrémním teplotám.

Robustní zabezpečení

Firmy vyžadují kromě zabezpečení dat také taková zařízení, která lze snadno nasazovat a spravovat na dálku. TravelMate P6 je vybaven operačním systémem Windows 10 Pro a nabízí výkonné funkce pro zabezpečení dat. Uživatelé se mohou do systému přihlásit využitím Windows Hello přiložením prstu na čtečku otisků prstů integrovanou v zapínacím tlačítku, anebo prostřednictvím IR webkamery využívající biometrické rozpoznávání obličeje. Obě přihlašovací metody vylučují nutnost pamatovat si a používat heslo. Pokud není webkamera využívána, lze fyzicky zavřít její krytku, aby byla zajištěna ještě větší bezpečnost. Integrovaný čip TPM 2.0 (Trusted Platform Module) poskytuje hardwarovou ochranu hesel a šifrovacích klíčů. Předinstalovaný software Acer ProShield obsahuje sadu nástrojů pro zabezpečení a správu, které pomáhají chránit citlivá data, zatímco Acer Office Management umožňuje odborníkům v oblasti IT implementovat zásady zabezpečení a sledovat prostředky z jednoho rozhraní.

 

Acer TravelMate P2: univerzální zařízení pro moderní pracovníky

Acer TravelMate P2 je reakcí na stále se rozšiřující a modernizující se svět, kde se od zaměstnanců očekává, že dělají na více projektech najednou a pracují na různých místech. Schopnost připojení nejen k Wi-Fi, ale také ke 4G LTEx zajišťuje, že mohou uživatelé pracovat odkudkoli a široká škála možností přizpůsobení umožňuje TravelMate P2 adaptovat se pro práci na jakékoli úloze.

 

Vysokorychlostní připojení a dostatek energie pro celodenní práci

Při návrhu notebooku Acer TravelMate P2 byl kladen důraz na co nejlepší konektivitu, což z něj činí pro mobilní pracovníky spolehlivou a bezbolestnou volbu. Technologie Intel Wireless Wi-Fi 6 (802.11ax) uživatelům zajišťuje hladší bezdrátový provoz díky až třikrát vyššímxi rychlostem než u standardní Wi-Fi 5 (802.11ac). 4G LTE připojení využívající Nano SIM nebo eSIM ochrání uživatele před potížemi, když na cestách není k dispozici Wi-Fi. TravelMate P2 vydrží v provozu na baterii až 13 hodin1,xii a se svým tělem odolným vůči nárazům splňuje standardy MIL-STD 810G. Umožňuje tak uživatelům pracovat nepřetržitě po celý den v celé řadě pracovních prostředích.

 

Robustní, zabezpečený a snadno spravovatelný

TravelMate P2 kombinuje přístupnost, spravovatelnost a snadné používání a je připraven k okamžitému použití s optimalizovaným, předkonfigurovaným nastavením zařízení a vícejazyčnou komunikací pro rychlé a bezproblémové nasazení zařízení. Modul TPM 2.0 zajišťuje bezpečnou autentizaci a chrání firemní data, zatímco další bezpečnostní funkce, jako je čtečka otisků prstů a Windows Hello, umožňují uživatelům snadné, a přitom bezpečnější přihlašování prostřednictvím rozpoznávání obličeje nebo otisků prstů.

 

Výkonná produktivita

Díky procesorům až IntelCore i7 desáté generace a volitelné grafice NVIDIAGeForceMX230 poskytuje TravelMate P2 vysoký výpočetní i grafický výkon a je vybaven až 32 GB rychlé paměti DDR4,konfigurovatelným dvoudiskovým systém kombinujícím vysokokapacitní 1TB HDD a mimořádně rychlé 512 GB PCIe SSD se 4 PCIe linkami. TravelMate P2 se může pochlubit celou řadou portů, jako je VGA, HDMI a USB-C, které mohou snadno rozšířeny prostřednictvím dokovací stanice Acer USB Type-C Dock.

Cena a dostupnost

TravelMate P6 bude v oblasti EMEA k dispozici v únoru za cenu od 1 099 €.

TravelMate P2 bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu za cenu od 599 €.


Přesné parametry, ceny a dostupnost se může lišit v závislosti na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

 

O společnosti Acer

Acer, dnes jedna z předních světových společností, která se zabývá informačními a komunikačními technologiemi, byla založena v roce 1976 a má zastoupení ve více než 160 zemích světa. Společnost Acer se dívá do budoucnosti, proto se zaměřuje na to, aby vzájemným propojením hardwaru, softwaru a služeb otevírala spotřebitelům i podnikům nové možnosti. Ať už jde o technologie orientované na služby, IoT, hraní her nebo virtuální realitu, více než 7 000 zaměstnanců společnosti Acer se zaměřuje na výzkum, design, marketing, prodej a podporu produktů a řešení, která boří bariéry mezi lidmi a technikou. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce