Acer uvádí novou řadu cestovních projektorů

17.7.2013

Společnost Acer představila novou řadu cestovních projektorů s vysokým výkonem. Projektory Acer K335, K135 a K132 umožňují uživatelům ať už v práci nebo doma přehrávat jejich multimediální soubory nebo upoutat pozornost kolegů a obchodních partnerů lákavou prezentací.

Tyto projektory mají hmotnost jen 0,42 a 1,30 kg a rozměry menší než papír ve formátu A5 nebo menší než časopis. Díky tomu jsou vynikající volbou pro často cestující uživatele, kteří hledají snadno přenosné a kompaktní zařízení. Snadná přenositelnost je dále umocněna možnosti okamžitého zapnutí či vypnutí – uživatelé již nemusí ztrácet čas, když budou chtít začít tyto projektory používat. Zároveň je mohou jednoduše sbalit, když budou hotovi, a odejít.

Shrnutí:

  • Lehké a kompaktní projektory Acer řady K přináší vysoký výkon na cesty

  • Skutečně všestranné: model K132 je vybaven rozhraním MHL a modely K135 a K335 podporují bezdrátovou projekci

  • Stálý zobrazovací výkon díky životnosti lampy 30 000 hodin v režimu Eco


Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce