Chromebook Samsung s produktovým označením XE303c12

11.12.2012

Po stolním Chromeboxu přichází nová generace, která nový koncept počítače stále připojeného k internetu doplňuje o to podstatné: zajímavý poměr ceny a užitku. V případě Chromebooku 303 to znamená perfektní mobilitu a ovládání s cenovkou, která v čistém přepočtu ukazuje necelých 6 tisíc korun i s DPH.

 

Na první pohled je Chromebook hodně podobný Macbooku Air – není to designová kopie, ale podobné rozměry a důraz na štíhlou linii jsou neoddiskutovatelné. A není to ke škodě věci – Chromebook je kompaktní a vypadá dobře, i když místo hliníku pracuje s obyčejným šedým plastem.

Na první pohled je zřejmé, že "ultrabookům" odpovídá i nabídka konektorů – ta je jen základní, i když vlastně stačí. Nechybí totiž plnohodnotný HDMI konektor (který naopak chybí u mnohem dražšího Chromeboxu) a dvojice USB portů, z toho jeden v rychlé verzi 3.0, také stačí drtivé většině uživatelů. Do notebooku se vešla i čtečka SD karet

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce