Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

 

  • Konvertibilní RTX Studio notebooky ConceptD 7 Ezel umožňují tvůrcům navrhovat a sdílet jejich nápady prostřednictvím dotykového UHD displeje s přesnými barvami, který lze pro maximální flexibilitu a pohodlí naklonit a přetočit do kteréhokoli z pěti různých režimů použití

  • ConceptD 7 Ezel Pro je ideální pro ty, kdo potřebují maximální výkon; je vybaven procesorem Intel® Xeoni, grafikou NVIDIA® Quadro RTX™, podporou ECC pamětí a operačním systémem Windows 10 Pro

  • ConceptD 7 Ezel je ideální pro náročné úkoly; je vybaven chystanými procesory až Intel® Core™ řady H desáté generace, grafikami NVIDIA GeForce RTX, až 32 GB paměti DDR4 a až 2TB NVMe PCIe SSD

  • Pracovní stanice ConceptD 700 je ideální volbou pro filmaře, animátory a AEC designéry (architektura, inženýrství, konstrukce); je osazena procesorem Intel® Xeon™ E a až grafikou NVIDIA® Quadro RTX 4000

PRAHA, 6. ledna 2020 – Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10. Notebooky řady ConceptD 7 Ezel, která získala ocenění CES 2020 Innovation Award, jsou vybaveny závěsem Acer Ezel, jenž jim poskytuje pět režimů použití, což návrhářům výrazně usnadňuje spolupráci, sdílení a oživování nápadů. Elegantní a robustní pracovní stanice ConceptD 700 byla postavena tak, aby snadno zvládala náročné pracovní postupy tvůrců obsahu.

Rozšiřujeme naši řadu ConceptD o nové konvertibilní formáty notebooků, abychom podporovali profesionály v jejich tvůrčím úsilí,“ řekl Jerry Kao, Co-COO, společnost Acer Inc. „Jsou ideální volbou pro profesionály, kteří vytvářejí 2D a 3D práci. Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit řady ConceptD o tyto nové výkonné nástroje, které mohou pomoci více tvůrcům.“

ConceptD 7 Ezel Pro a ConceptD 7 Ezel využívají závěs Acer Ezel, díky čemuž jsou ideální pro všechny druhy pracovních scénářů – spolupráci s týmem, skicování pomocí přiloženého pera Wacom® EMR nebo prezentování práce klientům. Designéři mohou toto zařízení transformovat tak, aby co nejlépe vyhovovalo pro práci na úkolu, který je před nimi. Mají na výběr z pěti režimů: režim sdílení, plovoucí režim, režim stojan, režim tablet nebo režim displej. Řada ConceptD 7 Ezel je náhradou stolního počítače, která se dá vzít na cesty. Je ideální pro tvůrce, kteří chtějí kreslit, dokončovat práci i prezentovat na jediném zařízení.

Práce tvůrců ožije s brilantními detaily a čistotou na 4K IPSii displejích (rozlišení 3 840 × 2 160 px) notebooků s více než 8 miliony pixelů. Díky vysokému jasu 400 nitů jsou obrázky živé a poutavé. Displeje jsou také vybaveny vestavěnou technologií pro korekci barev a byly testovány i kalibrovány tak, aby poskytovaly vynikající věrnost při reprodukci barev v souladu se systémem PANTONE® Matching System (PMS). Tím je zajištěna věrná reprodukce barev se 100% pokrytím barevného prostoru Adobe® RGB a přesnost barev s průměrnou odchylkou Delta E pod 2. Uživatelské rozhraní Acer ConceptD Palette usnadňuje správu barevných profilů i nastavení systému.

Dotykové displeje notebooků umožňují díky přiloženému peru Wacom EMR přirozené psaní i rychlé a přesné ovládání. EMR pera dokonale replikují tekutost inkoustu a výrazně vylepšují aktivní kapacitní technologii. Nevyžadují baterii a nabízejí vyšší přesnost, dobu odezvy, rozlišení, citlivost na tlak, odolnost i možnost vznášení nad displejem.

Vzhledem k vysoce mobilní a interaktivní povaze práce mnoha designérů byly displeje notebooků ConceptD 7 Ezel překryty sklem Gorilla Glass 6, takže jsou odolné vůči pádům. Jsou opatřeny také antireflexní vrstvou, která zvyšuje viditelnost obrazu při použití venku nebo v jasném prostředí.

Díky chystanému procesoru Intel® Core ™ řady H, grafikám NVIDIA® GeForce RTX, až 32 GB paměti DDR4 a až 2TB PCIe SSD se ConceptD 7 Ezel skvěle hodí pro náročné pracovní postupy. Tvůrci mohou rychle upravovat a renderovat videa nebo vytvářet 3D animace a předvádět svou práci v reálném čase. Pro profesionály, kteří potřebují ještě větší výkon, je ConceptD 7 Ezel Pro vybaven procesorem Intel® Xeon ™, grafikou NVIDIA Quadro RTX ™, podporou paměti ECC a operačním systémem Windows 10 Pro.

Řada ConceptD 7 Ezel je součástí programu NVIDIA RTX Studio. Produkty RTX Studio, které jsou určeny současným tvůrcům, dodržují přísné hardwarové a softwarové požadavky, které zvyšují kreativitu rychlostí fantazie. Tyto vybrané počítače dostávají odznak RTX Studio, který tvůrcům umožňuje snadno identifikovat správný počítač pro zvládnutí jejich úkolů. Řada ConceptD 7 Ezel, která dokáže zvládnout více než 40 nejlepších kreativních a designových aplikací na světě s RTX akcelerací, přichází také s ovladači NVIDIA Studio Drivers, které zajišťují maximální výkon a stabilitu.

Mezi další výbavu notebooků ConceptD 7 Ezel Pro a ConceptD 7 Ezel patří dva porty Thunderbolt™ 3 pro neuvěřitelně vysoké rychlosti přenosu dat, slot pro kartu SD, jeden port DisplayPort 1.4, jeden port HDMI 2.0 a touchpad z hladkého skla. Uživatelé se mohou bezpečněji přihlašovat přes Windows Hello, a to pomocí čtečky otisků prstů na zapínacím tlačítku.

A co více, notebook byl navržen tak, aby zůstal chladný a tichý, produkuje méně než 40 dBA hluku — to odpovídá hladině hluku v knihovně. To všechno při zachování vysokého výpočetního i grafického výkonu.

Elegantní kompletně bílý notebook ConceptD 7 Ezel se může pochlubit Micro-ARC oxidační povrchovou úpravou pro vysokou pevnost a odolnost vůči korozi a oxidaci. Součástí jsou také otěruvzdorné vrstvy zaručující také odolnost vůči nečistotám.

ConceptD 700 – tvůrcův dříč

Elegantně navržená pracovní stanice ConceptD 700 je vybavena procesorem Intel Xeon E a grafikou až NVIDIA Quadro RTX 4000 pro řešení potřeb filmařů, animátorů a AEC designérů (architektura, strojírenství, konstrukce) díky vysokému a stabilnímu výkonu pro 3D CAD a náročné pracovní postupy tvůrců obsahu. Je krásným doplňkem jakéhokoli moderního studia s tichým provozem (hlučnost pouhých 40 dBA) a minimalistickou skandinávskou estetikou, která zahrnuje bílý povrch, horní stranu inspirovanou dřevem a hladké zaoblené rohy.

ConceptD 700 nabízí až 64 GB 4x DIMM 2666 MHz DDR4 paměti či možnost rychlého ukládání dat díky PCIe M.2 SSD, což je ideální pro složité konstrukční úkoly. Nechybí ani čtyři interní pozice jak pro 2,5", tak pro 3,5" pevné disky. ConceptD 700 je rozšiřitelný, aby držel krok s vyvíjejícím se nároky.

Pro náročný rendering je rozhodující optimální odvod tepla. ConceptD 700 využívá k nasávání vzduchu přes přední trojúhelníkový vzor tři účinné ventilátory a poté vzduch cirkuluje skrz tělo. Aby byla zachována čistota a funkcionalita pracovního prostoru, nabízí pracovní stanice na své horní straně rychlé bezdrátové nabíjení chytrých telefonů a nechybí ani správa kabelů či vysouvací držák náhlavní soupravy, který lze zasunout zpět do skříně, když není využíván.

Aby bylo zajištěno, že počítač funguje efektivně, lze využití procesoru, grafiky a paměti snadno monitorovat pomocí intuitivního softwaru ConceptD Palette, který se může také pochlubit indikátorem stavu zdraví a signalizací problémů vyžadujících řešení. Pro fyzické zabezpečení je počítač vybaven zámkem a detektorem vniknutí, aby se zabránilo krádeži či neoprávněnému přístupu.

Pracovní stanice ConceptD 700 byla testována a certifikována významnými nezávislými dodavateli softwaru (ISV), aby byla zajištěna kompatibilita, stabilita a spolehlivost softwaru i hardwaru. Obdržela také odznak RTX Studio, spolehlivě tak zvládne i ty nejnáročnější tvůrčí pracovní postupy.

Cena a dostupnost

ConceptD 7 Ezel Pro bude v oblasti EMEA k dispozici za cenu od 2 999 €.

ConceptD 7 Ezel bude v oblasti EMEA k dispozici za cenu od 2 499 €.

ConceptD 700 bude v oblasti EMEA k dispozici za cenu od 1 699 €.

Přesné parametry, ceny a dostupnost se může lišit v závislosti na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

O společnosti Acer

Acer, dnes jedna z předních světových společností, která se zabývá informačními a komunikačními technologiemi, byla založena v roce 1976 a má zastoupení ve více než 160 zemích světa. Společnost Acer se dívá do budoucnosti, proto se zaměřuje na to, aby vzájemným propojením hardwaru, softwaru a služeb otevírala spotřebitelům i podnikům nové možnosti. Ať už jde o technologie orientované na služby, IoT, hraní her nebo virtuální realitu, více než 7 000 zaměstnanců společnosti Acer se zaměřuje na výzkum, design, marketing, prodej a podporu produktů a řešení, která boří bariéry mezi lidmi a technikou. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

iSpecifikace se mohou lišit v závislosti na konkrétním modelu nebo regionu

iiVšechny zde uvedené značky a názvy produktů jsou ochrannými známkami příslušných společností a využívají se výhradně k popisu nebo identifikaci produktů

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce