Lenovo spouští kampaň na smrtphony

19.8.2015

Lenovo v tiskové zprávě oznámilo spuštění nové kampaně VIBE ON, zaměřené na mobilní telefony značky Lenovo.

VIBE ON je platforma určená pro mobilní telefony zančky Lenovo. Cílem jsou především mladí uživatelé, které podporuje v hledání vlastní životní cesty. Lenovo pravidelně doplňuje své portfolio mobilních telefonů o nové funkce i aplikace. Práce s telefonem je pak více intuitivní a rychlejší.

Mobilní telefony jsou prodávány za poměrně příznivou cenu. Především ve srovnání s Apple nebo Samsungem.

Filozofie designu mobilních telefonů, která stojí za řadou Lenovo VIBE je zakotvena ve 3 pohledech:
- bezproblémová práce s fotoaparátem
- rozšířené multimediální funkce
- adaptivní uživatelské rozhraní VIBE

Jako příklad je uváděn  nejnovější smartphon Lenovo VIBE Shot. Což jsou mobilní telefony které nabízí kombinace prémiových 4G telefonů s vysokým výkonem fotoaparát a jeho pokročilé funkce, práce s fotoaparátem si oblíbí začátečník i pokročilý fotograf.

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce