Lenovo spouští kampaň na smrtphony

19.8.2015

Lenovo v tiskové zprávě oznámilo spuštění nové kampaně VIBE ON, zaměřené na mobilní telefony značky Lenovo.

VIBE ON je platforma určená pro mobilní telefony zančky Lenovo. Cílem jsou především mladí uživatelé, které podporuje v hledání vlastní životní cesty. Lenovo pravidelně doplňuje své portfolio mobilních telefonů o nové funkce i aplikace. Práce s telefonem je pak více intuitivní a rychlejší.

Mobilní telefony jsou prodávány za poměrně příznivou cenu. Především ve srovnání s Apple nebo Samsungem.

Filozofie designu mobilních telefonů, která stojí za řadou Lenovo VIBE je zakotvena ve 3 pohledech:
- bezproblémová práce s fotoaparátem
- rozšířené multimediální funkce
- adaptivní uživatelské rozhraní VIBE

Jako příklad je uváděn  nejnovější smartphon Lenovo VIBE Shot. Což jsou mobilní telefony které nabízí kombinace prémiových 4G telefonů s vysokým výkonem fotoaparát a jeho pokročilé funkce, práce s fotoaparátem si oblíbí začátečník i pokročilý fotograf.

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce