Logitech G představuje závodní volant se zpětnou odezvou pro

11.6.2015

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (akcie NASDAQ: LOGI), přední inovátor v oblasti herních periférií, dnes představila Logitech® G29 Driving Force, závodní volant se zpětnou odezvou licencovaný pro herní konzole PlayStation®4 (PS4™) a PlayStation®3 (PS3). Pro volant Logitech G29 Driving Force, který je vytvořen pro precizní závodní jízdy a dlouhou spolehlivost, je charakteristická zpětná odezva se dvěma motorky, převodovka se šroubovitým mechanismem potlačujícím vůli řazení, ručně obšívaný a kůží obalený potah volantu a pedály plynu, brzdy a spojky vyrobené z nerezové oceli.

Naši fanoušci od nás chtěli volant pro PS4 od chvíle, kdy konzole byla uvedena,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel herní divize společnosti Logitech. „Posledních 18 měsíců jsme spolupracovali s firmou Sony, abychom mohli představit plně licencovaný závodní volant, a já jsem hrdý, že dnes mohu ohlásit jeho uvedení.“

fotografie Logitech volant 2015

Realistická zpětná odezva

Logitech G29 Driving Force je vrcholná práce v oblasti herního vybavení, díky zpětné odezvě, kterou zajišťují dva motorky, věrně simuluje pocit při přesunu těžiště vašeho auta, realistické podmínky na trati a opotřebení pneumatik, takže můžete vycítit přetáčení nebo nedotáčení vozu, ztrátu záběru kol a mnohé další aspekty. Využití šroubovitého mechanismu řazení rychlostí, který je vytvořen podle mechanismů používaných v převodovkách skutečných aut, vám poskytne výjimečně hladké, tiché a precizní řazení. Hardware je navíc zkonstruován tak, aby eliminoval vůli řízení, takže zásahy volantu a pedálů budete mít pod maximální kontrolou.

Odolná konstrukce

Volant Logitech G29 Driving Force je vytvořen tak, aby vydržel dlouho – v hřídeli řízení má pevná ocelová ložiska a páčky řazení i pedály jsou vyrobeny z nerezové oceli. Potah z vysoce kvalitní ručně prošívané kůže dává volantu Logitech G29 Driving Force vzhled a pocit jako byste měli v ruce skutečný volant závodního vozu a uživatelům zaručuje pohodlnější a trvanlivější používání.

 

A konečně: vestavěné úchytky a šroubovací body vám umožní volant bezpečně uchytit ke stolu nebo závodnímu sedadlu, aby posunutí nebo rozkyv volantu byl minimální i během agresivních manévrů.

 

Snadný přístup k ovládání her

 

Bezproblémový přístup k herním ovladačům zajišťuje takzvaný D-Pad, tlačítka na konzoli a páčky poloautomatického řazení, které jsou prakticky umístěny na volantu Logitech G29 Driving Force. LED kontrolky vám řeknou, kdy přesně přeřadit, abyste využili maximální akceleraci a nemuseli přitom spustit oči z tratě. Nastavení svých řidičských preferencí si můžete jemně vyladit pomocí kolečka se 24 polohami a tlačítek plus/minus.

 

Pedálová jednotka s citlivou odezvou

 

Závodní volant Logitech G29 Driving Force se dodává se samostatnou podlahovou jednotkou s pedály, abyste mohli pohodlně brzdit, akcelerovat a přeřazovat stejně jako ve skutečném autě, a navíc vám celkem bez větší práce umožňí udržovat přirozenější polohu těla. Odezva brzdového pedálu je nelineární a napodobuje tak činnost brzdových systémů citlivých na tlak sešlápnutí, díky čemuž má pocit při brzdění citlivější odezvu a je přesnější. Navíc má volant G29 samostatnou spojku, aby se hráči, kteří chtějí vyzkoušet své schopnosti, mohli plně ponořit do možností skutečného závodění.

 

Cena a dostupnost

 

Očekává se, že volant Logitech G29 Driving Force bude k dostání v České republice v červenci 2015. Prostřednictvím prodejců. Také e-shopy mohou poslat zásilky až k vám domů za doporučenou maloobchodní cenu 10 990 Kč. 

 

O společnosti Logitech

 

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market akcie se obchodují s tickerem LOGI.

 

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce