Logitech G představuje závodní volant se zpětnou odezvou pro

11.6.2015

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (akcie NASDAQ: LOGI), přední inovátor v oblasti herních periférií, dnes představila Logitech® G29 Driving Force, závodní volant se zpětnou odezvou licencovaný pro herní konzole PlayStation®4 (PS4™) a PlayStation®3 (PS3). Pro volant Logitech G29 Driving Force, který je vytvořen pro precizní závodní jízdy a dlouhou spolehlivost, je charakteristická zpětná odezva se dvěma motorky, převodovka se šroubovitým mechanismem potlačujícím vůli řazení, ručně obšívaný a kůží obalený potah volantu a pedály plynu, brzdy a spojky vyrobené z nerezové oceli.

Naši fanoušci od nás chtěli volant pro PS4 od chvíle, kdy konzole byla uvedena,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel herní divize společnosti Logitech. „Posledních 18 měsíců jsme spolupracovali s firmou Sony, abychom mohli představit plně licencovaný závodní volant, a já jsem hrdý, že dnes mohu ohlásit jeho uvedení.“

fotografie Logitech volant 2015

Realistická zpětná odezva

Logitech G29 Driving Force je vrcholná práce v oblasti herního vybavení, díky zpětné odezvě, kterou zajišťují dva motorky, věrně simuluje pocit při přesunu těžiště vašeho auta, realistické podmínky na trati a opotřebení pneumatik, takže můžete vycítit přetáčení nebo nedotáčení vozu, ztrátu záběru kol a mnohé další aspekty. Využití šroubovitého mechanismu řazení rychlostí, který je vytvořen podle mechanismů používaných v převodovkách skutečných aut, vám poskytne výjimečně hladké, tiché a precizní řazení. Hardware je navíc zkonstruován tak, aby eliminoval vůli řízení, takže zásahy volantu a pedálů budete mít pod maximální kontrolou.

Odolná konstrukce

Volant Logitech G29 Driving Force je vytvořen tak, aby vydržel dlouho – v hřídeli řízení má pevná ocelová ložiska a páčky řazení i pedály jsou vyrobeny z nerezové oceli. Potah z vysoce kvalitní ručně prošívané kůže dává volantu Logitech G29 Driving Force vzhled a pocit jako byste měli v ruce skutečný volant závodního vozu a uživatelům zaručuje pohodlnější a trvanlivější používání.

 

A konečně: vestavěné úchytky a šroubovací body vám umožní volant bezpečně uchytit ke stolu nebo závodnímu sedadlu, aby posunutí nebo rozkyv volantu byl minimální i během agresivních manévrů.

 

Snadný přístup k ovládání her

 

Bezproblémový přístup k herním ovladačům zajišťuje takzvaný D-Pad, tlačítka na konzoli a páčky poloautomatického řazení, které jsou prakticky umístěny na volantu Logitech G29 Driving Force. LED kontrolky vám řeknou, kdy přesně přeřadit, abyste využili maximální akceleraci a nemuseli přitom spustit oči z tratě. Nastavení svých řidičských preferencí si můžete jemně vyladit pomocí kolečka se 24 polohami a tlačítek plus/minus.

 

Pedálová jednotka s citlivou odezvou

 

Závodní volant Logitech G29 Driving Force se dodává se samostatnou podlahovou jednotkou s pedály, abyste mohli pohodlně brzdit, akcelerovat a přeřazovat stejně jako ve skutečném autě, a navíc vám celkem bez větší práce umožňí udržovat přirozenější polohu těla. Odezva brzdového pedálu je nelineární a napodobuje tak činnost brzdových systémů citlivých na tlak sešlápnutí, díky čemuž má pocit při brzdění citlivější odezvu a je přesnější. Navíc má volant G29 samostatnou spojku, aby se hráči, kteří chtějí vyzkoušet své schopnosti, mohli plně ponořit do možností skutečného závodění.

 

Cena a dostupnost

 

Očekává se, že volant Logitech G29 Driving Force bude k dostání v České republice v červenci 2015. Prostřednictvím prodejců. Také e-shopy mohou poslat zásilky až k vám domů za doporučenou maloobchodní cenu 10 990 Kč. 

 

O společnosti Logitech

 

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market akcie se obchodují s tickerem LOGI.

 

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce