Nejtenčí smartphone od Aceru

4.9.2014

harakteristika smartphonu Liquid Jade je jednoduchá: Jde o elegantní, stylový, kultovní 5" smartphone v ultratenkém ergonomickém provedení. Má tloušťku pouhých 7,5 mm a váží jen 110 g, jde tedy skutečně o nejtenčí smartphone, jaký Acer ve své historii vyrobil.

 

Díky svému designu se zakřivenými liniemi jde také o jedno z nejhezčích zařízení od Aceru. Jeho tenké a lehké tělo působí hned na první pohled elegantním dojmem a vytváří vztah mezi uživatelem a konstrukcí se zakřiveným povrchem. Je toho ale více. Opravdovou eleganci podtrhují propracované detaily smartphonu Liquid Jade: přijímač a reproduktor odráží představu o vlnění a jeho průhledný kosmetický kruh má čistý leštěný povrch.

UV malba s vysokým leskem na zadní straně prezentuje pokročilou kvalitu stejně jako praktičnost a pohodlí při dlouhodobém držení a přenášení. Celkově se ukazuje umělecký přístup ke všem aspektům jeho designu. Je určen pro expresionisty, kteří jím prokážou svůj životní styl a osobitost.

Také pro venkovní použití je Liquid Jade skvělou volbou díky nejmodernější technologii lepení Zero Air Gap: hladké dotykové sklo je touto speciální technikou spojeno s LCD panelem, což eliminuje odlesky a zvyšuje jas i kontrast. Chcete pořídit snímek při běhání? Pro Liquid Jade to není žádný problém: co oči uživatelů uvidí, to okamžitě zachytí fotoaparát na zadní straně.

Konfigurace:
Dual SIM, 5" IPS 1280x720 Gorilla® Glass 3
procesor MT6582 1,3GHz Quad-Core
ROM 16GB
RAM 2GB
kamera 2Mpx/13Mpx
WiFi, 3G, BT 4.0, microSD, micro USB,
Android 4.4
baterie 2100mAh

Doporučená cena 6 990 Kč

 fotografie smartphone Acer Liquid Jade boční pohled

fotografie smartphone Acer Liquid Jade bílý - čelní pohled

fotografie smartphone Acer Liquid Jade bíly zadní pohled

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce