Nejtenčí smartphone od Aceru

4.9.2014

harakteristika smartphonu Liquid Jade je jednoduchá: Jde o elegantní, stylový, kultovní 5" smartphone v ultratenkém ergonomickém provedení. Má tloušťku pouhých 7,5 mm a váží jen 110 g, jde tedy skutečně o nejtenčí smartphone, jaký Acer ve své historii vyrobil.

 

Díky svému designu se zakřivenými liniemi jde také o jedno z nejhezčích zařízení od Aceru. Jeho tenké a lehké tělo působí hned na první pohled elegantním dojmem a vytváří vztah mezi uživatelem a konstrukcí se zakřiveným povrchem. Je toho ale více. Opravdovou eleganci podtrhují propracované detaily smartphonu Liquid Jade: přijímač a reproduktor odráží představu o vlnění a jeho průhledný kosmetický kruh má čistý leštěný povrch.

UV malba s vysokým leskem na zadní straně prezentuje pokročilou kvalitu stejně jako praktičnost a pohodlí při dlouhodobém držení a přenášení. Celkově se ukazuje umělecký přístup ke všem aspektům jeho designu. Je určen pro expresionisty, kteří jím prokážou svůj životní styl a osobitost.

Také pro venkovní použití je Liquid Jade skvělou volbou díky nejmodernější technologii lepení Zero Air Gap: hladké dotykové sklo je touto speciální technikou spojeno s LCD panelem, což eliminuje odlesky a zvyšuje jas i kontrast. Chcete pořídit snímek při běhání? Pro Liquid Jade to není žádný problém: co oči uživatelů uvidí, to okamžitě zachytí fotoaparát na zadní straně.

Konfigurace:
Dual SIM, 5" IPS 1280x720 Gorilla® Glass 3
procesor MT6582 1,3GHz Quad-Core
ROM 16GB
RAM 2GB
kamera 2Mpx/13Mpx
WiFi, 3G, BT 4.0, microSD, micro USB,
Android 4.4
baterie 2100mAh

Doporučená cena 6 990 Kč

 fotografie smartphone Acer Liquid Jade boční pohled

fotografie smartphone Acer Liquid Jade bílý - čelní pohled

fotografie smartphone Acer Liquid Jade bíly zadní pohled

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce