Novým šéfem v Aceru je George Huang

21.8.2014

Výrobce Acer se zabývá vývojem hardwaru i softwaru. Založena byla v roce 1976. Acer vyrábí počítače, monitory, projektory, servery, notebooky, tablety i chytré telefony.

Acer oznamuje, že bude prezidentem společnosti Acer pro Evropu, Střední Východ a Afriku (EMEA) jmenován Luca Rossi. Současný prezident Aceru pro oblast EMEA, Oliver Ahrens, přijal novou výzvu pracovat jako prezident pro nově vzniklý region Pan-Asia Pacific, který bude zahrnovat Čínu, Tchaj-wan, Asii a Tichomoří. Od seskupení Číny, Tchaj-wanu a asijsko-pacifické oblasti do jedné regionální správy očekává společnost Acer zlepšení rozdělování a sdílení zdrojů, zvýšení konkurenceschopnosti a obchodní výkonnosti v regionu. Organizační změny a jmenování vstoupí v platnost 1. srpna 2014.

Novým předsedou společnosti Acer byl během posledního zasedání představenstva jmenován George Huang, jeden ze spoluzakladatelů společnosti Acer a dlouholetý člen představenstva. Stan Shih byl pak vyzván, aby pracoval na pozici čestného předsedy.

Rossi se ke společnosti Acer přidal v roce 2009, pracoval na pozici regionálního ředitele Acer Europe. V roce 2011 byl jmenován ředitelem oddělení značky Packard Bell a zároveň vedl spotřebitelskou divizi oblasti EMEA jako viceprezident. Ke jmenování Rossiho, aby vedl činnost celé oblasti EMEA, vedly jeho podnikatelské zkušenosti a průmyslové zázemí. Ahrens zanechal Rossimu velké dědictví, na kterém může stavět. Oba v průběhu několika posledních let úzce spolupracovali, aby v regionu udělali z Aceru významnou značku a vybudovali pevný základ pro budoucnost.

Pro Olivera Ahrense není práce pro Acer Asia ničím novým; v roce 2009 působil jako prezident Acer China, kde podíl společnosti Acer na trhu společně s příjmy vyrostl téměř trojnásobně. Byl uznán Ahrensův významný přínos, a proto byl v roce 2011 povýšen na senior viceprezidenta. V roce 2012 se vrátil do oblasti EMEA jako prezident, aby zde vedl činnost společnosti Acer.

Dnešní oznámení je o nasazení nejlépe kvalifikovaných představitelů do rolí zaměřených na obnovení růstu Aceru. Společnost Acer oznamila, že oceňuje, že má silné vedení k tomu, aby se posunula od značky hardwaru na informační, technologickou a komunikační společnost.

 

 

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce