Aktuality

NEC VersaPro VH: exotický maratonec

27.5.2012

V Japonsku byl uveden na trh notebook slibující více než 13 hodin na jedno nabití. Jak už napovídá název, třináctipalcová VersaPro VH je určena hlavně k profesionálnímu použití. Srdcem notebooku je procesor IntelCore i7 s architekturou Ivy Bridge a integrovanou grafikou.

Notebooky budeme moci nabíjet prostřednictvím klávesnice

25.5.2012

Vědci z kalifonské Lawrence Berkeley National Laboratory přišli s možností nabíjet notebooky pouhým psaním na klávesnici a mobilní telefony pohybem při chůzi. Klíčem je využití piezoelektrického jevu.

Kingston oznámila rozšíření podpory pro Kingston Wi-Drive.

16.5.2012

Společnost Kingston dnes oznámila další rozšíření podpory pro unikátní paměťový disk Kingston Wi-Drive. Tento stylový bezdrátový disk, který se snadno vejde do kapsy,

Logitech má nové www

15.5.2012

Společnost Logitech oficiálně spustila nový web, který je z velké části i v českém jazyce.

AMD uvádí dlouho očekávanou platformu Trinity

15.5.2012

Společnost AMD dnes oznámila velmi dychtivě očekávané uvedení  druhé generace procesorů AMD A-Series s akcelerovaným zpracováním grafiky (Accelerated Processing Unit – APU  s kódovým označením „Trinity“ pro mainstreamové i ultratenké notebooky

IPad Sluncem políbený

4.5.2012

Společnost Logitech dnes oznámila další doplněk k iPadu a zároveň přírůstek do řady produktů se solárním napájením: obal se solární klávesnicí Logitech® Solar Keyboard Folio.

Intel představil čtyřjádrové procesory třetí generace

24.4.2012

Intel představila čtyřjádrové procesory třetí generace Intel® Core™, přináší tím na trh s elektronikou skokový nárůst výpočetního i grafického výkonu. V první řadě to jistě ocení herní průmysl a samotní hráči počítačových her. Ale také milovníci digitálních médií a v konečné fazi i běžní uživatelé.

Kingston uvedl nový SSD disk HyperX® 3K SSD

11.4.2012

Kingston uvedla na trh nový SSD disk s názvem Kingston HyperX® 3K SSD, který je určený především pro počítačové nadšence, hráče a náročné uživatele, kteří zároveň ocení cenově výhodné řešení.

Logitech nabzí příslušenství pro iPad od Apple

5.4.2012

Výrobce příslušenství pro počítače a elektroniku Logitech uvedla na trh v ČR produktovou řadu pro iPad Apple třetí generace. 

V Čechách se dnes začal prodávat nový iPad

23.3.2012

Dnes od 10:00 začaly tuzemské registrované obchody nabízet nový iPad. Jedná se již o třetí generaci, která byla představena 7. března v USA.

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce