Aktuality

IPad Sluncem políbený

4.5.2012

Společnost Logitech dnes oznámila další doplněk k iPadu a zároveň přírůstek do řady produktů se solárním napájením: obal se solární klávesnicí Logitech® Solar Keyboard Folio.

Intel představil čtyřjádrové procesory třetí generace

24.4.2012

Intel představila čtyřjádrové procesory třetí generace Intel® Core™, přináší tím na trh s elektronikou skokový nárůst výpočetního i grafického výkonu. V první řadě to jistě ocení herní průmysl a samotní hráči počítačových her. Ale také milovníci digitálních médií a v konečné fazi i běžní uživatelé.

Kingston uvedl nový SSD disk HyperX® 3K SSD

11.4.2012

Kingston uvedla na trh nový SSD disk s názvem Kingston HyperX® 3K SSD, který je určený především pro počítačové nadšence, hráče a náročné uživatele, kteří zároveň ocení cenově výhodné řešení.

Logitech nabzí příslušenství pro iPad od Apple

5.4.2012

Výrobce příslušenství pro počítače a elektroniku Logitech uvedla na trh v ČR produktovou řadu pro iPad Apple třetí generace. 

V Čechách se dnes začal prodávat nový iPad

23.3.2012

Dnes od 10:00 začaly tuzemské registrované obchody nabízet nový iPad. Jedná se již o třetí generaci, která byla představena 7. března v USA.

Nokia s vlastním tabletem, kdy příjde s ultrabookem?

21.3.2012

NOKIA podle vyjádření jednoho z představitelů vyvíjí tablet ve vlastním provedení pro OS Windows 8

Fujitsu představuje prvni ultrabook s LTE

20.3.2012

Japonská společnost Fujitsu představila první ultrabook s technologií LTE. Prozatimním názvem je Lifebook Ultrabook.

Asus představil barevné varianty svých ultrabooků

6.3.2012

Asus uvedl na trh barevné varianty svých ultrabooků s označením ZENBOOK. Variaty se odehrávají v růžových odstínech, což jistě potěší hlavně ženy. K dispozici jsou ZENBOOK Hot Pink a ZENBOOK Rose Gold.

iPad 3 od Apple možná za týden 7.března

28.2.2012

Světová média přinášejí spekulace, že již 7.3. Apple překvapí na tiskové konferenci novináře.Tím překvapením má být představeni iPadu 3.

Apple MacBook Air 13.3"

22.2.2012

Připravujeme pro Vas test MacBook Air 13.3". Jedna se o prvního průkopníka mezi tenkými notebooky.

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce