Aktuality

Novým šéfem v Aceru je George Huang

21.8.2014

Novým předsedou společnosti Acer byl během posledního zasedání představenstva jmenován George Huang,

Monitor 4k2k od Acer s technologií NVIDIA® G-SYNC™

14.8.2014

Společnost Acer ohlásila příchod nového herního monitoru Acer XB280HK, který je prvním 4k2k monitorem na světě s technologií NVIDIA® G-SYNC pro ohromující extrémně plynulý obraz bez viditelných pixelů a se sytými barvami pro skvělé herní zážitky.

Interval výměny mobilů je 2 roky

31.7.2014

Češi mění starou elektroniku za novou stále rychleji. Interval výměny mobilů(smartphony) se podle prodejců zmenšil na dva roky, notebooky(ultrabooky) či počítače lidé mění v průměru po dvou až třech letech.

Samsung prodlouží výrobu Galaxy SIII

30.7.2014

Samsung prodlouží výrobu velmi úspěšného modelu smartphone Galaxy SIII. Současně nabídne nový model smartphonu SIII Neo s poslední verzí Androidu a větší pamětí. K dostání budou tyto modely smrtphonů od začátku srpna.

Lenovo prodává nejvíce počítačů

8.7.2014

Lenovo si drží první příčku ve světovém žebříčku prodaných osobních počítačů(notebook, tablet). Dle agentury Gartner je tržní podíl Lenova 19,2 %, co představuje růst z předchozích 16,7% v roce 2012. Druhou příčku si udržuje americký koncern Hewlett-Packard, na třetím místě se drží počítače značky Dell.

Google na Kubě

30.6.2014

Skupina nejvyšších představitelů americké internetové společnosti Google Inc.(Nasdaq:GOOG) poprvé ve své historii navštívila komunistickou Kubu, aby zde propagovala otevřený přístup k internetu.

Kartelová dohoda o cenách čipů

25.6.2014

Evropská komise se chystá v příštích týdnech uložit pokutu společnostem Philips, Samsung Electronics a Infineon Technologies za kartelovou dohodu o cenách čipů používaných mimo jiné v SIM kartách pro mobilní telefony

Nový model Nokia X2 s androidem od Microsoft

24.6.2014

Americký softwarový gigant Microsoft odhalil svůj první telefon od dokončení převzetí výroby mobilních telefonů od finské společnosti Nokia. Nový přístroj Nokia X2 používá operační systém Android firmy Google (BBC)

Apple nezákonně určoval seny eKnih

18.6.2014

Apple uzavřel mimosoudní dohodu se spotřebiteli, kteří ho soudně napadli, že nezákonně určoval ceny eknih. eKnihy zdarma najdete například ne českém portálu eknihovna.cz

HyperX představila na veletrhu Computex v Taipei několik novinek

6.6.2014

HyperX je divize společnosti Kingston. První novinkou jsou paměti HyperX Impact pro hráče a počítačové nadšence, kteří chtějí upgradovat a zvýšit výkon svých ultrabooků a notebooků.

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce