Aktuality

Kartelová dohoda o cenách čipů

25.6.2014

Evropská komise se chystá v příštích týdnech uložit pokutu společnostem Philips, Samsung Electronics a Infineon Technologies za kartelovou dohodu o cenách čipů používaných mimo jiné v SIM kartách pro mobilní telefony

Nový model Nokia X2 s androidem od Microsoft

24.6.2014

Americký softwarový gigant Microsoft odhalil svůj první telefon od dokončení převzetí výroby mobilních telefonů od finské společnosti Nokia. Nový přístroj Nokia X2 používá operační systém Android firmy Google (BBC)

Apple nezákonně určoval seny eKnih

18.6.2014

Apple uzavřel mimosoudní dohodu se spotřebiteli, kteří ho soudně napadli, že nezákonně určoval ceny eknih. eKnihy zdarma najdete například ne českém portálu eknihovna.cz

HyperX představila na veletrhu Computex v Taipei několik novinek

6.6.2014

HyperX je divize společnosti Kingston. První novinkou jsou paměti HyperX Impact pro hráče a počítačové nadšence, kteří chtějí upgradovat a zvýšit výkon svých ultrabooků a notebooků.

Google si vybuduje líheň v Polsku

5.6.2014

Google Inc. chce do roku 2015 vybudovat v polské Varšavě firemní Campus podobně jako již vybudoval v Londýně a Tel Avivu. Centrum má sloužit jako podpora začínajícím technologickým firmám.

MobileLite Wireless G2 od Kingstone

4.6.2014

Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., dnes oznámila uvedení bezdrátového zařízení MobileLite Wireless G2. Model MobileLite Wireless G2 umožní uživatelům chytrých telefonů a tabletů rozšířit možnosti ukládání dat,

Google představil svůj automobil

28.5.2014

Americký internetový gigant Google představil vlastní prototyp zcela automatizovaného automobilu bez volantu, plynu a brzd. Dle představitelů této největší internetové firmy ...

Google koupí další své konkurenty

21.5.2014

Americká internetová společnost Google (GOOG) infomovala o plánu dalších akvizic v zahraničí za více jak 30 mld. USD. Zpravodajské agentury infomují, že již kumulují finanční prostředky, které jsou na tyto nákupy určeny.

Dodávky osobních počítačů klesají

10.4.2014

Dodávky stolních počítačů na světových trzích v 1 kvartále roku 2014 klesají. Pokles již trvá více jak 1,5 roku v řadě. Zákaznící již delší dobu dávají přednost ultrabookům tabeltům a smartphonům.

Nová myš od Logitech® Wireless Mouse M560

15.10.2013

Společnost Logitech dnes oznámila uvedení nové myši Logitech® Wireless Mouse M560, jejímž cílem je dopřát maximální pohodlí při používání po dlouhé hodiny. Jde o bezdrátovou myš v plné velikosti s ergonomicky tvarovaným designem pro praváky i leváky.

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce