Aktuality

Google na Kubě

30.6.2014

Skupina nejvyšších představitelů americké internetové společnosti Google Inc.(Nasdaq:GOOG) poprvé ve své historii navštívila komunistickou Kubu, aby zde propagovala otevřený přístup k internetu.

Kartelová dohoda o cenách čipů

25.6.2014

Evropská komise se chystá v příštích týdnech uložit pokutu společnostem Philips, Samsung Electronics a Infineon Technologies za kartelovou dohodu o cenách čipů používaných mimo jiné v SIM kartách pro mobilní telefony

Nový model Nokia X2 s androidem od Microsoft

24.6.2014

Americký softwarový gigant Microsoft odhalil svůj první telefon od dokončení převzetí výroby mobilních telefonů od finské společnosti Nokia. Nový přístroj Nokia X2 používá operační systém Android firmy Google (BBC)

Apple nezákonně určoval seny eKnih

18.6.2014

Apple uzavřel mimosoudní dohodu se spotřebiteli, kteří ho soudně napadli, že nezákonně určoval ceny eknih. eKnihy zdarma najdete například ne českém portálu eknihovna.cz

HyperX představila na veletrhu Computex v Taipei několik novinek

6.6.2014

HyperX je divize společnosti Kingston. První novinkou jsou paměti HyperX Impact pro hráče a počítačové nadšence, kteří chtějí upgradovat a zvýšit výkon svých ultrabooků a notebooků.

Google si vybuduje líheň v Polsku

5.6.2014

Google Inc. chce do roku 2015 vybudovat v polské Varšavě firemní Campus podobně jako již vybudoval v Londýně a Tel Avivu. Centrum má sloužit jako podpora začínajícím technologickým firmám.

MobileLite Wireless G2 od Kingstone

4.6.2014

Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., dnes oznámila uvedení bezdrátového zařízení MobileLite Wireless G2. Model MobileLite Wireless G2 umožní uživatelům chytrých telefonů a tabletů rozšířit možnosti ukládání dat,

Google představil svůj automobil

28.5.2014

Americký internetový gigant Google představil vlastní prototyp zcela automatizovaného automobilu bez volantu, plynu a brzd. Dle představitelů této největší internetové firmy ...

Google koupí další své konkurenty

21.5.2014

Americká internetová společnost Google (GOOG) infomovala o plánu dalších akvizic v zahraničí za více jak 30 mld. USD. Zpravodajské agentury infomují, že již kumulují finanční prostředky, které jsou na tyto nákupy určeny.

Dodávky osobních počítačů klesají

10.4.2014

Dodávky stolních počítačů na světových trzích v 1 kvartále roku 2014 klesají. Pokles již trvá více jak 1,5 roku v řadě. Zákaznící již delší dobu dávají přednost ultrabookům tabeltům a smartphonům.

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce