Aktuality

Motorola Mobility zneužívá své postavení na trhu

6.5.2013

EK se domnívá, že Motorola Mobility(NYSE: MOT) zneužívá své postavení na trhu, tím že se snaží u soudu v Německu zabránit konkurentovi Apple Inc. v používání patentů nezbytných pro fungování mobilních přístrojů, které tvoří standard mobilních technologií

Prémiový ultrabook Samsung 9

26.4.2013

Na trhu se objeví luxusního ultrabook Samsungu série 9 s dvoujádrovým procesorem Intel Core i7-3517U, hmotnost 1,16 Kg.

Ovládne Lenovo servery IBM?

19.4.2013

Lenovo dle informací zpravodajské agentury Bloomberg pravděpodobně podá nabídku na odkup části divize serverů společnosti IBM.

Mobilní revoluce vrcholí

16.4.2013

Na nové levnější neomezené mobilní tarify přešlo během necelého týdne kolem 200.000 zákazníků, cca 1,4 % všech uživatelů mobilních čísel v ČR. Z toho zhruba 3/4 tvoří koncoví uživatelé a zbytek firmy 

Microsoft připravuje nové herní konzole s čipy od AMD

1.4.2013

Microsoft dle agenturních zpráva připravuje novou herní konzoly s čipy od AMD. INTEL tak má o starost více, konkurence nespí.

Groupon propustil zakladatele a ředitele Andrewa Masona

1.3.2013

Americký prodejce slevových kuponů Groupon propustil generálního ředitele Andrewa Masona (32). Společnost to oznámila v noci na pátek. Mason si získal pozornost médií díky svému svéráznému smyslu pro humor, nedokázal však zastavit pokles akcií podniku.

Nový tablet Fujitsu Stylistic M702

28.2.2013

Společnost Fujitsu v Barceloně představila nový tablet Fujitsu Stylistic M702. Toto zařízení s operačním systémem Android 4 je určeno k použití i na místech, kde by u běžných spotřebitelských tabletů hrozilo namočení nebo zanesení prachem.

Počet slevových stránek se snížil ze 180 na 90

18.2.2013

Počet slevových internetových stránek všemožných(i nemožných) názvů se ve vodách českého intenetu během roku 2012 snížil ze 180 na nynějších cca 100. 

Intel přiveze do Prahy Ultrabook Truck

12.2.2013

Od 28. února do 1. března 2013 se v Praze u Kongresového centra v Praze 4 bude představovat společný kamion společností a Tech Data, Intel a HP, k vidění zde budou aktuální ultrabooky z nabídky HP a především také nejnovější komerčně dostupné intelovské technologie.

Logitech představila klavesnici pro iPad mini

5.2.2013

Výrobce elektronických doplňků Logitech(NASDAQ: LOGI) dnes představil  novou verzi úzké klávesnice, která má sloužít jako ochranný kryt a současně i jako stojánek tabletu iPad® mini.

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce