ThinkPad T430U od Lenova nejdříve po prázdninách

20.1.2012

Ultrabook pro firemní zákazníky ThinkPad T430U od Lenova, bude k dostání na českém trhu pravděpodobně až po prázdninách. V druhé polovině roku by již mohly být ultrabooky vybavovány procesory řady Ivy Bridge. Využití nových technologií při výrobě těchto čipů bude znamenat celkové zlepšení rychlosti, kvalitnější grafiku a úsporu energie.

Lenovo si vybudovalo poměrně slušnou pozici mezi firemními zákazníky. Bude zajimavé na konci roku vyhodnotit, zda nový ultrabook ThinkPad T430U tuto pozici dále upevní. Nebude to jednoduché, ultrabooky vyvíjejí již všichni výrobci počítačů z celého světa. Předhánějí se, kdo bude mít vizitku "výrobce nejtenčího ultrabooku na světě". Co vy na koho sazíte?     

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce