Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020.  

Titul Intel Extreme Masters Championship je považován za jednu z nejnáročnějších trofejí v eSportech na světě. Na IEM Katowice 2020, reprezentující 78. zastávku Intel Extreme Masters na polské půdě v legendární Spodek aréně, bude 16 elitních týmů z celého světa soutěžit o 500 000 $ a o svůj zápis do historie Counter-Strike. IEM Katowice 2020 bude také vystupovat jako první Masters Champion titul na ESL Pro Tour.  

Jsme velmi hrdí na to, že jsme spojeni s turnajem Intel Extreme Masters, který fanouškům eSportů po celé Evropě přináší takové exkluzivní a zvláštní okamžiky,“ řekl Hajo Blingen, viceprezident pro marketing oblasti EMEA, společnost Acer Europe. „Během víkendu bude mít více než 168 000 fanoušků na IEM Katowice 2020 příležitost znovu se přiblížit k trofeji a sdílet své jedinečné okamžiky na sociálních sítích.“  

Turné trofeje Predator Intel Extreme Masters odstartovalo v Berlíně na veletrhu IFA 2019 a od té doby přechází mezi hlavními herními akcemi a mezníky napříč oblastí EMEA. Nyní se trofej konečně vrací do kolébky eSportů v Katovicích. 

Celá nabídka vysoce výkonných herních zařízení Acer Predator včetně oficiálních Predator IEM počítačů, je nyní k dispozici ve velkých prodejnách, v internetových obchodech a na Acer eStore. 

Chcete-li dostávat exkluzivní obsah z turnaje Intel Extreme Masters v Katovicích, sledujte stránky Predator na Facebooku nebo Instagramu.

Zdroj: Acer.cz

 

Zpět na přehled aktualit o ultrabucích

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce