Acer nabízí online upgrad Windows 8 pro své ultrabooky

7.8.2012

Výrobce ultrabooku Acer se přidala do akce o upgradu Windows 8 od Microsoft. V této akci je verze nabízena za 14,99 EUR s možností upgradovat Windows 7 na Windows 8. Nabídka platí pro zákazníky, kteří si koupí osobní počítač v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013. Pro majitele Ultrabooku má navíc speciální nabídku, jenž doplňuje standardní nabídku na upgrade firmy Microsoft. každý kdo si koupí ultrabook Acer v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013, může zažádat přímo u Aceru o náhradu nákladů na online upgrade provedeného v rámci programu firmy Microsoft. Acer chce tímto způsobem zajistit, aby její nejnovější výrobky byly vybaveny také nejnovějším operačním systémem.

Nabídka se vztahuje na modely Aspire S3, Aspire S5, Aspire M3 a Aspire M5.

Při návrhu speciálního postupu upgradování byl kladen důraz na co největší jednoduchost: zákazník se musí
pouze řídit standardním postupem upgradování firmy Microsoft.

Upgradování najde zde, následně může uplatnit nárok na náhradu nákladů. Na stránce potvrdí, že provedl program upgradování firmy Microsoft, a uvede údaje o výrobku. Jakmile Acer ověří, že údaje jsou správné a zákazník splnil požadavky, nahradí mu náklady na online upgrade. Tato akce se vztahuje na počítače Acer Ultrabook™ zakoupené mezi 2. červnem 2012 a 31. lednem 2013. Úplné
podmínky akce jsou uvedeny na webových stránkách na adrese zde.

Tato jedinečná propagační nabídka platí v současné době pro následující země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Izrael, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Střední východ (Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Omán, Bahrajn, Katar, Kuvajt), Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Jižní Afrika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina a Velká Británie.

Zákazníci v zemích, které nejsou v tomto seznamu uvedeny, se nemohou akce zúčastnit.

Náklady upgradování budou uhrazeny v průběhu 6 až 8 týdnů.

Zákazníci mohou v rámci upgrade požádat pouze o jazykovou verzi, která se shoduje s verzí systému MIcrosoft Windows 7 předinstalovanou na počítači.

Zákazníci společnosti Acer, kteří chtějí využít nabídky na upgrade, musí zaslat žádost o náhradu ve stanovené lhůtě od oficiálního uvedení Windows 8 na trh do 15. března 2013.

Ultrabook.cz

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce