Acer nabízí online upgrad Windows 8 pro své ultrabooky

7.8.2012

Výrobce ultrabooku Acer se přidala do akce o upgradu Windows 8 od Microsoft. V této akci je verze nabízena za 14,99 EUR s možností upgradovat Windows 7 na Windows 8. Nabídka platí pro zákazníky, kteří si koupí osobní počítač v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013. Pro majitele Ultrabooku má navíc speciální nabídku, jenž doplňuje standardní nabídku na upgrade firmy Microsoft. každý kdo si koupí ultrabook Acer v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013, může zažádat přímo u Aceru o náhradu nákladů na online upgrade provedeného v rámci programu firmy Microsoft. Acer chce tímto způsobem zajistit, aby její nejnovější výrobky byly vybaveny také nejnovějším operačním systémem.

Nabídka se vztahuje na modely Aspire S3, Aspire S5, Aspire M3 a Aspire M5.

Při návrhu speciálního postupu upgradování byl kladen důraz na co největší jednoduchost: zákazník se musí
pouze řídit standardním postupem upgradování firmy Microsoft.

Upgradování najde zde, následně může uplatnit nárok na náhradu nákladů. Na stránce potvrdí, že provedl program upgradování firmy Microsoft, a uvede údaje o výrobku. Jakmile Acer ověří, že údaje jsou správné a zákazník splnil požadavky, nahradí mu náklady na online upgrade. Tato akce se vztahuje na počítače Acer Ultrabook™ zakoupené mezi 2. červnem 2012 a 31. lednem 2013. Úplné
podmínky akce jsou uvedeny na webových stránkách na adrese zde.

Tato jedinečná propagační nabídka platí v současné době pro následující země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Izrael, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Střední východ (Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Omán, Bahrajn, Katar, Kuvajt), Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Jižní Afrika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina a Velká Británie.

Zákazníci v zemích, které nejsou v tomto seznamu uvedeny, se nemohou akce zúčastnit.

Náklady upgradování budou uhrazeny v průběhu 6 až 8 týdnů.

Zákazníci mohou v rámci upgrade požádat pouze o jazykovou verzi, která se shoduje s verzí systému MIcrosoft Windows 7 předinstalovanou na počítači.

Zákazníci společnosti Acer, kteří chtějí využít nabídky na upgrade, musí zaslat žádost o náhradu ve stanovené lhůtě od oficiálního uvedení Windows 8 na trh do 15. března 2013.

Ultrabook.cz

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce