Acer nabízí online upgrad Windows 8 pro své ultrabooky

7.8.2012

Výrobce ultrabooku Acer se přidala do akce o upgradu Windows 8 od Microsoft. V této akci je verze nabízena za 14,99 EUR s možností upgradovat Windows 7 na Windows 8. Nabídka platí pro zákazníky, kteří si koupí osobní počítač v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013. Pro majitele Ultrabooku má navíc speciální nabídku, jenž doplňuje standardní nabídku na upgrade firmy Microsoft. každý kdo si koupí ultrabook Acer v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013, může zažádat přímo u Aceru o náhradu nákladů na online upgrade provedeného v rámci programu firmy Microsoft. Acer chce tímto způsobem zajistit, aby její nejnovější výrobky byly vybaveny také nejnovějším operačním systémem.

Nabídka se vztahuje na modely Aspire S3, Aspire S5, Aspire M3 a Aspire M5.

Při návrhu speciálního postupu upgradování byl kladen důraz na co největší jednoduchost: zákazník se musí
pouze řídit standardním postupem upgradování firmy Microsoft.

Upgradování najde zde, následně může uplatnit nárok na náhradu nákladů. Na stránce potvrdí, že provedl program upgradování firmy Microsoft, a uvede údaje o výrobku. Jakmile Acer ověří, že údaje jsou správné a zákazník splnil požadavky, nahradí mu náklady na online upgrade. Tato akce se vztahuje na počítače Acer Ultrabook™ zakoupené mezi 2. červnem 2012 a 31. lednem 2013. Úplné
podmínky akce jsou uvedeny na webových stránkách na adrese zde.

Tato jedinečná propagační nabídka platí v současné době pro následující země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Izrael, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Střední východ (Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Omán, Bahrajn, Katar, Kuvajt), Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Jižní Afrika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina a Velká Británie.

Zákazníci v zemích, které nejsou v tomto seznamu uvedeny, se nemohou akce zúčastnit.

Náklady upgradování budou uhrazeny v průběhu 6 až 8 týdnů.

Zákazníci mohou v rámci upgrade požádat pouze o jazykovou verzi, která se shoduje s verzí systému MIcrosoft Windows 7 předinstalovanou na počítači.

Zákazníci společnosti Acer, kteří chtějí využít nabídky na upgrade, musí zaslat žádost o náhradu ve stanovené lhůtě od oficiálního uvedení Windows 8 na trh do 15. března 2013.

Ultrabook.cz

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce