Amazon odhaluje nový Kindle Voyage

24.9.2014

Nový 6-palcový Kindle Voyage je s 7,6 milimetry zatím nejtenčí a honosí se novou generací technologie displeje Paperwhite, která umožňuje super-ostré zobrazení textu (pro informaci 300 pixelů na palec) a zároveň také ostře zobrazované obrázky. Jako u minulé verze je i zde přední světlo, která vám umožní číst eknihy ve tmě. Otáčení stránek je rychlé a možné i jen pouhým poklepáním na displej.

Jedna z dalších novinek může být nápomocná těm, kteří se učí angličtinu jako druhý cizí jazyk. Říká se jí Word Wise a umožňuje zobrazení krátkých definic těžších slov, které se při čtení zobrazí přímo nad těmito slovy. Můžete se snadno sami rozhodnout, kolik takovýchto definic na stránce uvidíte anebo je skrýt úplně.

Cenově vychází Amazon Voyage na 199 dolarů (v přepočtu zhruba 4200 korun). Zákazníkům, kteří již objevili výhody eknihy se dostane do rukou od 21. října. 2014

 kindle vyoage

Přeložila Lenka Kašparová

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce