Amazon odhaluje nový Kindle Voyage

24.9.2014

Nový 6-palcový Kindle Voyage je s 7,6 milimetry zatím nejtenčí a honosí se novou generací technologie displeje Paperwhite, která umožňuje super-ostré zobrazení textu (pro informaci 300 pixelů na palec) a zároveň také ostře zobrazované obrázky. Jako u minulé verze je i zde přední světlo, která vám umožní číst eknihy ve tmě. Otáčení stránek je rychlé a možné i jen pouhým poklepáním na displej.

Jedna z dalších novinek může být nápomocná těm, kteří se učí angličtinu jako druhý cizí jazyk. Říká se jí Word Wise a umožňuje zobrazení krátkých definic těžších slov, které se při čtení zobrazí přímo nad těmito slovy. Můžete se snadno sami rozhodnout, kolik takovýchto definic na stránce uvidíte anebo je skrýt úplně.

Cenově vychází Amazon Voyage na 199 dolarů (v přepočtu zhruba 4200 korun). Zákazníkům, kteří již objevili výhody eknihy se dostane do rukou od 21. října. 2014

 kindle vyoage

Přeložila Lenka Kašparová

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce