Amazon zaměstná v ČR tisíce lidí

22.10.2013

Amazon chce být blíž svým evropským zákazníkům, a proto rozšiřuje svou síť distribučních center do střední Evropy. Jeden z nejstarších internetových obchodů na světě nově potvrdil, že v České republice vybuduje dva velkosklady. Strategická místa u Prahy a u Brna mají posílit rychlost a spolehlivost dodávek zboží. Do tří let od otevření distribučních center Amazon nabídne až čtyři tisíce dlouhodobých pracovních úvazků. Nabídka práce se bude týkat pozic operátorů, manažerů i vedoucích. Na sezónní práce bude americký internetový obchod potřebovat dalších zhruba šest tisíc pracovníků.

Právě v této době se začíná zveřejňovat nabídka práce a s tím spojený nábor prvních zaměstnanců, v dubnu 2014 budou mít zájemci o práci další možnost, opět se objeví nová nabídka práce a s tím spojené další kolo hledání kompetentních pracovníků především pro IT obor a programátorské práce. V Praze se velkosklad bude nacházet poblíž Letiště Václava Havla v Dobrovízi. Brněnské distribuční centrum bude ležet poblíž dálnice D1 nedaleko centra města. Další pobočky Amazonu by měly vzniknout také v Polsku. Díky skvělé poloze se Česká republika zařadí po bok dalších šesti evropských států, kde bude mít americká firma svoje pobočky. Nabidka práce od Amazonu se svým rozsahem zařadí mezi největší zaměstnavatele v České republice. 

Autor: P. Šmejdová Atraktivní práce

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce