Amazon zaměstná v ČR tisíce lidí

22.10.2013

Amazon chce být blíž svým evropským zákazníkům, a proto rozšiřuje svou síť distribučních center do střední Evropy. Jeden z nejstarších internetových obchodů na světě nově potvrdil, že v České republice vybuduje dva velkosklady. Strategická místa u Prahy a u Brna mají posílit rychlost a spolehlivost dodávek zboží. Do tří let od otevření distribučních center Amazon nabídne až čtyři tisíce dlouhodobých pracovních úvazků. Nabídka práce se bude týkat pozic operátorů, manažerů i vedoucích. Na sezónní práce bude americký internetový obchod potřebovat dalších zhruba šest tisíc pracovníků.

Právě v této době se začíná zveřejňovat nabídka práce a s tím spojený nábor prvních zaměstnanců, v dubnu 2014 budou mít zájemci o práci další možnost, opět se objeví nová nabídka práce a s tím spojené další kolo hledání kompetentních pracovníků především pro IT obor a programátorské práce. V Praze se velkosklad bude nacházet poblíž Letiště Václava Havla v Dobrovízi. Brněnské distribuční centrum bude ležet poblíž dálnice D1 nedaleko centra města. Další pobočky Amazonu by měly vzniknout také v Polsku. Díky skvělé poloze se Česká republika zařadí po bok dalších šesti evropských států, kde bude mít americká firma svoje pobočky. Nabidka práce od Amazonu se svým rozsahem zařadí mezi největší zaměstnavatele v České republice. 

Autor: P. Šmejdová Atraktivní práce

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce