Amazon zaměstná v ČR tisíce lidí

22.10.2013

Amazon chce být blíž svým evropským zákazníkům, a proto rozšiřuje svou síť distribučních center do střední Evropy. Jeden z nejstarších internetových obchodů na světě nově potvrdil, že v České republice vybuduje dva velkosklady. Strategická místa u Prahy a u Brna mají posílit rychlost a spolehlivost dodávek zboží. Do tří let od otevření distribučních center Amazon nabídne až čtyři tisíce dlouhodobých pracovních úvazků. Nabídka práce se bude týkat pozic operátorů, manažerů i vedoucích. Na sezónní práce bude americký internetový obchod potřebovat dalších zhruba šest tisíc pracovníků.

Právě v této době se začíná zveřejňovat nabídka práce a s tím spojený nábor prvních zaměstnanců, v dubnu 2014 budou mít zájemci o práci další možnost, opět se objeví nová nabídka práce a s tím spojené další kolo hledání kompetentních pracovníků především pro IT obor a programátorské práce. V Praze se velkosklad bude nacházet poblíž Letiště Václava Havla v Dobrovízi. Brněnské distribuční centrum bude ležet poblíž dálnice D1 nedaleko centra města. Další pobočky Amazonu by měly vzniknout také v Polsku. Díky skvělé poloze se Česká republika zařadí po bok dalších šesti evropských států, kde bude mít americká firma svoje pobočky. Nabidka práce od Amazonu se svým rozsahem zařadí mezi největší zaměstnavatele v České republice. 

Autor: P. Šmejdová Atraktivní práce

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce