Jak řešit problemy při instalování aplikací ze služeb Windows Store?

30.10.2012

Proč nemohu najít nebo nainstalovat aplikaci ze služby Windows Store?

Zde jsou některé důvody, proč nemusíte být schopni najít nebo nainstalovat aplikaci ze služby Windows Store:

 • Aplikace mohou být skryté z důvodu vašich předvoleb. Ve službě Store lze nastavovat předvolby, takže je snazší vyhledávat aplikace, které používají vámi upřednostňovaný jazyk nebo aplikace, které obsahují funkce usnadnění přístupu. Když jsou tato nastavení zapnutá, aplikace, které nevyhovují vašim předvolbám, jsou při procházení nebo prohledávání služby Store skryté. Další informace o předvolbách naleznete v tématu Nastavení předvoleb pro web Windows Store.

 • Aplikace mohou být skryté z důvodu věkového hodnocení funkce Zabezpečení rodiny. Rodiče mohou používat nastavení Zabezpečení rodiny, aby si jejich děti nemohly ve službě Store prohlížet aplikace, které jsou nevhodné pro jejich věk, a instalovat je. Další informace o nastavení Zabezpečení rodiny naleznete v tématu

 • Aplikace není dostupná ve vaší zemi nebo oblasti. Přestože aplikace může být dostupná v několika různých zemích nebo oblastech, vývojář se mohl rozhodnout, že ji pro vaši zemi nebo oblast neuvolní. To znamená, že můžete vidět stránku s popisem aplikace na webu, ale pokud se pokusíte zobrazit aplikaci ve službě Store, uvidíte zprávu, že aplikace není k dispozici.

 • Způsob platby přidružený k vašemu účtu neodpovídá zemi nebo oblasti, ve které se nacházíte. Chcete-li si zakoupit nějakou aplikaci pomocí služby Store v určité zemi nebo oblasti (podle nastavení Umístění počítače), je třeba použít způsob platby pro danou zemi nebo oblast. Pokud například kupujete přes službu Store nějakou aplikaci a nastavení Umístění počítače má hodnotu Spojené státy, musí být způsobem platby některý způsob používaný ve Spojených státech amerických.

  Ověření správnosti nastavení Umístění počítače pro danou zemi nebo oblast

  1. Potáhněte prstem směrem od pravého okraje obrazovky a potom klepněte na tlačítko Hledat.
   (Pokud používáte myš, nastavte ukazatel myši do pravého horního rohu obrazovky, přesuňte jej dolů a potom klikněte na tlačítko Hledat.)

  2. Do vyhledávacího pole zadejte oblast, klepněte nebo klikněte na položku Nastavení a potom ve výsledcích klepněte nebo klikněte na položku Oblast.

  3. Klepněte nebo klikněte na kartu Umístění.

  4. Není-li umístění správné, vyberte v seznamu své umístění, klepněte nebo klikněte na tlačítko Použít a potom klepněte nebo klikněte na tlačítko OK.

 • Aplikace už není ve službě Store k dispozici. V některých případech může být aplikace ze služby Store odstraněna. To znamená, že můžete vidět stránku s popisem aplikace na webu, ale pokud se pokusíte zobrazit aplikaci ve službě Store, uvidíte zprávu, že aplikace není k dispozici.

 • Procesor vašeho počítače není s aplikací kompatibilní. Služba Store automaticky skrývá aplikace, které nejsou kompatibilní s procesorem vašeho počítače, takže aplikace, které ve vašem počítači nemohou běžet, nejde nainstalovat. To znamená, že na jednom počítači můžete vidět, že je aplikace ve službě Store k dispozici, ale ta samá aplikace není ve službě Store k dispozici na jiném počítači s jiným procesorem.

 • Váš počítač nesplňuje systémové požadavky pro aplikaci. Pokud váš počítač nesplňuje systémové požadavky pro aplikaci, nejde tuto aplikaci nainstalovat. Pokud chcete zobrazit systémové požadavky pro aplikaci, přejděte ve službě Store na stránku s popisem aplikace a klepněte nebo klikněte na možnost Podrobnosti. Pokud váš počítač systémové požadavky pro aplikaci splňuje, ale nedaří se vám ji nainstalovat, zkontrolujte, zda nejste k počítači nebo službě Store přihlášeni pomocí dočasného účtu nebo účtu hosta.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce