Klávesnice napájená světlem od Logitech chrání váš iPad

3.5.2012

Obal s klávesnicí Logitech® Solar Keyboard Folio zajišťuje bezproblémovou ochranu přední  i zadní strany nového iPadu třetí generace a iPadu 2. Vestavěná Bluetooth® klávesnice se dobíjí světlem díky zabudovaným solárním článkům. Při plném nabití na ní můžete psát až dva roky – a to dokonce v naprosté tmě*. Okamžitá funkce On/Off automaticky probudí váš iPad, když otevřete pouzdro a při jeho zavření vrátí tablet do režimu spánku. Ať už chcete psát, nebo sledovat video, stojánek s více pozicemi podrží váš iPad za vás a nabídne dvě pohodlné pozice pro sledování displeje.

Hlavní funkce

  • Světlem napájená Bluetooth klávesnice: Vestavěná Bluetooth klávesnice je napájená světlem – ať už slabým světlem lampičky nebo venkovním světlem. Při plném nabití na ní můžete psát až dva roky i v naprosté tmě.
  • Ochranný obal: Štíhlé ochranné pouzdro zajistí bezproblémovou ochranu pro iPad z přední i zadní strany, takže můžete snadno cestovat s méně starostmi.
  • Okamžité zapínání/vypínání: Okamžitá funkce On/Off automaticky probudí váš iPad, když otevřete pouzdro, a při jeho zavření vrátí tablet do režimu spánku.
  • Stojánek s více pozicemi: Opěrka s více úhly pohledu upevní váš iPad ve správné pozici, ať už děláte cokoli. V první pozici můžete využít celou klávesnici na psaní. Ve druhé pozici vám posouží přední řada kláves jako jednoduchý ovladač přehrávání a hlasitosti, takže můžete rychleji spustit video, pozastavit přehrávání nebo regulovat hlasitost.
  • iPad třetí generace a iPad 2
  • Rozměry (d x š x v): 428 x 17,8 x 253 mm
  • Hmotnost: 460 g

Cena: 3199 Kč      

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce