Logitech dnes představila dotykovou myš Touch Mouse M600

8.2.2012

USA, Kalifornie, Logitech, přední světový výrobce počítačových myší, představila model Logitech® Touch Mouse M600 – myš zvláštní tím, že má povrch citlivý na dotek, takže můžete intuitivně ovládat kurzor pomocí prstů.

                   

Todd Walker, brand manager na tiskové konferenci publiku sdělil: „Lidé si stále více zvykají na navigaci pomocí gest v podobě pohybu konečků prstů, kterou používají na svých smartphonech a tabletech. Lze říci, že pro mnoho lidí se tato gesta stala druhou přirozeností. Myš Touch Mouse M600 tento vývoj naší komunikace s digitálním světem reflektuje a přináší intuitivní a přirozené ovládání i do oblasti počítačů.“

U nového modelu Logitech Touch Mouse M600 můžete rolovat, ovládat švihem a posouvat kurzor, ať již vaše prsty budou kdekoli na povrchu myši. Díky modernímu designu, jemným hranám a křivkám navrženým pro pohodlné uchopení je držení této dotykové myši příjemné a navíc vypadá skvěle všude, kde budete svůj notebook používat.

Software Logitech Flow Scroll vám poskytuje rolování, které je plynulé – podobně jako u vašich chytrých telefonů s dotykovým displejem. Stačí prst posouvat po povrchu myši citlivém na dotek a zažijete okamžitou, plynulou odezvu s pocitem volnosti, například při rolování webových stránek.

Jedinečný tvar myši byl navržen tak, aby pocit při nejčastějších úkonech – ukazování, klikání a rolování – byl co nejpříjemnější. A jedná se o skvělou volbu pro praváky stejně jako pro leváky: oblasti určené pro klikání lze pomocí softwaru Logitech SetPoint snadno přemapovat. Myš Logitech Touch Mouse M600 je navíc vybavena miniaturním přijímačem Logitech Unifying, díky němuž je možné k počítači připojit až šest kompatibilních zařízení – myší nebo klávesnic – prostřednictvím jediného USB portu. Můžete přidat klávesnici, přepínat mezi různými typy myší, které používáte pro různou práci nebo jako doplněk vašeho životního stylu, aniž byste museli vyměňovat přijímače nebo obětovat další USB port.

Díky hladkému povrchu na spodu myši, vyspělému optickému sledování pohybu a velmi snadnému používání představuje tato štíhlá myš vše, co byste očekávali od značky Logitech – a ještě více.

Myš Logitech Touch Mouse M600 získala ocenění za inovativní design a konstrukci v rámci mezinárodního veletrhu CES 2012 v kategorii počítačových periférií.

 

Cena Touch Mouse M600

Očekává se, že myš Logitech Touch Mouse M600 bude v Evropě k dostání v polovině února 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 1749 Kč. 

 


O společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI)

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce