Logitech dnes představila dotykovou myš Touch Mouse M600

8.2.2012

USA, Kalifornie, Logitech, přední světový výrobce počítačových myší, představila model Logitech® Touch Mouse M600 – myš zvláštní tím, že má povrch citlivý na dotek, takže můžete intuitivně ovládat kurzor pomocí prstů.

                   

Todd Walker, brand manager na tiskové konferenci publiku sdělil: „Lidé si stále více zvykají na navigaci pomocí gest v podobě pohybu konečků prstů, kterou používají na svých smartphonech a tabletech. Lze říci, že pro mnoho lidí se tato gesta stala druhou přirozeností. Myš Touch Mouse M600 tento vývoj naší komunikace s digitálním světem reflektuje a přináší intuitivní a přirozené ovládání i do oblasti počítačů.“

U nového modelu Logitech Touch Mouse M600 můžete rolovat, ovládat švihem a posouvat kurzor, ať již vaše prsty budou kdekoli na povrchu myši. Díky modernímu designu, jemným hranám a křivkám navrženým pro pohodlné uchopení je držení této dotykové myši příjemné a navíc vypadá skvěle všude, kde budete svůj notebook používat.

Software Logitech Flow Scroll vám poskytuje rolování, které je plynulé – podobně jako u vašich chytrých telefonů s dotykovým displejem. Stačí prst posouvat po povrchu myši citlivém na dotek a zažijete okamžitou, plynulou odezvu s pocitem volnosti, například při rolování webových stránek.

Jedinečný tvar myši byl navržen tak, aby pocit při nejčastějších úkonech – ukazování, klikání a rolování – byl co nejpříjemnější. A jedná se o skvělou volbu pro praváky stejně jako pro leváky: oblasti určené pro klikání lze pomocí softwaru Logitech SetPoint snadno přemapovat. Myš Logitech Touch Mouse M600 je navíc vybavena miniaturním přijímačem Logitech Unifying, díky němuž je možné k počítači připojit až šest kompatibilních zařízení – myší nebo klávesnic – prostřednictvím jediného USB portu. Můžete přidat klávesnici, přepínat mezi různými typy myší, které používáte pro různou práci nebo jako doplněk vašeho životního stylu, aniž byste museli vyměňovat přijímače nebo obětovat další USB port.

Díky hladkému povrchu na spodu myši, vyspělému optickému sledování pohybu a velmi snadnému používání představuje tato štíhlá myš vše, co byste očekávali od značky Logitech – a ještě více.

Myš Logitech Touch Mouse M600 získala ocenění za inovativní design a konstrukci v rámci mezinárodního veletrhu CES 2012 v kategorii počítačových periférií.

 

Cena Touch Mouse M600

Očekává se, že myš Logitech Touch Mouse M600 bude v Evropě k dostání v polovině února 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 1749 Kč. 

 


O společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI)

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce