Logitech představila reproduktorový systém Logitech® UE™ Air Speaker

27.3.2012

Jednoznačně je nepřehlédnutelný design. U modelu Logitech UE Air Speaker dominují jemné křivky s elegantním černém provedení v imitaci klavírního laku. Sestava bude jistě zajímat uživatelé, kteří si potrpí na kvalitní design. První zvukový dojem je taktéž pozitivní a lze očekávat, že bude poskytovat kvalitní zvuk ve stereo provedení.

Dle výrobce bude připojení k Apple zařízení snadné pomocí konektoru Apple Dock Connector. Praktická je funkce, kdy můžete již během poslechu hudby dobíjet například iPad nebo iPhone.

Logitech dtereo1     Logitech stereo2

Další podrobnosti najdete v tiskové zprávě:

Reproduktor Logitech UE s funkcí AirPlay osvobodí vaši hudbu a nabídne snadné streamování

Nový reproduktorový systém využívá funkci AirPlay umožňující bezdrátový streaming hudby z iTunes a z přístrojů iPhone, iPad a iPod touch

FREMONT, Kalifornie — 27. března 2012 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila reproduktorový systém Logitech® UE™ Air Speaker s funkcí AirPlay® od společnosti Apple. Nyní můžete streamovat hudbu bez komprese z iTunes nebo z iPhonu, iPadu či iPodu touch, které jsou připojené k vaší domácí Wi-Fi® síti, do reproduktoru Logitech UE, jenž díky duálním tweeterům a wooferům nabízí vysoce kvalitní poslech s plným a bohatým zvukem.

„Vznikla nová skupina hudebních fanoušků, pro něž jsou iPady a iPhony hlavním centrem pro poslech hudby,“ řekl Rory Dooley, hlavní viceprezident hudební divize ve společnosti Logitech. „Vytvořili jsme proto reproduktory Logitech UE Air Speaker, abychom těmto lidem nabídli skvělý zvukový zážitek, jenž bude slučovat výhody snadného streamingu hudby s fantastickým zvukem. Díky stylovému, modernímu designu, snadnému nastavení a excelentnímu zvuku budou reproduktory Logitech UE Air Speaker vypadat a znít úžasně v jakékoli místnosti v domě nebo v bytě.“

Reproduktory Logitech UE poskytují čistý, nerušený hudební zážitek, kdekoli si budete přát. Nový reproduktorový systém Logitech UE Air Speaker kombinuje hluboké zkušenosti společnosti Logitech v oblasti domácího audia a prověřenou profesionalitu značky Ultimate Ears, která se vždy zaměřovala na to, jak uši milovníků hudby naplnit zvukem nejvyšší kvality, a výsledkem jsou reproduktory se špičkovými vlastnostmi ve stylovém designu. Model Logitech UE Air Speaker má jemné křivky a elegantní provedení v černém klavírním laku a bude tak ozdobou jakékoli místnosti, přičemž jeho jedinečně vyladěná akustika naplní i větší prostor překvapivě prokresleným stereo zvukem.

Nastavení je snadné: stačí vložit iPad®, iPhone® nebo iPod touch® do dokovacího konektoru a postupovat podle pokynů na displeji, které vás provedou stažením aplikace Logitech UE Air, pak zadáte heslo vaší Wi-Fi® sítě – a můžete začít poslouchat.

Jakmile je tento jednorázový proces dokončen, připojí se k reproduktorům okamžitě jakýkoli iPhone4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (druhé, třetí, nebo čtvrté generace), iPad, iPad2 nebo iPad (třetí generace) s operačním systémem iOS 4.2 nebo novějším anebo jakýkoli počítač Mac či PC ve vaší síti s nainstalovaným iTunes verze 10.1 nebo vyšší. Navíc díky konektoru Apple Dock Connector můžete během poslechu hudby svůj iPad, iPhone nebo iPod dobíjet.

Reproduktorový systém Logitech UE Air Speaker získal ocenění za inovativní design a konstrukci v rámci mezinárodního veletrhu CES 2012 v kategorii bezdrátových příslušenství pro mobilní telefony.

Cena a dostupnost

Očekává se, že reproduktorový systém Logitech UE Air Speaker bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání od dubna 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 349 € (8699 Kč). Zákazníci z České republiky si mohou v následujících měsících reproduktory zakoupit pouze na oficiálním eshopu společnosti Logitech zde. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.

 Logitech stereo3

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

 

Logitech, logo Logitech a jiné značky Logitech jsou registrovány ve Švýcarsku a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce