Logitech představuje miniaturní bezdrátovou myš do kapsy

16.2.2012

Nová maličká myš přináší volnost bezdrátového připojení a jistotu i spolehlivost ovládání

FREMONT, Kalifornie — 15. února 2012 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila Logitech® Wireless Mini Mouse M187, kapesní myš se spolehlivým bezdrátovým připojením.

Nastavení je snadné a nevyžaduje žádný software. Prostě zasunete tzv. nano receiver do vašeho počítače a můžete začít myš používat. Nano receiver je tak malý, že může zůstat v USB portu vašeho notebooku stále – a v případě, že ho potřebujete odpojit, uschováte ho snadno uvnitř myši. V obou případech se tedy nemusíte obávat, že by se vám přijímač ztratil.

Logitech Mini Mouse M187

„Myš Logitech Wireless Mini Mouse M187 můžete vzít spolu se svým notebookem kamkoli – a to díky jejím miniaturním, kapesním rozměrům,” řekl Petr Binder, sales manager společnosti Logitech pro Českou republiku a Slovensko. „Tato praktická myš vám díky bezdrátovému připojení dopřeje více volnosti, zároveň však umožní přesnější ovládání než touchpad vašeho notebooku.”

Logitech Wireless Mini Mouse M187 se dodává v několika barvách, takže můžete vyjádřit svůj individuální styl. Navíc získáváte tříletou záruku a spolehlivý produkt vysoké kvality, která ze společnosti Logitech udělala předního světového výrobce doplňků umožňujících lidem připojit se k digitálnímu světu.

Cena a dostupnost

Logitech Wireless Mini Mouse M187 bude v Evropě na trhu v únoru za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč. Více informací najdete na www.logitech.com

Technické parametry

 • Windows® XP, Windows Vista® or Windows® 7
 • Mac OS® X 10.5 or later
 • Linux® kernel 2.6+
 • USB port
 • Dimensions (L x W x H): 82 x 50 x 32 mm
 • Weight:  40.5 grams
 • Weight with receiver and one AAA battery: 53.7 grams

 

Logitech Mini Mouse M187 2

 

Logitech Mini Mouse M187 do kapsy

Logitech Mini Mouse M187 galerie barev

 

 Logitech® Wireless Mini Mouse M187

The pocket-size mouse that’s big on wireless security and reliability.

Announcement Date: 8 February, 2012                                            Shipping: February 2012

Price: €19.99                                                                           Available at: www.logitech.com

Product Description

Take your Logitech® Wireless Mini Mouse M187 wherever you take your laptop – thanks to its pocket-ready, extra-small design. Setup is simple. Just plug in the nano receiver and start using your mouse. The receiver is small enough to stay in your USB port – and stores inside the mouse if you do need to remove it, so there’s no need to worry about losing it. You’ll enjoy the freedom of wireless with more precision and control than your laptop’s touchpad. Plus, the Logitech Wireless Mini Mouse M187 comes in a variety of colors, so you can express your individual style. And you get the confidence that comes with owning a mouse from Logitech, the global leader in mice.

Key Features

 • Pocket-size design: Your mouse is so small it will easily fit in your purse, handbag or pocket for extra-portability.
 • Plug-and-forget nano receiver that stays in your laptop: The tiny receiver simply plugs into a USB port and connects your mouse instantly without any software. It can stay plugged in even when you move around, and even stores inside your mouse if you do need to remove it.
 • Logitech Advanced 2.4 GHz wireless connectivity: Say good-bye to cords and enjoy wireless freedom with a powerful, reliable connection with virtually no delays or dropouts.

Logitech reliability with a three-year limited hardware warranty: You get a mouse you can count on with the high quality and reliability that have made Logitech the global leader in mice – plus a three-year limited hardware warranty.

 

System Requirements

 • Windows® XP, Windows Vista® or Windows® 7
 • Mac OS® X 10.5 or later
 • Linux® kernel 2.6+
 • USB port
 • Dimensions (L x W x H): 82 x 50 x 32 mm
 • Weight:  40.5 grams
 • Weight with receiver and one AAA battery: 53.7 grams

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce