Logitech představuje miniaturní bezdrátovou myš do kapsy

16.2.2012

Nová maličká myš přináší volnost bezdrátového připojení a jistotu i spolehlivost ovládání

FREMONT, Kalifornie — 15. února 2012 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila Logitech® Wireless Mini Mouse M187, kapesní myš se spolehlivým bezdrátovým připojením.

Nastavení je snadné a nevyžaduje žádný software. Prostě zasunete tzv. nano receiver do vašeho počítače a můžete začít myš používat. Nano receiver je tak malý, že může zůstat v USB portu vašeho notebooku stále – a v případě, že ho potřebujete odpojit, uschováte ho snadno uvnitř myši. V obou případech se tedy nemusíte obávat, že by se vám přijímač ztratil.

Logitech Mini Mouse M187

„Myš Logitech Wireless Mini Mouse M187 můžete vzít spolu se svým notebookem kamkoli – a to díky jejím miniaturním, kapesním rozměrům,” řekl Petr Binder, sales manager společnosti Logitech pro Českou republiku a Slovensko. „Tato praktická myš vám díky bezdrátovému připojení dopřeje více volnosti, zároveň však umožní přesnější ovládání než touchpad vašeho notebooku.”

Logitech Wireless Mini Mouse M187 se dodává v několika barvách, takže můžete vyjádřit svůj individuální styl. Navíc získáváte tříletou záruku a spolehlivý produkt vysoké kvality, která ze společnosti Logitech udělala předního světového výrobce doplňků umožňujících lidem připojit se k digitálnímu světu.

Cena a dostupnost

Logitech Wireless Mini Mouse M187 bude v Evropě na trhu v únoru za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč. Více informací najdete na www.logitech.com

Technické parametry

 • Windows® XP, Windows Vista® or Windows® 7
 • Mac OS® X 10.5 or later
 • Linux® kernel 2.6+
 • USB port
 • Dimensions (L x W x H): 82 x 50 x 32 mm
 • Weight:  40.5 grams
 • Weight with receiver and one AAA battery: 53.7 grams

 

Logitech Mini Mouse M187 2

 

Logitech Mini Mouse M187 do kapsy

Logitech Mini Mouse M187 galerie barev

 

 Logitech® Wireless Mini Mouse M187

The pocket-size mouse that’s big on wireless security and reliability.

Announcement Date: 8 February, 2012                                            Shipping: February 2012

Price: €19.99                                                                           Available at: www.logitech.com

Product Description

Take your Logitech® Wireless Mini Mouse M187 wherever you take your laptop – thanks to its pocket-ready, extra-small design. Setup is simple. Just plug in the nano receiver and start using your mouse. The receiver is small enough to stay in your USB port – and stores inside the mouse if you do need to remove it, so there’s no need to worry about losing it. You’ll enjoy the freedom of wireless with more precision and control than your laptop’s touchpad. Plus, the Logitech Wireless Mini Mouse M187 comes in a variety of colors, so you can express your individual style. And you get the confidence that comes with owning a mouse from Logitech, the global leader in mice.

Key Features

 • Pocket-size design: Your mouse is so small it will easily fit in your purse, handbag or pocket for extra-portability.
 • Plug-and-forget nano receiver that stays in your laptop: The tiny receiver simply plugs into a USB port and connects your mouse instantly without any software. It can stay plugged in even when you move around, and even stores inside your mouse if you do need to remove it.
 • Logitech Advanced 2.4 GHz wireless connectivity: Say good-bye to cords and enjoy wireless freedom with a powerful, reliable connection with virtually no delays or dropouts.

Logitech reliability with a three-year limited hardware warranty: You get a mouse you can count on with the high quality and reliability that have made Logitech the global leader in mice – plus a three-year limited hardware warranty.

 

System Requirements

 • Windows® XP, Windows Vista® or Windows® 7
 • Mac OS® X 10.5 or later
 • Linux® kernel 2.6+
 • USB port
 • Dimensions (L x W x H): 82 x 50 x 32 mm
 • Weight:  40.5 grams
 • Weight with receiver and one AAA battery: 53.7 grams

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce