Logitech představuje nové trio multimediálních reproduktorů pro domácnosti

24.9.2013

Praha, Česká republika — 24. září 2013 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.reproduktory

Tyto nové reproduktory jsou skvělé pro ty, kdo hledají čistý zvuk v celém domě,“ řekl Petr Binder ze společnosti Logitech. „Reproduktory mají moderní design v barvách, které si můžete vybrat tak, aby ladily s vaším domovem, a skvělé zvukové vlastnosti, jež vám umožní naplno vychutnat vaši oblíbenou hudbu.“

Multimediální reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers jsou k dispozici v černém nebo bílém provedení, nabízejí 10 wattů špičkového výkonu a bohatý zvuk s hlubokými basy v moderním designu. Každý satelitní reproduktor má dva drivery s průměrem 2,5 palce (6,4 cm), které vytvářejí vyvážený a čistý stereo zvuk, jímž vyplní celou místnost. Můžete využít audio vstup přes 3,5 mm konektor jack nebo aux vstup, které vám umožní přehrávat zvuk z různých zařízení, jako například z tabletů nebo smartphonů, nebo můžete připojit sluchátka, abyste mohli poslouchat nerušeně v soukromí. Nastavení zvuku je velmi pohodlné díky integrovanému ovladači hlasitosti a napájení na přední straně reproduktorů, přičemž basy můžete nastavit podle své představy pomocí ovládacího kolečka na jejich boku. 

Multimediální reproduktory Logitech® z150 Multimedia Speakers mají špičkový výkon 6 wattů a vytvářejí čistý stereo zvuk, který je dostatečně silný, aby byl slyšet a vy jste jej mohli vychutnávat po celém domě. Ovládání těchto reproduktorů je jednoduché a pohodlné díky integrovanému ovládacímu prvku hlasitosti a napájení v bytelné a kompaktní konstrukci reproduktorů. Praktický konektor jack na sluchátka znamená, že snadno připojíte sluchátka, abyste mohli hudbu poslouchat v soukromí, nebo můžete využít aux vstup přes konektor jack 3,5 mm pro připojení vašeho notebooku nebo chytrého telefonu a naplnit dům střídavě zvukem z těchto zdrojů. Multimediální reproduktory Logitech® z150 Multimedia Speakers budou k dostání v černém a bílém provedení, takže si můžete vybrat, která barva bude lépe ladit s interiérem vašeho domova.

reproduktoryMultimediální reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker nabízí velký zvuk v malém elegantním balení. Špičkový výkon má 10 wattů, hraje však překvapivě nahlas a nabízí zvuk, jaký byste od tak malého reproduktoru ani neočekávali. Má jeden driver o průměru 2,25 palce (5,7 cm) a audio vstup přes konektor jack 3,5 mm, jímž tento mini reproduktor můžete připojit k různým zařízením. Reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker je k dispozici ve třech barvách – růžové, šedé nebo modré – takže si můžete zvolit odstín, který bude odrážet váš osobní styl nebo který bude nejlépe ladit s vaším domovem.

Všechny tyto nové multimediální reproduktory se dodávají se síťovým adaptérem, takže se nemusíte obávat, že by jim došla energie.

Cena a dostupnost

Očekává se, že multimediální reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers a Logitech z50 Multimedia Speaker budou v Evropě k dostání od září 2013 za doporučené maloobchodní ceny 779 Kč, 519 Kč a 519 Kč v daném pořadí. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

 

O společnosti Logitech
Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

# # #

Logitech, logo Logitech a jiné značky Logitech jsou registrovány ve Švýcarsku a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce