Logitech představuje nové trio multimediálních reproduktorů pro domácnosti

24.9.2013

Praha, Česká republika — 24. září 2013 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.reproduktory

Tyto nové reproduktory jsou skvělé pro ty, kdo hledají čistý zvuk v celém domě,“ řekl Petr Binder ze společnosti Logitech. „Reproduktory mají moderní design v barvách, které si můžete vybrat tak, aby ladily s vaším domovem, a skvělé zvukové vlastnosti, jež vám umožní naplno vychutnat vaši oblíbenou hudbu.“

Multimediální reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers jsou k dispozici v černém nebo bílém provedení, nabízejí 10 wattů špičkového výkonu a bohatý zvuk s hlubokými basy v moderním designu. Každý satelitní reproduktor má dva drivery s průměrem 2,5 palce (6,4 cm), které vytvářejí vyvážený a čistý stereo zvuk, jímž vyplní celou místnost. Můžete využít audio vstup přes 3,5 mm konektor jack nebo aux vstup, které vám umožní přehrávat zvuk z různých zařízení, jako například z tabletů nebo smartphonů, nebo můžete připojit sluchátka, abyste mohli poslouchat nerušeně v soukromí. Nastavení zvuku je velmi pohodlné díky integrovanému ovladači hlasitosti a napájení na přední straně reproduktorů, přičemž basy můžete nastavit podle své představy pomocí ovládacího kolečka na jejich boku. 

Multimediální reproduktory Logitech® z150 Multimedia Speakers mají špičkový výkon 6 wattů a vytvářejí čistý stereo zvuk, který je dostatečně silný, aby byl slyšet a vy jste jej mohli vychutnávat po celém domě. Ovládání těchto reproduktorů je jednoduché a pohodlné díky integrovanému ovládacímu prvku hlasitosti a napájení v bytelné a kompaktní konstrukci reproduktorů. Praktický konektor jack na sluchátka znamená, že snadno připojíte sluchátka, abyste mohli hudbu poslouchat v soukromí, nebo můžete využít aux vstup přes konektor jack 3,5 mm pro připojení vašeho notebooku nebo chytrého telefonu a naplnit dům střídavě zvukem z těchto zdrojů. Multimediální reproduktory Logitech® z150 Multimedia Speakers budou k dostání v černém a bílém provedení, takže si můžete vybrat, která barva bude lépe ladit s interiérem vašeho domova.

reproduktoryMultimediální reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker nabízí velký zvuk v malém elegantním balení. Špičkový výkon má 10 wattů, hraje však překvapivě nahlas a nabízí zvuk, jaký byste od tak malého reproduktoru ani neočekávali. Má jeden driver o průměru 2,25 palce (5,7 cm) a audio vstup přes konektor jack 3,5 mm, jímž tento mini reproduktor můžete připojit k různým zařízením. Reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker je k dispozici ve třech barvách – růžové, šedé nebo modré – takže si můžete zvolit odstín, který bude odrážet váš osobní styl nebo který bude nejlépe ladit s vaším domovem.

Všechny tyto nové multimediální reproduktory se dodávají se síťovým adaptérem, takže se nemusíte obávat, že by jim došla energie.

Cena a dostupnost

Očekává se, že multimediální reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers a Logitech z50 Multimedia Speaker budou v Evropě k dostání od září 2013 za doporučené maloobchodní ceny 779 Kč, 519 Kč a 519 Kč v daném pořadí. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

 

O společnosti Logitech
Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

# # #

Logitech, logo Logitech a jiné značky Logitech jsou registrovány ve Švýcarsku a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce