Logitech získal 9 ocenění Red Dot 2016 za design produktů

30.3.2016

Společnost logitech jejíž akcie se také obchodují na technologické burze NASDAQ, obdržela 9 ocenění v desingové soutěži Red Dot. Ceny se udělují za vynikající design napříč kategoriemi IT produktů. Logitech tak již 4 rok v řadě získala ocenění v Red Dot Awards. Oproti roku 2015 navýšila počet ocenění o další tři.

Mezi oceněnými produkty jsou ochranná pouzdra pro tablety iPad Air2. Dále desing bezdrátové myši, kamera , klávesnice s připojením přes Bluetooth, univerzální dálkový ovladač, bezdrátová myš a rodina reproduktorů značky Ultimate Ears. 

Hlavní designér společnosti pro média uvedl, že Logitech vynakládá značné úsilí, aby design byl středobodem jejich práce.  Ocenění Red Dot Awards jsou udělovány od roku 1954. Každoročně se těmito cenami vyzdvihují nejlepší desingerské produkty z celého světa.

Jednou z kategorií jsou produkty, které oceňuje mezinárodní porota, a které významně vyčnívají díky designu a konstrukci.

Společnost Logitech navrhuje a vytváří výrobky, které zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Již před více než 30-ti lety začala vytvářet spojení mezi lidmi pomocí počítačů. Nyní produkty Logitech spojují lidi a práci prostřednictvím hudby, počítačových her, videa a počítačů.

Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). 

 

  

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce