Nejlepší servis Mironet pro ultrabooky

24.4.2012

Mironet si zakládá na svém lepším a rychlejším servisu, než má konkurence. Co to přesně znamená? Když Vám u nás zakoupený výrobek nefunguje, tak jak by měl, technici v Mironetu dokážou často (v 74% případů) odstranit závadu výměnou za stejný díl, který mají na skladě. Pokud v Mironetu probíhá servis výměnou, přicházíte k nám 1x a tak ušetříte čas. U mnoha autorizovaných servisů platí přednostní servis na výrobky zakoupené u Mironetu, kdy výrobek je opraven ve výrazně kratší něž v zákonné třicetidenní lhůtě.

Pokud přinesete zboží, na které nelze poskytnout servis výměnou, zapůjčíme Vám obdobné zboží na dobu opravy zdarma. V současné době zapůjčuje zboží na dobu opravy pouze Mironet centrála, ze které lze ovšem zaslat zboží přepravní službou.


1) Snadná dostupnost Mironet centrály

Přímo ve spádovém centru – v Praze Holešovicích - se za centrálou Mironet uvnitř areálu nachází hlídané parkoviště s dostatečnou kapacitou. Zdarma zaparkujete a víte, že Vaše auto je po dobu nákupu či reklamace v bezpečí. Oddělení servisu se nachází v 1.patře na centrále Mironet v Praze v Holešovicích.2) Pořadový systém pro urychlení odbavení

Pro urychlení odbavení všech zákazníků slouží pořadový systém, kde si vyzvednete své číslo podle služby, kterou požadujete. V čekárně hraje hudba a můžete si zahrát počítačovou hru, pokud byste čekali déle. Podle našich statistik je průměrná doba čekání na oddělení servisu je pod 4 minuty.3) Průběh reklamace

  • s možností zápůjčky na Mironet centrále
  • Při příjmu reklamovaného zboží technik vyhodnotí, zda může dojít k okamžité výměně za nový kus. Pokud výměna není možná, nabídneme Vám zapůjčení náhradního produktu po celou dobu opravy zdarma.
  • s možností zápůjčky na Mironet pobočce
  • Při příjmu reklamovaného zboží technik vyhodnotí, zda může dojít k okamžité výměně za nový kus. Pokud výměna není možná, můžete zaslat žádost emailem na
zapujcka.produktu@mironet.cz
   a přiložit reklamační protokol. Na dobu opravy Vám zapůjčíme proti záloze předané přepravci obdobně funkční výrobek zdarma, účtujeme pouze přepravní poplatek 140Kč.
  • s možností zápůjčky v autorizovaném servisu
  • Při příjmu reklamovaného zboží můžete využít službu
přednostní servis
   . Pokud se Vám zdá doba řešení dlouhá, můžete zaslat žádost emailem na
zapujcka.produktu@mironet.cz
  a přiložit reklamační protokol. Na dobu opravy Vám zapůjčíme proti záloze předané přepravci obdobně funkční výrobek zdarma, účtujeme pouze přepravní poplatek 140Kč.

 4) Zapůjčení náhradního produktu

Po uhrazení vratné zálohy si můžete náhradní notebook, monitor, mobil nebo televizi hned odnést domů. Podmínky naleznete v zapůjčení zboží během opravy zdarma. Díky Mironetu se tak nemusíte vzdávat sledování oblíbeného pořadu, psaní důležité práce na notebooku, či telefonování.5) Vyzvednutí opraveného zboží

Po dokončení opravy Vás kontaktujeme a svůj produkt si můžete ihned vyzvednout. Pak si převezmeme zapůjčené zboží, které by mělo být v původním stavu a vrátíme Vám zálohu. Výrobek musíte vrátit nejdéle den poté, co Vám z reklamací dorazil opravený kus. Další dny je účtováno běžné zápujčné. Produkt buď uvedete do původního stavu sami za pomocí návodu na uvedení zboží do původního stavu a pak neplatíte nic, nebo toto uvedení provede firma MIRONET a řídí se dle aktuálního ceníku za uvedení zboží do původního stavu.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce