Nejlepší servis Mironet pro ultrabooky

24.4.2012

Mironet si zakládá na svém lepším a rychlejším servisu, než má konkurence. Co to přesně znamená? Když Vám u nás zakoupený výrobek nefunguje, tak jak by měl, technici v Mironetu dokážou často (v 74% případů) odstranit závadu výměnou za stejný díl, který mají na skladě. Pokud v Mironetu probíhá servis výměnou, přicházíte k nám 1x a tak ušetříte čas. U mnoha autorizovaných servisů platí přednostní servis na výrobky zakoupené u Mironetu, kdy výrobek je opraven ve výrazně kratší něž v zákonné třicetidenní lhůtě.

Pokud přinesete zboží, na které nelze poskytnout servis výměnou, zapůjčíme Vám obdobné zboží na dobu opravy zdarma. V současné době zapůjčuje zboží na dobu opravy pouze Mironet centrála, ze které lze ovšem zaslat zboží přepravní službou.


1) Snadná dostupnost Mironet centrály

Přímo ve spádovém centru – v Praze Holešovicích - se za centrálou Mironet uvnitř areálu nachází hlídané parkoviště s dostatečnou kapacitou. Zdarma zaparkujete a víte, že Vaše auto je po dobu nákupu či reklamace v bezpečí. Oddělení servisu se nachází v 1.patře na centrále Mironet v Praze v Holešovicích.2) Pořadový systém pro urychlení odbavení

Pro urychlení odbavení všech zákazníků slouží pořadový systém, kde si vyzvednete své číslo podle služby, kterou požadujete. V čekárně hraje hudba a můžete si zahrát počítačovou hru, pokud byste čekali déle. Podle našich statistik je průměrná doba čekání na oddělení servisu je pod 4 minuty.3) Průběh reklamace

  • s možností zápůjčky na Mironet centrále
  • Při příjmu reklamovaného zboží technik vyhodnotí, zda může dojít k okamžité výměně za nový kus. Pokud výměna není možná, nabídneme Vám zapůjčení náhradního produktu po celou dobu opravy zdarma.
  • s možností zápůjčky na Mironet pobočce
  • Při příjmu reklamovaného zboží technik vyhodnotí, zda může dojít k okamžité výměně za nový kus. Pokud výměna není možná, můžete zaslat žádost emailem na
zapujcka.produktu@mironet.cz
   a přiložit reklamační protokol. Na dobu opravy Vám zapůjčíme proti záloze předané přepravci obdobně funkční výrobek zdarma, účtujeme pouze přepravní poplatek 140Kč.
  • s možností zápůjčky v autorizovaném servisu
  • Při příjmu reklamovaného zboží můžete využít službu
přednostní servis
   . Pokud se Vám zdá doba řešení dlouhá, můžete zaslat žádost emailem na
zapujcka.produktu@mironet.cz
  a přiložit reklamační protokol. Na dobu opravy Vám zapůjčíme proti záloze předané přepravci obdobně funkční výrobek zdarma, účtujeme pouze přepravní poplatek 140Kč.

 4) Zapůjčení náhradního produktu

Po uhrazení vratné zálohy si můžete náhradní notebook, monitor, mobil nebo televizi hned odnést domů. Podmínky naleznete v zapůjčení zboží během opravy zdarma. Díky Mironetu se tak nemusíte vzdávat sledování oblíbeného pořadu, psaní důležité práce na notebooku, či telefonování.5) Vyzvednutí opraveného zboží

Po dokončení opravy Vás kontaktujeme a svůj produkt si můžete ihned vyzvednout. Pak si převezmeme zapůjčené zboží, které by mělo být v původním stavu a vrátíme Vám zálohu. Výrobek musíte vrátit nejdéle den poté, co Vám z reklamací dorazil opravený kus. Další dny je účtováno běžné zápujčné. Produkt buď uvedete do původního stavu sami za pomocí návodu na uvedení zboží do původního stavu a pak neplatíte nic, nebo toto uvedení provede firma MIRONET a řídí se dle aktuálního ceníku za uvedení zboží do původního stavu.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce