Nejtenčí ultrabook na veletrhu CES v Las Vegas

10.1.2012

Veletr CESAmerický Las Vegas, bašta hazardu vítá od úterka 10.1. 2012 do pátku 13.1. 2012  mezinárodní technologický veletrh CES. Pro milovníky novinek ze světa počítačových a mobilních technologií je to vrchol radosti. Výrobci z celého světa představují vize svých budoucích technologických supernovinek.

Najdete zde nejnovější a nejvýkonnější typy notebooků, tedy spíše ultrabooků, chytrých smartphonů či vylepšených tabletů.

Nové technologie pro ultrabooky a smartphony začínají zkracovat náskok Applu, MacBook Air, iPad nebo iPhone budou mít v nejbližší době vážné konkurenty. Na veletrhu by mohlo být až 30 nových ultrabooků. Intel stojí v čele modernizace díky novým miniaturním procesorům Ivy Bridge, které začnou nahrazovat čipy Sandy Bridge. Podle zpráv přímo z dějiště veletrhu v Las Vegas, je mezi ultrabooky nejtenčí Acer Aspire S5, čímž by padlo tabu a byl by pokořen MacBook Air od Apple.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce