Nejtenčí ultrabook na veletrhu CES v Las Vegas

10.1.2012

Veletr CESAmerický Las Vegas, bašta hazardu vítá od úterka 10.1. 2012 do pátku 13.1. 2012  mezinárodní technologický veletrh CES. Pro milovníky novinek ze světa počítačových a mobilních technologií je to vrchol radosti. Výrobci z celého světa představují vize svých budoucích technologických supernovinek.

Najdete zde nejnovější a nejvýkonnější typy notebooků, tedy spíše ultrabooků, chytrých smartphonů či vylepšených tabletů.

Nové technologie pro ultrabooky a smartphony začínají zkracovat náskok Applu, MacBook Air, iPad nebo iPhone budou mít v nejbližší době vážné konkurenty. Na veletrhu by mohlo být až 30 nových ultrabooků. Intel stojí v čele modernizace díky novým miniaturním procesorům Ivy Bridge, které začnou nahrazovat čipy Sandy Bridge. Podle zpráv přímo z dějiště veletrhu v Las Vegas, je mezi ultrabooky nejtenčí Acer Aspire S5, čímž by padlo tabu a byl by pokořen MacBook Air od Apple.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce