Nokia slavnostně představila Nokia Lumia 800

1.2.2012

Nemohli jsme přehlédnout slavnostní uedení Nokia Lumia 800 a 710 na český trh. Velké očékavání od vlajkové loďe společnosti Nokia má podpořit operační systém Windows Phone. Navíc se můžou čeští majitelé Nokie Lumia 800 těšit na český vyhledávač Seznam.cz.    

Nokia spolu s českým zastoupením Microsoftu ve Slovanském domě v Praze 1 představila novou éru Nokie. Několik měsíců od představení telefonů v Londýně, oznámila Nokia dostupnost své vlajkové lodi s OS Windows Phone 7.5 v České republice. Lumii 800 a 710 na český trh doprovodil ředitel českého zastoupení Nokie Petr Kasa a ředitel českého Microsoftu Roman Cabálek.Nové Nokie se začnou oficiálně prodávat 1.2. 2012. Nabízet je budou všichni tři mobilní operátoři a dále obchody Alza.cz a Electroworld. 

Cena Nokia Lumia 800 je od 11 495,- Kč (O2) do 11 999,-(ALZA) ceny dne 1.2. 2012

 

 

Od konkurence se chce Nokia odlišit přidanými službami. Vyhledávání od Seznamu bude dostupné pouze pro telefony Nokia Lumia. „Nejde o časově omezenou spolupráci. Zatím jsme dohodnutí tak, že budeme mít vyhledávání od Seznamu jako jediní,“ potvrdil Petr Kasa, ředitel české pobočky Nokie. Zdroj: Nokia, iHnded.cz,ultrabook.cz

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce