Notebooky Acer s novým HD displejem ve výkonném Aspire V Nitro Black Edition

21.11.2014

Společnost Acer dnes oznámila rozšíření své řady výkonných notebooků Aspire V Nitro Black Edition o konfiguraci s 15,6" 4K Ultra HD displejem. Díky rozlišení 3 840 × 2 160 px se tento Ultra HD displej může pochlubit čtyřikrát vyšším počtem zobrazovacích bodů v porovnání s klasickým 1080p Full HD displejem. Poskytuje tak brilantní snímky s ohromující jasností a křišťálově čistými detaily. Navíc dělá tento Ultra HD displej z řady notebooků V Nitro Black Edition jedny z nejzajímavějších a cenově dostupných vysoce výkonných ultrabooků, jaké jsou dnes na trhu.fotografie notebook Acer V Nitro Black Edition s 15,6

Stejně jako všechny modely ultrabooků Aspire V Nitro Black Edition je i tento vybaven procesorem se standardním napětím, až čtyřjádrovým Intel Core i7-4710HQ, grafickou kartou Nvidia® GeForce GTX 860M a Wi-Fi se dvěma anténami a podporou pásem 2,4 a 5 GHz pro rychlé připojení k internetu. Nechybí ani čtveřice zabudovaných reproduktorů (celkový výstup 8 W) a technologie Dolby Digital Plus Home Theater™ pro výkonný zvuk při hraní her, případně lze sledovat filmy, přehrávat hudba, nebo audioknihy.

Nedávno představené výkonné notebooky Aspire V Nitro Black Edition od Aceru nabízí vynikající výkon a řadu multimediálních a zábavních funkcí ve vytříbeném a elegantním designu. Schopnosti řady V Nitro na úrovni pracovních stanic dělají z těchto notebooků skvělé nástroje pro práci i zábavu. Bleskově rychlé zpracování, nejmodernější grafika, brilantní displeje a posílené audio z nich dělají vskutku nekompromisní platformu pro každého pokročilého uživatele.

 

Cena a dostupnost:  Nový model notebooku V Nitro Black Edition s 15,6" 4K Ultra HD displeje bude k dispozici na konci listopadu za cenu 39 990 Kč s daní.

 fotografie notebook Acer V Nitro Black Edition s 15,6

 

fotografie notebook Acer V Nitro Black Edition s 15,6

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranice možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, dává zaměstnání více jak 7 500 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2013) a v roce 2013 dosáhly její tržby 12,02 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

 

(1) Dostupná kapacita se liší: (MB = 1 milion bytů; GB = 1 miliarda bytů)

 

(2) Specifikace se liší v závislosti na konkrétním modelu.

 

(3) Ceny se mohou lišit v závislosti na zemi prodeje

 

Zdroj: Acer

 

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce