Notebooky Acer s novým HD displejem ve výkonném Aspire V Nitro Black Edition

21.11.2014

Společnost Acer dnes oznámila rozšíření své řady výkonných notebooků Aspire V Nitro Black Edition o konfiguraci s 15,6" 4K Ultra HD displejem. Díky rozlišení 3 840 × 2 160 px se tento Ultra HD displej může pochlubit čtyřikrát vyšším počtem zobrazovacích bodů v porovnání s klasickým 1080p Full HD displejem. Poskytuje tak brilantní snímky s ohromující jasností a křišťálově čistými detaily. Navíc dělá tento Ultra HD displej z řady notebooků V Nitro Black Edition jedny z nejzajímavějších a cenově dostupných vysoce výkonných ultrabooků, jaké jsou dnes na trhu.fotografie notebook Acer V Nitro Black Edition s 15,6

Stejně jako všechny modely ultrabooků Aspire V Nitro Black Edition je i tento vybaven procesorem se standardním napětím, až čtyřjádrovým Intel Core i7-4710HQ, grafickou kartou Nvidia® GeForce GTX 860M a Wi-Fi se dvěma anténami a podporou pásem 2,4 a 5 GHz pro rychlé připojení k internetu. Nechybí ani čtveřice zabudovaných reproduktorů (celkový výstup 8 W) a technologie Dolby Digital Plus Home Theater™ pro výkonný zvuk při hraní her, případně lze sledovat filmy, přehrávat hudba, nebo audioknihy.

Nedávno představené výkonné notebooky Aspire V Nitro Black Edition od Aceru nabízí vynikající výkon a řadu multimediálních a zábavních funkcí ve vytříbeném a elegantním designu. Schopnosti řady V Nitro na úrovni pracovních stanic dělají z těchto notebooků skvělé nástroje pro práci i zábavu. Bleskově rychlé zpracování, nejmodernější grafika, brilantní displeje a posílené audio z nich dělají vskutku nekompromisní platformu pro každého pokročilého uživatele.

 

Cena a dostupnost:  Nový model notebooku V Nitro Black Edition s 15,6" 4K Ultra HD displeje bude k dispozici na konci listopadu za cenu 39 990 Kč s daní.

 fotografie notebook Acer V Nitro Black Edition s 15,6

 

fotografie notebook Acer V Nitro Black Edition s 15,6

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranice možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, dává zaměstnání více jak 7 500 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2013) a v roce 2013 dosáhly její tržby 12,02 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

 

(1) Dostupná kapacita se liší: (MB = 1 milion bytů; GB = 1 miliarda bytů)

 

(2) Specifikace se liší v závislosti na konkrétním modelu.

 

(3) Ceny se mohou lišit v závislosti na zemi prodeje

 

Zdroj: Acer

 

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce