Nová řada monitorů Acer B6 Specialty

7.11.2014

Acer uvedl nejnovější přírůstek do řady monitorů B6 Specialty: model B326HK. Tento 32" monitor nabízí vysoké rozlišení 4K2K – 3 840 × 2 160 px, profesionální styl s ergonomickou konstrukcí a vynikající možnosti barev.

Model B326HK je ideální pro nejnáročnější pracovní prostředí a splňuje potřeby pro zobrazení obrazu u specialistů v různých odvětvích, jako jsou fotografové, editoři a designéři.

Vynikající podání barev

Monitor B326HK má 3 840 × 2 160 pixelů a poskytuje tak dvakrát vyšší rozlišení oproti Full HD (1080p) monitorům, což znamená, že má čtyřikrát více bodů než standardní 1080p displeje. Tento monitor spoléhá na technologii IPS, která poskytuje konzistentní obraz, barvy a jas i z velmi širokých úhlů pohledu až 178°. Navíc se může pochlubit vynikající odolností proti dotykům, kdy v případě dotknutí se obrazovky nedochází k vlnění obrazu. Tento 32" model je také vybaven celou řadou technologií Acer ColourPlus, které přináší kromě ostřejšího a čistšího obrazu i bohaté a konzistentní barvy. Vestavěná technologie pro reprodukci 100 % barevného prostoru sRGB přináší

vysokou přesnost barev a reprodukci barevného prostoru. Zatímco široký gamut poskytuje bohaté, přirozené barvy, vyžadované profesionálními návrháři a fotografickými nadšenci pro přesnější sladění barev mezi aplikacemi a tiskovým výstupem. Šestiosé nezávislé nastavení barev umožňuje vlastní přesné vyladění barev a nastavení jejich saturace. 178° široké pozorovací úhly(1) zachovávají čistotu a prvotřídní podání barev bez barevného posunu nebo zkreslení obrazu. Technologie Super sharpness optimalizuje obraz s nižším rozlišením pro jeho vyšší kvalitu – optimalizuje například 1080p fotografii pro monitor s vysokým rozlišením.

 

Kromě toho optimalizuje Acer eColor Management obrazový výkon, což přináší lepší a příjemnější kvalitu zobrazení. A aby toho nebylo málo, uživatelé si mohou koupit model B326HK s volitelnou vlastností Delta<2, což zaručuje nejpřesnější reprodukci barev a jejich kalibraci přímo z továrny. To ocení především nároční profesionálové, kteří hledají extrémně vysokou přesnost barev.

 

 

 

Vylepšený uživatelský komfort

 

Monitor B326HK se snadno přizpůsobí osobním potřebám uživatelů a zapadne do jakéhokoli kancelářského prostředí díky stojanu umožňujícímu flexibilní nastavení výšky, náklonu a natočení displeje. Tento monitor je také efektivní tržní nástroj jakožto digitální zobrazovacích zařízení ve veřejně přístupných prostorách. Dokáže efektivně zapojit publikum, protože podporuje personalizovaný obsah. Proto model B326HK také splňuje potřeby digitálních zobrazovačů v maloobchodu, pohostinstvích, dopravních agenturách, stejně jako ve školách, zdravotnických zařízeních a kancelářích, ať už jde o sdílení informací se zákazníky nebo interními týmy.

 

Ergonomická konstrukce tohoto monitoru umožňuje optimalizaci umístění obrazovky pro maximální pohodlí i při dlouhodobém používání. Uživatelé mohou upravit výšku umístění obrazovky v rozmezí 150 mm, její náklon o 25°směrem nahoru nebo o 5° směrem dolů, anebo natočení o 60° doleva či doprava pro maximální luxus. Monitory s technologií Acer ComfyView odráží méně okolního světla, což přináší živější barvy a omezení odlesků, zatímco technologie Dimming umožňuje snížit jas na velmi nízkou úroveň pro pohodlnější práci v nepříliš optimálních světelných podmínkách.

 

Uživatelé si mohou k monitoru B326HK také připojit dvě zařízení a zobrazit tak dvě obrazovky na jedné pro maximálně produktivní práci. Monitor poskytuje hned několik druhů rozhraní, jako je DisplayPort, MiniDisplayPort, HDMI a Dual-link DVI, stejně jako čtyři USB 3.0 porty, které umožňují uživatelům připojit širokou škálu zařízení a nabíjet je i při vypnutém monitoru.

 

Design šetrný k životnímu prostředí

Monitor Acer B326HK je nejen stylový, ale také šetrný k životnímu prostředí. Pro Acer, který je IT společností úspěšnou na celém světě, je podstatná také dlouhodobá firemní udržitelnost. Zatímco sleduje finanční růst, pracuje Acer aktivně také na tom, aby splnil svou společenskou odpovědnost tím, že chrání životní prostředí. Proto má monitor B326HK certifikáty ENERGY STAR® a TCO Certified Display. Navíc neobsahuje díky podsvícení bílými LED žádnou rtuť a celý displej je možné recyklovat.

Dostupnost

Monitor B326HK je v oblasti EMEA k dispozici od října za cenu 24 990 Kč s daní.

 

 

 

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce