Nová řada monitorů Acer B6 Specialty

7.11.2014

Acer uvedl nejnovější přírůstek do řady monitorů B6 Specialty: model B326HK. Tento 32" monitor nabízí vysoké rozlišení 4K2K – 3 840 × 2 160 px, profesionální styl s ergonomickou konstrukcí a vynikající možnosti barev.

Model B326HK je ideální pro nejnáročnější pracovní prostředí a splňuje potřeby pro zobrazení obrazu u specialistů v různých odvětvích, jako jsou fotografové, editoři a designéři.

Vynikající podání barev

Monitor B326HK má 3 840 × 2 160 pixelů a poskytuje tak dvakrát vyšší rozlišení oproti Full HD (1080p) monitorům, což znamená, že má čtyřikrát více bodů než standardní 1080p displeje. Tento monitor spoléhá na technologii IPS, která poskytuje konzistentní obraz, barvy a jas i z velmi širokých úhlů pohledu až 178°. Navíc se může pochlubit vynikající odolností proti dotykům, kdy v případě dotknutí se obrazovky nedochází k vlnění obrazu. Tento 32" model je také vybaven celou řadou technologií Acer ColourPlus, které přináší kromě ostřejšího a čistšího obrazu i bohaté a konzistentní barvy. Vestavěná technologie pro reprodukci 100 % barevného prostoru sRGB přináší

vysokou přesnost barev a reprodukci barevného prostoru. Zatímco široký gamut poskytuje bohaté, přirozené barvy, vyžadované profesionálními návrháři a fotografickými nadšenci pro přesnější sladění barev mezi aplikacemi a tiskovým výstupem. Šestiosé nezávislé nastavení barev umožňuje vlastní přesné vyladění barev a nastavení jejich saturace. 178° široké pozorovací úhly(1) zachovávají čistotu a prvotřídní podání barev bez barevného posunu nebo zkreslení obrazu. Technologie Super sharpness optimalizuje obraz s nižším rozlišením pro jeho vyšší kvalitu – optimalizuje například 1080p fotografii pro monitor s vysokým rozlišením.

 

Kromě toho optimalizuje Acer eColor Management obrazový výkon, což přináší lepší a příjemnější kvalitu zobrazení. A aby toho nebylo málo, uživatelé si mohou koupit model B326HK s volitelnou vlastností Delta<2, což zaručuje nejpřesnější reprodukci barev a jejich kalibraci přímo z továrny. To ocení především nároční profesionálové, kteří hledají extrémně vysokou přesnost barev.

 

 

 

Vylepšený uživatelský komfort

 

Monitor B326HK se snadno přizpůsobí osobním potřebám uživatelů a zapadne do jakéhokoli kancelářského prostředí díky stojanu umožňujícímu flexibilní nastavení výšky, náklonu a natočení displeje. Tento monitor je také efektivní tržní nástroj jakožto digitální zobrazovacích zařízení ve veřejně přístupných prostorách. Dokáže efektivně zapojit publikum, protože podporuje personalizovaný obsah. Proto model B326HK také splňuje potřeby digitálních zobrazovačů v maloobchodu, pohostinstvích, dopravních agenturách, stejně jako ve školách, zdravotnických zařízeních a kancelářích, ať už jde o sdílení informací se zákazníky nebo interními týmy.

 

Ergonomická konstrukce tohoto monitoru umožňuje optimalizaci umístění obrazovky pro maximální pohodlí i při dlouhodobém používání. Uživatelé mohou upravit výšku umístění obrazovky v rozmezí 150 mm, její náklon o 25°směrem nahoru nebo o 5° směrem dolů, anebo natočení o 60° doleva či doprava pro maximální luxus. Monitory s technologií Acer ComfyView odráží méně okolního světla, což přináší živější barvy a omezení odlesků, zatímco technologie Dimming umožňuje snížit jas na velmi nízkou úroveň pro pohodlnější práci v nepříliš optimálních světelných podmínkách.

 

Uživatelé si mohou k monitoru B326HK také připojit dvě zařízení a zobrazit tak dvě obrazovky na jedné pro maximálně produktivní práci. Monitor poskytuje hned několik druhů rozhraní, jako je DisplayPort, MiniDisplayPort, HDMI a Dual-link DVI, stejně jako čtyři USB 3.0 porty, které umožňují uživatelům připojit širokou škálu zařízení a nabíjet je i při vypnutém monitoru.

 

Design šetrný k životnímu prostředí

Monitor Acer B326HK je nejen stylový, ale také šetrný k životnímu prostředí. Pro Acer, který je IT společností úspěšnou na celém světě, je podstatná také dlouhodobá firemní udržitelnost. Zatímco sleduje finanční růst, pracuje Acer aktivně také na tom, aby splnil svou společenskou odpovědnost tím, že chrání životní prostředí. Proto má monitor B326HK certifikáty ENERGY STAR® a TCO Certified Display. Navíc neobsahuje díky podsvícení bílými LED žádnou rtuť a celý displej je možné recyklovat.

Dostupnost

Monitor B326HK je v oblasti EMEA k dispozici od října za cenu 24 990 Kč s daní.

 

 

 

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce