Nová řada monitorů Acer B6 Specialty

7.11.2014

Acer uvedl nejnovější přírůstek do řady monitorů B6 Specialty: model B326HK. Tento 32" monitor nabízí vysoké rozlišení 4K2K – 3 840 × 2 160 px, profesionální styl s ergonomickou konstrukcí a vynikající možnosti barev.

Model B326HK je ideální pro nejnáročnější pracovní prostředí a splňuje potřeby pro zobrazení obrazu u specialistů v různých odvětvích, jako jsou fotografové, editoři a designéři.

Vynikající podání barev

Monitor B326HK má 3 840 × 2 160 pixelů a poskytuje tak dvakrát vyšší rozlišení oproti Full HD (1080p) monitorům, což znamená, že má čtyřikrát více bodů než standardní 1080p displeje. Tento monitor spoléhá na technologii IPS, která poskytuje konzistentní obraz, barvy a jas i z velmi širokých úhlů pohledu až 178°. Navíc se může pochlubit vynikající odolností proti dotykům, kdy v případě dotknutí se obrazovky nedochází k vlnění obrazu. Tento 32" model je také vybaven celou řadou technologií Acer ColourPlus, které přináší kromě ostřejšího a čistšího obrazu i bohaté a konzistentní barvy. Vestavěná technologie pro reprodukci 100 % barevného prostoru sRGB přináší

vysokou přesnost barev a reprodukci barevného prostoru. Zatímco široký gamut poskytuje bohaté, přirozené barvy, vyžadované profesionálními návrháři a fotografickými nadšenci pro přesnější sladění barev mezi aplikacemi a tiskovým výstupem. Šestiosé nezávislé nastavení barev umožňuje vlastní přesné vyladění barev a nastavení jejich saturace. 178° široké pozorovací úhly(1) zachovávají čistotu a prvotřídní podání barev bez barevného posunu nebo zkreslení obrazu. Technologie Super sharpness optimalizuje obraz s nižším rozlišením pro jeho vyšší kvalitu – optimalizuje například 1080p fotografii pro monitor s vysokým rozlišením.

 

Kromě toho optimalizuje Acer eColor Management obrazový výkon, což přináší lepší a příjemnější kvalitu zobrazení. A aby toho nebylo málo, uživatelé si mohou koupit model B326HK s volitelnou vlastností Delta<2, což zaručuje nejpřesnější reprodukci barev a jejich kalibraci přímo z továrny. To ocení především nároční profesionálové, kteří hledají extrémně vysokou přesnost barev.

 

 

 

Vylepšený uživatelský komfort

 

Monitor B326HK se snadno přizpůsobí osobním potřebám uživatelů a zapadne do jakéhokoli kancelářského prostředí díky stojanu umožňujícímu flexibilní nastavení výšky, náklonu a natočení displeje. Tento monitor je také efektivní tržní nástroj jakožto digitální zobrazovacích zařízení ve veřejně přístupných prostorách. Dokáže efektivně zapojit publikum, protože podporuje personalizovaný obsah. Proto model B326HK také splňuje potřeby digitálních zobrazovačů v maloobchodu, pohostinstvích, dopravních agenturách, stejně jako ve školách, zdravotnických zařízeních a kancelářích, ať už jde o sdílení informací se zákazníky nebo interními týmy.

 

Ergonomická konstrukce tohoto monitoru umožňuje optimalizaci umístění obrazovky pro maximální pohodlí i při dlouhodobém používání. Uživatelé mohou upravit výšku umístění obrazovky v rozmezí 150 mm, její náklon o 25°směrem nahoru nebo o 5° směrem dolů, anebo natočení o 60° doleva či doprava pro maximální luxus. Monitory s technologií Acer ComfyView odráží méně okolního světla, což přináší živější barvy a omezení odlesků, zatímco technologie Dimming umožňuje snížit jas na velmi nízkou úroveň pro pohodlnější práci v nepříliš optimálních světelných podmínkách.

 

Uživatelé si mohou k monitoru B326HK také připojit dvě zařízení a zobrazit tak dvě obrazovky na jedné pro maximálně produktivní práci. Monitor poskytuje hned několik druhů rozhraní, jako je DisplayPort, MiniDisplayPort, HDMI a Dual-link DVI, stejně jako čtyři USB 3.0 porty, které umožňují uživatelům připojit širokou škálu zařízení a nabíjet je i při vypnutém monitoru.

 

Design šetrný k životnímu prostředí

Monitor Acer B326HK je nejen stylový, ale také šetrný k životnímu prostředí. Pro Acer, který je IT společností úspěšnou na celém světě, je podstatná také dlouhodobá firemní udržitelnost. Zatímco sleduje finanční růst, pracuje Acer aktivně také na tom, aby splnil svou společenskou odpovědnost tím, že chrání životní prostředí. Proto má monitor B326HK certifikáty ENERGY STAR® a TCO Certified Display. Navíc neobsahuje díky podsvícení bílými LED žádnou rtuť a celý displej je možné recyklovat.

Dostupnost

Monitor B326HK je v oblasti EMEA k dispozici od října za cenu 24 990 Kč s daní.

 

 

 

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce