Nové monitory Predator od Aceru

28.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

 

PREDATOR X32: BRILANTNÍ OBRAZ S NVIDIA G-SYNC ULTIMATE

 

32" monitor Predator X32 nabízí díky technologii NVIDIA G-SYNC Ultimate a VESA Display HDR a 1400 certifikaci úchvatný obraz, což z něj činí ideální volbu pro hráče, kteří také tvoří svá vlastní videa. Poskytuje to nejplynulejší možné hraní, vysoký kontrast a rozšířenou paletu barev. Predator X32 divákům umožňuje vidět drobné detaily i v rychlých akčních scénách. Mini LED panel s 1 152 zónami lokálního stmívání a rozlišením UHD (3 840 × 2 160 px) poskytuje jas až 1 440 nitů. Díky technologii IPS také nabídne široké pozorovací úhly až 178°, což zajišťuje, že hráči svůj cíl snadno a spolehlivě zaměří. 

 

PREDATOR CG552K: OBŘÍ 55" UHD HRANÍ

 

Herní monitor Predator CG552K vybavený obřím 55" 4K OLED panelem, který podporuje technologii NVIDIA G-SYNC, je ideální pro hardcore počítačové i konzolové hráče, kteří chtějí těžit z výhody velkého obrazu. 

 

Panel tohtoo monitoru nabízí jas až 400 nitů a díky přesnosti barev s průměrnou barevnou odchylkou Delta E <1 a 98,5% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 poskytuje mimořádně realistické barvy. Také podporuje variabilní obnovovací frekvenci (VRR) přes HDMI, aby s podporovanými zařízeními nabídl plynulé hraní.

 

 

 

PREDATOR TRITON 500 S MIMOŘÁDNĚ RYCHLÝM 300Hz DISPLEJEM

 

Společnost Acer také na svém herním notebooku Predator Triton 500 ukázala špičkový IPS panel s obnovovací frekvencí 300 Hz a dobou odezvy 1 ms, která je ideální pro závodní a akční hry, kde je důležitý rychlý a plynulý obraz. Panel zobrazuje živé barvy pokrývající 100 % barevného prostoru sRGB při širokých pozorovacích úhlech. Predator Triton 500 je výkonný herní notebook, který byl ztenčen na pouhých 17,9 mm a odlehčen na 2,1 kg. Má odolné celokovové tělo a jeho rámečky okolo displeje jsou úzké pouhých 6,3 mm, díky čemuž umožňují dosažení poměru mezi velikostí obrazovky a tělem notebooku působivých 81 %.

 

OFICIÁLNÍ IEM POČÍTAČE: HRAJ JAKO PROFESIONÁL

 

Mezi další atraktivní železo, které je vystaveno na IEM, patří oficiální Predator IEM počítače: Orion 5000, Triton 900 a 500, Helios 700 a 300. Tato zařízení se zvýšeným výkonem přinesou herním fanouškům novou úroveň kompetitivního adrenalinem napěchovaného hraní a umožní hráčům hrát nejnovější hry, jako je CS:GO, jako je hrají profesionálové.

 

Celá nabídka vysoce výkonných herních zařízení Acer Predator včetně oficiálních počítačů Predator IEM, je nyní k dispozici ve velkých prodejnách, v internetových obchodech a na Acer eStore.

 

Chcete-li dostávat exkluzivní obsah z turnaje Intel Extreme Masters v Katovicích, sledujte stránky Predator na Facebooku nebo Instagramu.

 

Cena a dostupnost

 

Herní monitor Predator X32 bude v oblasti EMEA k dispozici ve druhém čtvrtletí za cenu od 3 299 €.

 

Herní monitor Predator CG552K bude v oblasti EMEA k dispozici ve třetím čtvrtletí za cenu od 2 699 €.

 

Přesné parametry, ceny a dostupnost se může lišit v závislosti na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

 

O společnosti Acer

 

Acer, dnes jedna z předních světových společností, která se zabývá informačními a komunikačními technologiemi, byla založena v roce 1976 a má zastoupení ve více než 160 zemích světa. Společnost Acer se dívá do budoucnosti, proto se zaměřuje na to, aby vzájemným propojením hardwaru, softwaru a služeb otevírala spotřebitelům i podnikům nové možnosti. Ať už jde o technologie orientované na služby, IoT, hraní her nebo virtuální realitu, více než 7 000 zaměstnanců společnosti Acer se zaměřuje na výzkum, design, marketing, prodej a podporu produktů a řešení, která boří bariéry mezi lidmi a technikou.

Zdroj: Acer.cz.

 

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce