Představujeme ultrabook značky HP

16.10.2012

Potřebujete ultrabook, který je tenký 19,8 mm, v černé nebo červené barvě s povrchem z leštěného hliníku? Na cestách potřebujete rychlý, spolehlivý a lehký notebook. Zde je: ultralehký – pouze 2,2 kg – tento model je výjimečný.

Rychlý start systému a až 8 hodin práce bez nabíjení. Unikátní zvukový zážitek se systémem Beats Audio™ S revoluční technologií Beats Audio, subwooferem a 2 reproduktory můžete poslouchat hudbu přesně tak, jak si to představovali její autoři. Reproduktorová lišta integrovaná v displeji vysílá zvuk přímo k uživateli. Technologie HP CoolSense zabrání přehřátí.

Společnost HP přehodnotila volbu materiálů a umístění součástí a ventilátorů, aby zajistila lepší chlazení svých produktů. Funkce HP CoolSense automaticky zajišťuje optimální úroveň pracovního komfortu, ať už používáte notebook na stole či na cestách. Technologie HP ProtectSmart zabezpečí vaše data.

Akcelerometr HP ProtectSmart zabrzdí pevný disk, aby ochránil vaše fotografie, hudbu a vzpomínky, pokud náhodně upustíte PC. Vysoce přesné multidotykové ovládání prostřednictvím HP ImagePad. Počítač HP ENVY zajistí rychlost a přesnost i při práci pod tlakem.

Dotyková podložka HP ImagePad poskytuje vysoce přesné ovládání vícedotykovými gesty – obrazové čidlo s vysokým rozlišením umožňuje perfektní navigaci pohyby prstů.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce