Přichází nová generace ultrabooku Aspire S7

17.7.2013

Acer vylepšil svoji vlajkovou loď - Ultrabook Aspire S7. Tento oblíbený ultrabook má delší výdrž baterie, druhou generaci chlazení Acer TwinAir a WQHD displej, určený jak pro zábavu tak pracovní produktivitu.  Mimofotografie ultrabook Aspire S7 zachování skvělých vlastností předchozího modelu se může nová generace ultrabooků S7 pochlubit delší výdrží na baterii pro celodenní práci na počítači. Dále také precizní klávesnicí s elektroluminiscenčním (EL) podsvícením pro přirozenější psaní a druhou generací chlazení Acer TwinAir s nižší hlučností. Navíc je Aspire S7 vybaven technologií bezdrátového displeje (WiDi) pro zábavu i produktivní práci na velké obrazovce.

Navrhli jsme Aspire S7 tak, aby byl nejlepším dotykovým ultrabookem na světě,“ řekl Jim Wong, prezident společnosti Acer. „Pozorně jsme naslouchali uživatelům, jakým způsobem tento ultrabook ještě vylepšit.“ Inovovaný Aspire S7 přináší lepší výdrž na baterii – až 7 hodin, což je 33% nárůst oproti předchozímu modelu. Jeho nová klávesnice se světlocitlivým EL podsvícením je stejně precizní jako předchozí, ale s hlubším stiskem kláves pro přirozenější a pohodlnější psaní. Navíc je díky druhé generaci chlazení Acer TwinAir hlučnost Aspire S7 při maximální zátěži o více než 20 % nižší než u předchozí generace S7. Díky tomu je ultrabook tichý, a přitom studený.

Nový Aspire S7 od Aceru podporuje technologii Intel WiDi, která dává uživatelům možnost bezdrátového přenosu obrazu a zvuku do televizoru nebo na jinou velkou obrazovku. Díky této funkci mohou uživatelé Aspire S7 přenášet bezdrátově obraz na velkou obrazovku v obývacím pokoji, nebo ji využít k práci. Tím se jim otevře nová dimenze multitaskingu.

Aspire S7-392 je prvním notebookem od Aceru s 10bodovým dotykovým WQHD displejem s IPS technologií a impozantním rozlišením 2 560 × 1 440 px na displeji s úhlopříčkou 13,3". IPS technologie zobrazí přesné a stálé barvy na celé ploše displeje při pozorovacích úhlech až 170°. Dotykový displej u Aspire S7 plně využívá výhod dotykového ovládání ve Windows 8. Lze jej otevřít až do úhlu 180°, kombinací kláves jednoduše obraz otočit a ukázat ostatním.

Nový Aspire S7 se může pochlubit působivými technologiemi, mezi které patří dva mikrofony a proprietární technologie Acer Purified Voice. Ta zvyšuje kvalitu zvuku a snižuje šum pro rozpoznávání hlasu a VOIP aplikace, hlasová komunikace je tak křišťálově čistá. Navíc je S7 osazen procesorem Intel® Core™ 4. generace a dvěma SSD zapojenými do režimu RAID 0 pro tichý chod, extrémně rychlé probuzení a vysoké rychlosti čtení i zápisu.

Ultrabook Aspire S7 zůstává úchvatně tenký a lehký – jeho tloušťka je pouhých 12,9 mm a hmotnost 1,3 kg. Je zkonstruován z prvotřídních materiálů a vybaven panty ve tvaru T s duálním momentem pro perfektní stabilitu při ovládání dotyky. Povrch víka pokrytý sklem Gorilla® Glass 2 je hladký na dotek, krásný a tenký, přesto silný, odolný proti poškrábání a snadno čistitelný. Nový S7 má tzv. unibody konstrukci z jednoho kusu hliníku vyrobeného procesem, který šetří energii a materiál. Výsledkem je extrémně tenké šasi, které je zároveň pevné a velmi odolné.

Aspire S7-392 se začne prodávat v září. Pro více informací o dostupnosti, specifikacích a cenách kontaktujte nebližšího prodejce produktů Acer nebo navštivte stránky www.acer.cz.

Autor: P. Kliment

Zdroj: Acer ČR

ultrabook Aspire S7


ultrabook Aspire S7

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce