Přichází nová generace ultrabooku Aspire S7

17.7.2013

Acer vylepšil svoji vlajkovou loď - Ultrabook Aspire S7. Tento oblíbený ultrabook má delší výdrž baterie, druhou generaci chlazení Acer TwinAir a WQHD displej, určený jak pro zábavu tak pracovní produktivitu.  Mimofotografie ultrabook Aspire S7 zachování skvělých vlastností předchozího modelu se může nová generace ultrabooků S7 pochlubit delší výdrží na baterii pro celodenní práci na počítači. Dále také precizní klávesnicí s elektroluminiscenčním (EL) podsvícením pro přirozenější psaní a druhou generací chlazení Acer TwinAir s nižší hlučností. Navíc je Aspire S7 vybaven technologií bezdrátového displeje (WiDi) pro zábavu i produktivní práci na velké obrazovce.

Navrhli jsme Aspire S7 tak, aby byl nejlepším dotykovým ultrabookem na světě,“ řekl Jim Wong, prezident společnosti Acer. „Pozorně jsme naslouchali uživatelům, jakým způsobem tento ultrabook ještě vylepšit.“ Inovovaný Aspire S7 přináší lepší výdrž na baterii – až 7 hodin, což je 33% nárůst oproti předchozímu modelu. Jeho nová klávesnice se světlocitlivým EL podsvícením je stejně precizní jako předchozí, ale s hlubším stiskem kláves pro přirozenější a pohodlnější psaní. Navíc je díky druhé generaci chlazení Acer TwinAir hlučnost Aspire S7 při maximální zátěži o více než 20 % nižší než u předchozí generace S7. Díky tomu je ultrabook tichý, a přitom studený.

Nový Aspire S7 od Aceru podporuje technologii Intel WiDi, která dává uživatelům možnost bezdrátového přenosu obrazu a zvuku do televizoru nebo na jinou velkou obrazovku. Díky této funkci mohou uživatelé Aspire S7 přenášet bezdrátově obraz na velkou obrazovku v obývacím pokoji, nebo ji využít k práci. Tím se jim otevře nová dimenze multitaskingu.

Aspire S7-392 je prvním notebookem od Aceru s 10bodovým dotykovým WQHD displejem s IPS technologií a impozantním rozlišením 2 560 × 1 440 px na displeji s úhlopříčkou 13,3". IPS technologie zobrazí přesné a stálé barvy na celé ploše displeje při pozorovacích úhlech až 170°. Dotykový displej u Aspire S7 plně využívá výhod dotykového ovládání ve Windows 8. Lze jej otevřít až do úhlu 180°, kombinací kláves jednoduše obraz otočit a ukázat ostatním.

Nový Aspire S7 se může pochlubit působivými technologiemi, mezi které patří dva mikrofony a proprietární technologie Acer Purified Voice. Ta zvyšuje kvalitu zvuku a snižuje šum pro rozpoznávání hlasu a VOIP aplikace, hlasová komunikace je tak křišťálově čistá. Navíc je S7 osazen procesorem Intel® Core™ 4. generace a dvěma SSD zapojenými do režimu RAID 0 pro tichý chod, extrémně rychlé probuzení a vysoké rychlosti čtení i zápisu.

Ultrabook Aspire S7 zůstává úchvatně tenký a lehký – jeho tloušťka je pouhých 12,9 mm a hmotnost 1,3 kg. Je zkonstruován z prvotřídních materiálů a vybaven panty ve tvaru T s duálním momentem pro perfektní stabilitu při ovládání dotyky. Povrch víka pokrytý sklem Gorilla® Glass 2 je hladký na dotek, krásný a tenký, přesto silný, odolný proti poškrábání a snadno čistitelný. Nový S7 má tzv. unibody konstrukci z jednoho kusu hliníku vyrobeného procesem, který šetří energii a materiál. Výsledkem je extrémně tenké šasi, které je zároveň pevné a velmi odolné.

Aspire S7-392 se začne prodávat v září. Pro více informací o dostupnosti, specifikacích a cenách kontaktujte nebližšího prodejce produktů Acer nebo navštivte stránky www.acer.cz.

Autor: P. Kliment

Zdroj: Acer ČR

ultrabook Aspire S7


ultrabook Aspire S7

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce