Acer Aspire S3 rozumná volba a dobrý výkon

26.9.2012

Představujeme ultrabook Acer Aspire S3. pro lehčí rozhodování pro zájemce o koupi nabízíme základní recenzi.

Acer Aspire S3

Výhody: Vynikající výkon Core i7, SSD mezipaměti umožňují okamžité probuzení systému, grafické možnosti, dobrá práce s klávesnicí, cenově dostupný Ultrabook

Nevýhody: Výdrž baterie v porovnání s ostatními ultrabooky, malé popisky klávesniceI

Hodnocení: ikdyž existuje řada Ultrabooků, které již používají hybridní disky tak Acer Aspire S3 patří k prvním ultrabookům s méně nákladnou paměťovou funkcí. Acer Aspire S3 nemusí být nejrychlejší, ale je v současné době jedním z nejdostupnějších ultratenkých notebooků na trhu.

Acer Aspire S3 pohled ze předu

Acer Aspire S3 pohled ze předu zavřený


Acer Aspire S3 pohled ze zadu sloty


Autor:Jan Černý, Ultrabook.cz

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce