Články - ultrabooky, notebooky, tablety

Amazon zaměstná v ČR tisíce lidí

22.10.2013

Amazon chce být blíž svým evropským zákazníkům, a proto rozšiřuje svou síť distribučních center do střední Evropy. Jeden z nejstarších internetových obchodů na světě nově potvrdil, že v České republice vybuduje dva velkosklady. Strategická místa u Prahy a u Brna mají posílit rychlost a spolehlivost dodávek zboží

Logitech představuje nové trio multimediálních reproduktorů pro domácnosti

24.9.2013

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.

SONY VAIO Pro 11 nejlehčí ultrabook na světě

1.8.2013

Ultrabook Sony VAIO Duo 11 má vše, co potřebujete k práci, ale i funkce, jež oceníte při zábavě. Bez nadsázky se jedná o první VAIO, které je připraveno změnit způsob, jakým jste doposud vnímali počítač.

Ultrabook SVD1121Q2EB - Intel Core i5 3317U Ivy Bridge, multidotykový 11.6" LED 1920x1080 IPS lesklý, RAM 4GB, Intel HD Graphics 4000, SSD 128GB, WiFi, Bluetooth 4.0, Webkamera, HDMI, USB 3.0, Windows 8 64bit

Přichází nová generace ultrabooku Aspire S7

17.7.2013

Acer vylepšil svoji vlajkovou loď - Ultrabook Aspire S7. Tento oblíbený ultrabook má delší výdrž baterie, druhou generaci chlazení Acer TwinAir a WQHD displej, určený jak pro zábavu tak pracovní produktivitu.  Mimo zachování skvělých vlastností předchozího modelu se může nová generace ultrabooků S7 pochlubit delší výdrží na baterii pro celodenní práci na počítači. Dále také precizní klávesnicí s elektroluminiscenčním (EL) podsvícením pro přirozenější psaní a druhou generací chlazení Acer TwinAir s nižší hlučností. Navíc je Aspire S7 vybaven technologií bezdrátového displeje (WiDi) pro zábavu i produktivní práci na velké obrazovce.

Je možné předejít poruchám hardwaru a ztrátě dat?

11.7.2013

Tuto otázku si pravděpodobně položí každý, kdo s počítačem pracuje a záleží mu na tom, aby byla jeho data v bezpečí. Odpověď na ní rozhodně není jednoznačná, protože poruchy jsou různé a stejně tak může mít mnoho příčin i ztráta dat. Pojďme se na celou věc podívat z trochu jiného úhlu a seznámit se s tím, co dělat, aby byl náš ultrabook zůstal v dobré kondici.

Vyhraj nový ultrabook IdeaPad Yoga od Lenovo

1.3.2013

Unikátní zařízení Yoga 13 představuje první multirežimový Ultrabook™ na světě. Displej je překlopitelný o 360°, což umožňuje Yogu flexibilně používat ve čtyřech praktických režimech. Pouze s konvertibilním zařízením, které kombinuje produktivitu notebooku a intuitivní dotykové ovládání tabletu, si naplno užijete všechny funkce systému Windows 8. Díky extra dlouhé výdrži baterie si můžete všechny unikátní vlastnosti modelu IdeaPad Yoga 13 užívat naplno skutečně kdykoli a kdekoli.

Moderní ultrabook Asus Zenbook Touch U500VZ

18.2.2013

Jeden z posledních modelů ultrabooku od Asus představený v letos na největším veletrhu spotřební a výpočetní techniky na světě Consumer Electronics Show (CES) je nyní k dostání i v České republice za cenu kolem 46 tisíc.
Poznávací prvky Asus Zenbook Touch U500VZ  dotykový displej, vysoký výkon a supermoderní design. 

Pestrá nabídka ultrabooků od Asus

12.2.2013

Asus Taichi – notebook s oboustranným displejem
Asus Transformer Book – notebook s odnímatelným displejem
Asus Zenbook Touch – dotykový ultrabook
Asus VivoBook – všestranný výkon za rozumnou cenu

Ultrabook VAIO řady T

5.2.2013

Ultrabook VAIO řady T je vyvíjen s ohledem na běžný pracovní životní styl. Na první pohled tenký a váhově lehký ultrabook je až překvapivě pevný. Plní tak nejnáročnější standardy řady SONY VAIO. Pevnost vnější schránky ulzrabooku je dosažena díky kompozici hořčíkového a hliníkového provedení. Bez problému odolá běžným nárazům při manipulaci nebo přenášení v brašně

Microsoft bude spolufinancovat převzetí výrobce ultrabooků společnost Dell

22.1.2013

Microsoft by se mohl spoluúčastnit na transakci převzetí výrobce počítačů Dell. Soukromý investoři připravují fond a Microsoft by mohl vložit až 3 mld. USD. 

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce