Články - ultrabooky, notebooky, tablety

Acer na veletrhu IFA 2014

4.9.2014

Společnost Acer dnes na své tiskové konferenci na veletrhu IFA 2014 představila nové vzrušující řady produktů pro nadcházející sezónu dovolených. Patří mezi ně dvě řady konvertibilních notebooků Aspire R, dvě řady zařízení 2 v 1 Aspire Switch nebo tři řady tabletů Iconia a telefony Liquid.

Acer s novou řada ultrabooků Aspire V Nitro

21.8.2014

Společnost Acer dnes oznámila příchod své nové řady notebooků Aspire V Nitro s úhlopříčkou displejů 15,6" a 17,3". Řada V Nitro byla navržena pro maximální zážitek, nabízí výkon a funkce pro řešení náročných multimediálních úloh, jako je editace fotek a stříhání videa nebo graficky náročné zábavní aplikace s vizuálními efekty a podmanivým zvukem, jako je například sledování Blu-ray filmů nebo hraní nejnovějších her.

Acer uvádí na trh první Chromebook s platformou NVIDIA

12.8.2014

Společnost Acer uvedla v Americe Chromebook 13, první Chromebook s mobilním procesorem NVIDIA Tegra K1, který má zároveň jako první od Aceru displej s úhlopříčkou 13,3". Acer tak vylepšuje své vedoucí postavení v této kategorii počítačů.

Představujeme Ultrabooky

1.6.2014

Notebooky pomalu odžívají a nahrazují je tablety a hybridní ultrabooky či smartphony.

Jak předcházet poruchám notebooků a ultrabooků?

25.3.2014

Žádná věc nemůže fungovat správně a dlouho, aniž byste se o ni starali. V případě notebooků to platí dvojnásob. Pokud chcete, aby si váš počítač udržel dobrý výkon po co možná nejdelší dobu, musíte se o něj pravidelně starat. Stačí, když budete dodržovat jednoduché úkony, které si popíšeme v tomto článku.

Amazon zaměstná v ČR tisíce lidí

22.10.2013

Amazon chce být blíž svým evropským zákazníkům, a proto rozšiřuje svou síť distribučních center do střední Evropy. Jeden z nejstarších internetových obchodů na světě nově potvrdil, že v České republice vybuduje dva velkosklady. Strategická místa u Prahy a u Brna mají posílit rychlost a spolehlivost dodávek zboží

Logitech představuje nové trio multimediálních reproduktorů pro domácnosti

24.9.2013

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.

SONY VAIO Pro 11 nejlehčí ultrabook na světě

1.8.2013

Ultrabook Sony VAIO Duo 11 má vše, co potřebujete k práci, ale i funkce, jež oceníte při zábavě. Bez nadsázky se jedná o první VAIO, které je připraveno změnit způsob, jakým jste doposud vnímali počítač.

Ultrabook SVD1121Q2EB - Intel Core i5 3317U Ivy Bridge, multidotykový 11.6" LED 1920x1080 IPS lesklý, RAM 4GB, Intel HD Graphics 4000, SSD 128GB, WiFi, Bluetooth 4.0, Webkamera, HDMI, USB 3.0, Windows 8 64bit

Přichází nová generace ultrabooku Aspire S7

17.7.2013

Acer vylepšil svoji vlajkovou loď - Ultrabook Aspire S7. Tento oblíbený ultrabook má delší výdrž baterie, druhou generaci chlazení Acer TwinAir a WQHD displej, určený jak pro zábavu tak pracovní produktivitu.  Mimo zachování skvělých vlastností předchozího modelu se může nová generace ultrabooků S7 pochlubit delší výdrží na baterii pro celodenní práci na počítači. Dále také precizní klávesnicí s elektroluminiscenčním (EL) podsvícením pro přirozenější psaní a druhou generací chlazení Acer TwinAir s nižší hlučností. Navíc je Aspire S7 vybaven technologií bezdrátového displeje (WiDi) pro zábavu i produktivní práci na velké obrazovce.

Je možné předejít poruchám hardwaru a ztrátě dat?

11.7.2013

Tuto otázku si pravděpodobně položí každý, kdo s počítačem pracuje a záleží mu na tom, aby byla jeho data v bezpečí. Odpověď na ní rozhodně není jednoznačná, protože poruchy jsou různé a stejně tak může mít mnoho příčin i ztráta dat. Pojďme se na celou věc podívat z trochu jiného úhlu a seznámit se s tím, co dělat, aby byl náš ultrabook zůstal v dobré kondici.

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce