Články - ultrabooky, notebooky, tablety

Amazon odhaluje nový Kindle Voyage

24.9.2014

Společnost Amazon představila nové tablety, ale také novou a inovovanou čtečku Kindle pro čtení eknihy. Někoho by mohlo překvapit, že přestože se vyvinulo již sedm generací čteček Kindle, Amazon je stále dál vylepšuje.

Acer Iconia One 7 - recenze

22.9.2014
Do rukou se nám dostal k testování sedmipalcový tablet s Androidem, Acer Iconia One 7. Tablet je k pořízení za částku blížící se ceně low-endových zařízení a první pohled na něj možná svádí k zařazení do této kategorie, ale po chvíli používání je zcela na místě zařadit ho o třídu výše.

Acer na veletrhu IFA 2014

4.9.2014

Společnost Acer dnes na své tiskové konferenci na veletrhu IFA 2014 představila nové vzrušující řady produktů pro nadcházející sezónu dovolených. Patří mezi ně dvě řady konvertibilních notebooků Aspire R, dvě řady zařízení 2 v 1 Aspire Switch nebo tři řady tabletů Iconia a telefony Liquid.

Acer s novou řada ultrabooků Aspire V Nitro

21.8.2014

Společnost Acer dnes oznámila příchod své nové řady notebooků Aspire V Nitro s úhlopříčkou displejů 15,6" a 17,3". Řada V Nitro byla navržena pro maximální zážitek, nabízí výkon a funkce pro řešení náročných multimediálních úloh, jako je editace fotek a stříhání videa nebo graficky náročné zábavní aplikace s vizuálními efekty a podmanivým zvukem, jako je například sledování Blu-ray filmů nebo hraní nejnovějších her.

Acer uvádí na trh první Chromebook s platformou NVIDIA

12.8.2014

Společnost Acer uvedla v Americe Chromebook 13, první Chromebook s mobilním procesorem NVIDIA Tegra K1, který má zároveň jako první od Aceru displej s úhlopříčkou 13,3". Acer tak vylepšuje své vedoucí postavení v této kategorii počítačů.

Představujeme Ultrabooky

1.6.2014

Notebooky pomalu odžívají a nahrazují je tablety a hybridní ultrabooky či smartphony.

Jak předcházet poruchám notebooků a ultrabooků?

25.3.2014

Žádná věc nemůže fungovat správně a dlouho, aniž byste se o ni starali. V případě notebooků to platí dvojnásob. Pokud chcete, aby si váš počítač udržel dobrý výkon po co možná nejdelší dobu, musíte se o něj pravidelně starat. Stačí, když budete dodržovat jednoduché úkony, které si popíšeme v tomto článku.

Amazon zaměstná v ČR tisíce lidí

22.10.2013

Amazon chce být blíž svým evropským zákazníkům, a proto rozšiřuje svou síť distribučních center do střední Evropy. Jeden z nejstarších internetových obchodů na světě nově potvrdil, že v České republice vybuduje dva velkosklady. Strategická místa u Prahy a u Brna mají posílit rychlost a spolehlivost dodávek zboží

Logitech představuje nové trio multimediálních reproduktorů pro domácnosti

24.9.2013

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.

SONY VAIO Pro 11 nejlehčí ultrabook na světě

1.8.2013

Ultrabook Sony VAIO Duo 11 má vše, co potřebujete k práci, ale i funkce, jež oceníte při zábavě. Bez nadsázky se jedná o první VAIO, které je připraveno změnit způsob, jakým jste doposud vnímali počítač.

Ultrabook SVD1121Q2EB - Intel Core i5 3317U Ivy Bridge, multidotykový 11.6" LED 1920x1080 IPS lesklý, RAM 4GB, Intel HD Graphics 4000, SSD 128GB, WiFi, Bluetooth 4.0, Webkamera, HDMI, USB 3.0, Windows 8 64bit

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce