Články - ultrabooky, notebooky, tablety

Intel: Když to není dotykové, nebude to ultrabook

21.1.2013

Po sérii ústupků výrobcům, zejména co se týče tloušťky a váhy, Intel opět přitvrzuje, nálepku ultrabook budou moci mít pouze zařízení s dotykovým displejem. Nová pravidla se budou týkat všech zařízení s procesory „Haswell“ a budoucími. V rámci své prezentace na CES to pro novináře uvedl Kirk Skaugen, viceprezident PC divize ve společnosti Intel.

INTEL dosáhl tržby ve výši 13,5 miliard USD

21.1.2013 Intel

Výrobce čipů společnost Intel vykázala za 4 kvartál roku 2012 zisk na akcii ve výši 48 centů, očekávání analytiků činilo 45 centů.   a tržby ve výši 13,5 mld. USD vs. oček. 13,53 mld. USD. Tržby v 1Q roku 2013 odhaduje společnost ve výši 12,7 mld. USD vs. oček. trhu 12,9 mld. USD.

Díky podsvícené klávesnici os Logitech je ovládání zařízení od Apple elegantnější

12.12.2012

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) oznámila rozšíření své řady příslušenství pro platformu Mac® o dva nové produkty: klávesnici Logitech® Bluetooth® Easy-Switch™ Keyboard pro počítače Mac®, tablety iPad® a smartphony iPhone®, a ovládací zařízení Logitech® Rechargeable Trackpad pro počítače Mac.

Kompletní nabídka ultrabooků Acer

8.11.2012

Přinášíme kompletní nabídku oblíbených ultrabooků značky Acer. Nejtenčí z řady Aspire S5 má tloušťku těla neskutečných 11 mm. V případě ultrabooku řady S patří slovo "váha" minulosti. Současně můžete zapomenout na čekání. Každý počítač řady S se spustí okamžitě a ihned se připojí k intenetu. 

Microsoft s vlastním telefonem a tabletem?

8.11.2012

Steve Ballmer v nedávném dopisu akcionářům uvedl, že firma začne vyrábět zařízení. Nyní se množí zprávy, že v Asii Microsoft testuje telefon Surface a že připravuje i 7“ herní tablet se značkou Xbox. Dává to smysl, Microsoft nechce nechat ziskový potenciál konkurenci v podobě Apple a Samsung.

ASUS Transformer kniha

8.11.2012

ASUS Transformer kniha je nová generace ultrabooků, které uživateli umožňují přepínat mezi ultrabookem a tabletem okamžitě odpojením obrazovky. Dodává se s Ivy Bridge na bázi Intel Core i7/5/3 a 128 GB SSD. Dokovací stanice rozšiřuje přístroj a poskytuje konektivitu a funkce, které byste očekávali od standardního ultrabooku nebo notebooku.

Acer představil svou kampaň pro ultrabook Aspire S7

7.11.2012

V reklamní kampani pro počítačovou společnost Acer Megan Fox říká, že stát se námořním biologem je její skrytou touhou. Krásná herečka Megan Fox vede skupinu vědců a využívá svůj Ultrabook™ Acer Aspire S7 ve snaze vyvinout software, který jí umožní promlouvat s delfíny.

Série Acer Aspire S7 nejtenčí a nejlehčí Ultrabooky™

2.11.2012

Série Acer Aspire S7 nejtenčí a nejlehčí Ultrabooky™ s dotykovým displejem. Ohromující unibody design se skleněným víkem a unikátními panty, které poskytnou bezproblémové dotykové ovládání.

Jak řešit problemy při instalování aplikací ze služeb Windows Store?

30.10.2012

 

Zde jsou některé důvody, proč nemusíte být schopni najít nebo nainstalovat aplikaci ze služby Windows Store:

  • Aplikace mohou být skryté z důvodu vašich předvoleb. Ve službě Store lze nastavovat předvolby, takže je snazší vyhledávat aplikace, které používají vámi upřednostňovaný jazyk nebo aplikace, které obsahují funkce usnadnění přístupu. Když jsou tato nastavení zapnutá, aplikace, které nevyhovují vašim předvolbám, jsou při procházení nebo prohledávání služby Store skryté. Další informace o předvolbách naleznete v tématu Nastavení předvoleb pro web Windows Store.

Profesionální Acer TravelMate s Windows 8

18.10.2012

Profesionální notebooky TravelMate s operačním systémem Windows 8.

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce