Články - ultrabooky, notebooky, tablety

Kompletní nabídka ultrabooků Acer

8.11.2012

Přinášíme kompletní nabídku oblíbených ultrabooků značky Acer. Nejtenčí z řady Aspire S5 má tloušťku těla neskutečných 11 mm. V případě ultrabooku řady S patří slovo "váha" minulosti. Současně můžete zapomenout na čekání. Každý počítač řady S se spustí okamžitě a ihned se připojí k intenetu. 

Microsoft s vlastním telefonem a tabletem?

8.11.2012

Steve Ballmer v nedávném dopisu akcionářům uvedl, že firma začne vyrábět zařízení. Nyní se množí zprávy, že v Asii Microsoft testuje telefon Surface a že připravuje i 7“ herní tablet se značkou Xbox. Dává to smysl, Microsoft nechce nechat ziskový potenciál konkurenci v podobě Apple a Samsung.

ASUS Transformer kniha

8.11.2012

ASUS Transformer kniha je nová generace ultrabooků, které uživateli umožňují přepínat mezi ultrabookem a tabletem okamžitě odpojením obrazovky. Dodává se s Ivy Bridge na bázi Intel Core i7/5/3 a 128 GB SSD. Dokovací stanice rozšiřuje přístroj a poskytuje konektivitu a funkce, které byste očekávali od standardního ultrabooku nebo notebooku.

Acer představil svou kampaň pro ultrabook Aspire S7

7.11.2012

V reklamní kampani pro počítačovou společnost Acer Megan Fox říká, že stát se námořním biologem je její skrytou touhou. Krásná herečka Megan Fox vede skupinu vědců a využívá svůj Ultrabook™ Acer Aspire S7 ve snaze vyvinout software, který jí umožní promlouvat s delfíny.

Série Acer Aspire S7 nejtenčí a nejlehčí Ultrabooky™

2.11.2012

Série Acer Aspire S7 nejtenčí a nejlehčí Ultrabooky™ s dotykovým displejem. Ohromující unibody design se skleněným víkem a unikátními panty, které poskytnou bezproblémové dotykové ovládání.

Jak řešit problemy při instalování aplikací ze služeb Windows Store?

30.10.2012

 

Zde jsou některé důvody, proč nemusíte být schopni najít nebo nainstalovat aplikaci ze služby Windows Store:

  • Aplikace mohou být skryté z důvodu vašich předvoleb. Ve službě Store lze nastavovat předvolby, takže je snazší vyhledávat aplikace, které používají vámi upřednostňovaný jazyk nebo aplikace, které obsahují funkce usnadnění přístupu. Když jsou tato nastavení zapnutá, aplikace, které nevyhovují vašim předvolbám, jsou při procházení nebo prohledávání služby Store skryté. Další informace o předvolbách naleznete v tématu Nastavení předvoleb pro web Windows Store.

Profesionální Acer TravelMate s Windows 8

18.10.2012

Profesionální notebooky TravelMate s operačním systémem Windows 8.

Představujeme ultrabook značky HP

16.10.2012

Potřebujete ultrabook, který je tenký 19,8 mm, v černé nebo červené barvě s povrchem z leštěného hliníku? Na cestách potřebujete rychlý, spolehlivý a lehký notebook. Zde je: ultralehký – pouze 2,2 kg – tento model je výjimečný.

Fujitsu představila modernizované ultrabooky

16.10.2012

Fujitsu uvedla na trh řadu notebooků a ultrabooků určených pro firemní zákazníky a rozšiřuje všestranné portfolio notebooků Fujitsu. Notebooky LIFEBOOK jsou vybaveny nejnovějšímiprocesory 3. generace Intel Core a přinášejí inovativní zdokonalení funkcí. Nabízí široké možnosti použití, flexibilitu a komplexní možnosti připojení, které jsou zákazníky nejvíce žádané.

SSD disky poskytují nejúčinnější způsob upgradu PC

2.10.2012

Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, nedávno nechala provést nezávislý test, jenž ukazuje, jak upgrade počítače osazením SSD disku poskytuje nejlepší poměr ceny a dosaženého výkonu oproti jiným typům běžného upgradování. Ve skutečnosti výměna pevného disku za disk Kingston SSDNow V+200 dokáže zvýšit výkon počítače až o 82%.

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce