Články - ultrabooky, notebooky, tablety

Acer Aspire TimelineUltra M5 - další hliníkový krasavec

19.5.2012

Acer uvedl mladšího a o trochu šikovnějšího sourozence nedávno představeného Acer Aspire Timeline Ultra M3. Až na vybavení modernějším procesorem Ivy Bridge místo Sandy Bridge a přítomnost podsvícení klávesnice se od nižšího modelu příliš neliší. Podívejme se, na co ještě se u tohoto ultrabooku můžeme těšit.

AMD uvedla druhou generaci procesorů

15.5.2012

Společnost AMD (NYSE: AMD) dnes oznámila velmi dychtivě očekávané uvedení  druhé generace procesorů AMD A-Series s akcelerovaným zpracováním grafiky (Accelerated Processing Unit – APU pro mainstreamové i ultratenké notebooky, počítače typu All-in-One a tradiční stolní počítače, počítače používané jako domácí kino a vestavěné systémy.

Hewlett-Packard opět vzbuzuje závist

13.5.2012

HP pořádá každoročně Global Influencer Summit v Šanghaji, kde představuje nové produkty, rekapituluje úspěšnost svých výrobků a odhaluje plány dalšího směřování výzkumů. Letos HP ukázal, že nezůstal o krok pozadu, a uvedl čtyři kompaktní lehké notebooky - tři se řadí k již zavedené sérii Envy a jeden patří do špičkové profesionální řady EliteBook.

Klávesnice napájená světlem od Logitech chrání váš iPad

3.5.2012

Obal s klávesnicí Logitech® Solar Keyboard Folio zajišťuje bezproblémovou ochranu přední  i zadní strany nového iPadu třetí generace a iPadu 2. Vestavěná Bluetooth® klávesnice se dobíjí světlem díky zabudovaným solárním článkům. Při plném nabití na ní můžete psát až dva roky – a to dokonce v naprosté tmě*. Okamžitá funkce On/Off automaticky probudí váš iPad, když otevřete pouzdro a při jeho zavření vrátí tablet do režimu spánku. Ať už chcete psát, nebo sledovat video, stojánek s více pozicemi podrží váš iPad za vás a nabídne dvě pohodlné pozice pro sledování displeje.

Nejlepší servis Mironet pro ultrabooky

24.4.2012

Pokud zakoupíte ultrabook ASUS u Mironetu, máte zajištěný servis výměnnou nebo Vám zapůjčí jiný ultrabook na dobu opravy. V případě, že dojde u ultrabooku ASUS ZENBOOK UX31E-RY010X k poruše pevného disku a předáte ho před samotnou reklamací technikovi v Mironetu, bude Vám zajištěna SW záchrana dat zdarma. Pokud budete reklamovat notebook ASUS ZENBOOK UX31E-RY010X u autorizovaného servisu, máte nárok na obě služby jen při dodržení podmínek popsaných v odkazech.

Acer Aspire Timeline Ultra M3 v prodeji

16.4.2012

První 15-ti palcový ultrabook s výkonnou grafickou kartou a optickou. Nový ultrabook Aspire Timeline Ultra byl poprvé představen v lednu na lasvegaském veletrhu Consumer Electronics Show (CES). Dnes společnost Acer předvedla na veletrhu CeBIT v německém Hannoveru nový Aspire M3, který patří do řady Timeline Ultra. Počítače nejnovější řady Timeline jsou tenčí a lehčí než jejich předchůdci (měří pouhých 20 mm na výšku), avšak nijak to neovlivňuje jejich špičkový výkon. Nový Aspire Timeline Ultra M3 skutečně nastavuje laťku vysoko, protože je to první ultrabook s vyhrazenou grafikou NVIDIA® GeForce® GT640M pro tvorbu a zobrazení.

SSD disky Intel® 910 nabízejí vysoký výkon, odolnost a spolehlivost

12.4.2012

Disky Intel SSD 910 představují komplexní řešení, které uspokojí ve všech ohledech: nabízejí vysoký výkon, odolnost i spolehlivost, takže se jeví jako ideální náhrada zastaralých pevných disků,“ říká Roger Peene, ředitel marketingu SSD disků ve společnosti Intel. „Intel je lídrem v oblasti SSD disků, a odborníci z datových center se tak mohou plně spolehnout na snadno instalovatelné SSD řešení, jež čerpá z kvalitní a spolehlivé technické podpory.

Acer nabízí akční cenu Aspire TimelineX

11.4.2012

Třetí generace notebooků Aspire TimelineX se může pochlubit vyšším výkonem, delší výdrží provozu na baterie, exklusivním designem, tenkým a lehkým kovovým šasi s nejvyšší kvalitou zpracování!

Pervazivní výpočetní technologie pomohou ve zdravotnictví i v kuchyni

10.4.2012

Nejnovější vědecko-technologické centrum pro pervazivní výpočetní techniku představila společnost Intel. Cílem společnosti Intel a jejích partnerů je urychlit vývoj technologií nové generace, a to takových, které budou schopny osvojovat si nové poznatky a přizpůsobovat se potřebám spotřebitelů. Podle Pavla Kubů, manažera pro zdravotnictví společnosti Intel, jsou některé pervazivní aplikace ve vyspělých zdravotnických systémech už nikoli pouhou vizí, nýbrž dostupnou realitou.

Intel® vPro™ pomáhá se správou a ochranou ultrabooku

5.4.2012

Intel® vPro™ pomáha se správu a ochranu ultrabooku

Technologická novinka od Intelu nabízí především tyto výhody:

  • Vzdálené připojení a správa
  • Sledování OS počítače nezávisle na stavu či přítomnosti OS
  • Evidence detailních informací o instalaci hardwaru
  • Možnost nastavení BIOSu přes vzdálený přístup

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce