Moderní ultrabook Asus Zenbook Touch U500VZ

18.2.2013

ASUS ZENBOOK U500VZ

Notebooky Asus řady ZENBOOK U500VZ jsou počítače speciálně navržené na cestování v moderním provedení ultrabooku. Tomu dopomáhá nejen robustní konstrukce ale i malé rozměry a hmotnost. Nízká je i tloušťka ultrabooků, svou tloušťkou překvapí nejednoho uživatele. Konstrukce využívá lehkosti a pevnosti hliníku a výrobce se též pyšní integrací moderních technologií ASUS, které se starají o bleskurychlý start počítače z režimu spánku v kombinaci s dlouhou výdrží v pohotovostním režimu. Delší je i výdrž při práci na bateriové napájení. Modernost provedení podtrhuje využití rozhraní USB 3.0 nebo Serial ATA 3.0 v kombinaci se Solide State pevnými disky bez pohyblivých částí.

Excelentní rychlost ve všech aplikacích

Kombinace moderních rozhraní a pevných disků bez pohyblivých částí ještě zvyšuje již tak vysoký výkon počítače. SSD pevné disky a rozhraní USB 3.0 a SATA 3.0 tak poskytnou uživatele maximální pohodlí a neuvěřitelnou rychlost a odezvu počítače, na kterou doposud nebyl zvyklí. V dnešní době je navíc třeba brát ohled i na multimediální funkce, proto ultrabook podporuje technologie jako SonicMaster pro zlepšení zvukového projevu počítače a celkového zvukového podání a výkonu.

Moderní vzhled stylového pojetí

Kompaktní rozměru a tloušťka nejen vpředu ale i vzadu dává tušit zaměřením ultrabook pro cestovní použití. Zaoblené tvary pak přidávají moderní trendy vzhled atraktivního podání, za které se nebudete muset stydět. I přes tyto mobilní parametry však ultrabook ukrývá extrémně výkonné komponenty a je připraven zastat jakoukoliv funkci, pro kterou ho předurčíte.

Klíčové vlastnosti

Modelové provedení ultrabook Asus ZENBOOK U500VZ-CM055P využívá čtyřjádrový procesor Intel Core i7-3632QM. Jedná se o Ivy Bridge procesor, který pracuje na frekvenci 2.2GHz a podporuje technologii TurboBoost s možností navýšení frekvence až na 3.2GHz. Procesor je dále doplněn o 8GB operační paměti typu DDR3 s pracovní frekvencí 1600MHz. Obrazová data pro 15.6" velký displej s FullHD (1920x1080 obrazových bodů) rozlišením zajišťuje grafická karta NVIDIA GeForce GT 650M se 2GB paměti. Displej navíc podporuje dotykové ovládání, které uživatelé ocení především u nejnovějšího operačního systému Windows. Pro uživatelská data je připraven 512GB SSD pevný disk bez pohyblivých částí. Rozměrům však musela ustoupit optická mechanika. Pro komunikaci je ultrabook vybaven celou řadou rozhraní, mezi nimi nechybí bezdrátové Wi-Fi či Bluetooth. Dále jsou k dispozici tři porty USB 3.0, integrována je také kamera. Ultrabook je dodáván s operačním systémem Windows 8 Pro

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce