Moderní ultrabook Asus Zenbook Touch U500VZ

18.2.2013

ASUS ZENBOOK U500VZ

Notebooky Asus řady ZENBOOK U500VZ jsou počítače speciálně navržené na cestování v moderním provedení ultrabooku. Tomu dopomáhá nejen robustní konstrukce ale i malé rozměry a hmotnost. Nízká je i tloušťka ultrabooků, svou tloušťkou překvapí nejednoho uživatele. Konstrukce využívá lehkosti a pevnosti hliníku a výrobce se též pyšní integrací moderních technologií ASUS, které se starají o bleskurychlý start počítače z režimu spánku v kombinaci s dlouhou výdrží v pohotovostním režimu. Delší je i výdrž při práci na bateriové napájení. Modernost provedení podtrhuje využití rozhraní USB 3.0 nebo Serial ATA 3.0 v kombinaci se Solide State pevnými disky bez pohyblivých částí.

Excelentní rychlost ve všech aplikacích

Kombinace moderních rozhraní a pevných disků bez pohyblivých částí ještě zvyšuje již tak vysoký výkon počítače. SSD pevné disky a rozhraní USB 3.0 a SATA 3.0 tak poskytnou uživatele maximální pohodlí a neuvěřitelnou rychlost a odezvu počítače, na kterou doposud nebyl zvyklí. V dnešní době je navíc třeba brát ohled i na multimediální funkce, proto ultrabook podporuje technologie jako SonicMaster pro zlepšení zvukového projevu počítače a celkového zvukového podání a výkonu.

Moderní vzhled stylového pojetí

Kompaktní rozměru a tloušťka nejen vpředu ale i vzadu dává tušit zaměřením ultrabook pro cestovní použití. Zaoblené tvary pak přidávají moderní trendy vzhled atraktivního podání, za které se nebudete muset stydět. I přes tyto mobilní parametry však ultrabook ukrývá extrémně výkonné komponenty a je připraven zastat jakoukoliv funkci, pro kterou ho předurčíte.

Klíčové vlastnosti

Modelové provedení ultrabook Asus ZENBOOK U500VZ-CM055P využívá čtyřjádrový procesor Intel Core i7-3632QM. Jedná se o Ivy Bridge procesor, který pracuje na frekvenci 2.2GHz a podporuje technologii TurboBoost s možností navýšení frekvence až na 3.2GHz. Procesor je dále doplněn o 8GB operační paměti typu DDR3 s pracovní frekvencí 1600MHz. Obrazová data pro 15.6" velký displej s FullHD (1920x1080 obrazových bodů) rozlišením zajišťuje grafická karta NVIDIA GeForce GT 650M se 2GB paměti. Displej navíc podporuje dotykové ovládání, které uživatelé ocení především u nejnovějšího operačního systému Windows. Pro uživatelská data je připraven 512GB SSD pevný disk bez pohyblivých částí. Rozměrům však musela ustoupit optická mechanika. Pro komunikaci je ultrabook vybaven celou řadou rozhraní, mezi nimi nechybí bezdrátové Wi-Fi či Bluetooth. Dále jsou k dispozici tři porty USB 3.0, integrována je také kamera. Ultrabook je dodáván s operačním systémem Windows 8 Pro

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce