Ultrabook s širokoúhlým displejem 21:9 od Toshiby

2.8.2012

Ultrabook má rozměry 369 x 200 a tloušťku 20 mm. S ohledem na velikost displeje, udžel výrobce váhu ultrabooku pod 1,6 kg.

Design se vyznačuje kartáčovanou metalickou povrchovou úpravou. Výkon baterie výrobce udává až 9 hodin. Dále obsahuje procesory Intel® Core™ třetí generace pro Ultrabooky™. Součástí je prostorná jednotka SSD nebo pevný disk s modulem SSD která zajišťuje rychlejší spouštění.

Toshiba ultrabook vybavuje procesory Ivy Bridge, US 3.0 s pamětí až 10 GB s kombinaci 32GB SSD a 500GB disku. K dispozici má uživatel samotné SSD, nebo podporu bezdrátového přenosu obrazu Wi-Di. Konektivita je zajištěna přes Bluetooth 4.0 a Wi-Fi b/g/n.

Ggrafika Intel® HD nebo AMD Radeon™ HD 7550M* a zvuk vylepšený technologií SRS Premium Sound 3D™. Rozlišení displeje dosahuje 1366×768 na 1792×768 bodů. Výrobce Toshiba dodává s ultrabookem aplikaci pro rozdělení displeje na klasický 16:9, nebo sloupcový  5:9. Sloupcový poměr je určen pro spuštění více oken, například pro komunikační programy a sociální sítě.

Ultrabook je ozvučen reproduktory Harman/Kardon. Jinak výbava zahrnuje současný ultrabookový standard – nové úsporné procesory. Zajimavostí je, že ačkoliv je prostor, klávesnice není osazena numerickou částí.

Ultrabook Toshiba Satellite U840WUltrabook Toshiba Satellite U840W  

Dodávaná konfigurace:

Procesor

Operační systém
Originální Windows® 7 Home Premium 64bitový (předinstalovaný, obnova z pevného disku Toshiba)
Barva designu
Jednotka SSD (Solid State Drive)
Systémová paměť

Pevný disk
Displej

Grafická karta

Interní režimy zobrazení
Rozhraní

Rozšíření
Komunikace v bezdrátové síti
Komunikace v pevné síti
Zvukový systém

Klávesnice

Ukazovací zařízení
Baterie
adaptér střídavého proudu

Rozměry
Záruka
Dodávaný hardware
Dodávaný softwareToshiba EasyMedia

Funkce zabezpečení


Speciální funkce


Certifikace

   Ultrabook Toshiba Satellite U840W

Ultrabook Toshiba Satellite U840W  

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce