Ultrabook s širokoúhlým displejem 21:9 od Toshiby

2.8.2012

Ultrabook má rozměry 369 x 200 a tloušťku 20 mm. S ohledem na velikost displeje, udžel výrobce váhu ultrabooku pod 1,6 kg.

Design se vyznačuje kartáčovanou metalickou povrchovou úpravou. Výkon baterie výrobce udává až 9 hodin. Dále obsahuje procesory Intel® Core™ třetí generace pro Ultrabooky™. Součástí je prostorná jednotka SSD nebo pevný disk s modulem SSD která zajišťuje rychlejší spouštění.

Toshiba ultrabook vybavuje procesory Ivy Bridge, US 3.0 s pamětí až 10 GB s kombinaci 32GB SSD a 500GB disku. K dispozici má uživatel samotné SSD, nebo podporu bezdrátového přenosu obrazu Wi-Di. Konektivita je zajištěna přes Bluetooth 4.0 a Wi-Fi b/g/n.

Ggrafika Intel® HD nebo AMD Radeon™ HD 7550M* a zvuk vylepšený technologií SRS Premium Sound 3D™. Rozlišení displeje dosahuje 1366×768 na 1792×768 bodů. Výrobce Toshiba dodává s ultrabookem aplikaci pro rozdělení displeje na klasický 16:9, nebo sloupcový  5:9. Sloupcový poměr je určen pro spuštění více oken, například pro komunikační programy a sociální sítě.

Ultrabook je ozvučen reproduktory Harman/Kardon. Jinak výbava zahrnuje současný ultrabookový standard – nové úsporné procesory. Zajimavostí je, že ačkoliv je prostor, klávesnice není osazena numerickou částí.

Ultrabook Toshiba Satellite U840WUltrabook Toshiba Satellite U840W  

Dodávaná konfigurace:

Procesor

Operační systém
Originální Windows® 7 Home Premium 64bitový (předinstalovaný, obnova z pevného disku Toshiba)
Barva designu
Jednotka SSD (Solid State Drive)
Systémová paměť

Pevný disk
Displej

Grafická karta

Interní režimy zobrazení
Rozhraní

Rozšíření
Komunikace v bezdrátové síti
Komunikace v pevné síti
Zvukový systém

Klávesnice

Ukazovací zařízení
Baterie
adaptér střídavého proudu

Rozměry
Záruka
Dodávaný hardware
Dodávaný softwareToshiba EasyMedia

Funkce zabezpečení


Speciální funkce


Certifikace

   Ultrabook Toshiba Satellite U840W

Ultrabook Toshiba Satellite U840W  

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce