Ultrabook VAIO řady T

5.2.2013

Ultrabook chrání technologie Intel® Anti-Theft Service. Tato ochranná funkce zajišťuje, aby vaše osobní data byla chráněna před nepovoleným použitím. Když by Váš ultrabook někdo zcizil, nebo by jste ho ztratili budou data chráněna proti zneužití

Tato inteligentní funkce zabezpečení je vestavěna v samotném hardwaru ultrabooku VAIO. Systém zabezpečení dokáže poznat neoprávněné vniknutí do systému a ultrabook uzamknout. Cílem zabezpečení je, aby nikdo neměl přístp k vašim datům v ultrabooku.

Chcete ultrabook připojit k monitoru, projektoru nebo síti?

K dispozici je vám celá řada rozhraní. Můžete nabít svůj mobilní telefon, přehrávač mp3 nebo jiná mobilní zařízení na cestách, a to i když je notebook VAIO vypnutý a odpojený od elektrické sítě.  Výdrž baterie se udává až 7 hodinám plné pracovní zátěže nebo zábavy

Veškeré kancelářské a studijní práce zvládnete během okamžiku a navíc není problém pracovat na více věcech najednou – o vše se postará výjimečně úsporný procesor Intel® Core™.

Pokud hledáte nejlepší výkon pak je VAIO dobrou volbou, modely s ultrarychlými disky SSD Flash vám umožní přistupovat k souborům až 10x rychleji než u standardního pevného disku. Pokud hledáte nejlepší poměr úložné kapacity a výkonu, pak se nabízí vysokorychlostní hybridní pevné disky, které vám umožní rychlé spouštění systému, svižné načítání a možnost ukládat velké množství dat.

Díky funkci Rapid Wake + Eco budou vaše data neustále v bezpečí, chráněná a kdykoli přístupná během několika sekund. Zavřete notebook a uvedete ho do režimu spánku: ten si pak bude vše pamatovat až 30 dní poté, co jste na něm pracovali naposledy.

Vše na dosah, stačí pouhý dotyk

Máte k dispozici rychlý přístup ke svému oblíbenému obsahu – soubory naleznete za pár sekund a můžete naplno využívat výkon operačního systému Windows 8 jen pomocí svého prstu.

Díky dotykovému displeji budete produktivnější a zábava vás bude bavit ještě více. Můžete procházet a otevírat soubory, přetahovat snímky, rychle je vyhledávat nebo přibližovat či oddalovat. Vše během okamžiku.

Sony VAIO T15 má patnáctipalcový displej s rozlišením Full HD, samotné šasi ultrabooku je vyrobeno z hořčíku a hliníku. Sony zatím neuvedlo přesnou konfiguraci a parametry, je ale vybaven dvoujádrovými procesory Core s architekturou Ivy Bridge (třetí generace). Ultrabook VAIO T15 by měl být na trhu během jara za cenu od 950 dolarů (přibližně 22 000 Kč s DPH).

Dotykový povrch začne Sony za příplatek nabízet i u čtrnáctipalcového modelu VAIO T14 s cenou od 800 dolarů (přibližně 18 500 Kč s DPH). Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/sony-vaio-t15-ultrabook-s-dotykovym-full-hd-displejem/sc-4-a-167116/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Dotykový povrch začne Sony za příplatek nabízet i u čtrnáctipalcového modelu VAIO T14 s cenou od 800 dolarů (přibližně 18 500 Kč s DPH). Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/sony-vaio-t15-ultrabook-s-dotykovym-full-hd-displejem/sc-4-a-167116/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/sony-vaio-t15-ultrabook-s-dotykovym-full-hd-displejem/sc-4-a-167116/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce