Ultrabook VAIO řady T

5.2.2013

Ultrabook chrání technologie Intel® Anti-Theft Service. Tato ochranná funkce zajišťuje, aby vaše osobní data byla chráněna před nepovoleným použitím. Když by Váš ultrabook někdo zcizil, nebo by jste ho ztratili budou data chráněna proti zneužití

Tato inteligentní funkce zabezpečení je vestavěna v samotném hardwaru ultrabooku VAIO. Systém zabezpečení dokáže poznat neoprávněné vniknutí do systému a ultrabook uzamknout. Cílem zabezpečení je, aby nikdo neměl přístp k vašim datům v ultrabooku.

Chcete ultrabook připojit k monitoru, projektoru nebo síti?

K dispozici je vám celá řada rozhraní. Můžete nabít svůj mobilní telefon, přehrávač mp3 nebo jiná mobilní zařízení na cestách, a to i když je notebook VAIO vypnutý a odpojený od elektrické sítě.  Výdrž baterie se udává až 7 hodinám plné pracovní zátěže nebo zábavy

Veškeré kancelářské a studijní práce zvládnete během okamžiku a navíc není problém pracovat na více věcech najednou – o vše se postará výjimečně úsporný procesor Intel® Core™.

Pokud hledáte nejlepší výkon pak je VAIO dobrou volbou, modely s ultrarychlými disky SSD Flash vám umožní přistupovat k souborům až 10x rychleji než u standardního pevného disku. Pokud hledáte nejlepší poměr úložné kapacity a výkonu, pak se nabízí vysokorychlostní hybridní pevné disky, které vám umožní rychlé spouštění systému, svižné načítání a možnost ukládat velké množství dat.

Díky funkci Rapid Wake + Eco budou vaše data neustále v bezpečí, chráněná a kdykoli přístupná během několika sekund. Zavřete notebook a uvedete ho do režimu spánku: ten si pak bude vše pamatovat až 30 dní poté, co jste na něm pracovali naposledy.

Vše na dosah, stačí pouhý dotyk

Máte k dispozici rychlý přístup ke svému oblíbenému obsahu – soubory naleznete za pár sekund a můžete naplno využívat výkon operačního systému Windows 8 jen pomocí svého prstu.

Díky dotykovému displeji budete produktivnější a zábava vás bude bavit ještě více. Můžete procházet a otevírat soubory, přetahovat snímky, rychle je vyhledávat nebo přibližovat či oddalovat. Vše během okamžiku.

Sony VAIO T15 má patnáctipalcový displej s rozlišením Full HD, samotné šasi ultrabooku je vyrobeno z hořčíku a hliníku. Sony zatím neuvedlo přesnou konfiguraci a parametry, je ale vybaven dvoujádrovými procesory Core s architekturou Ivy Bridge (třetí generace). Ultrabook VAIO T15 by měl být na trhu během jara za cenu od 950 dolarů (přibližně 22 000 Kč s DPH).

Dotykový povrch začne Sony za příplatek nabízet i u čtrnáctipalcového modelu VAIO T14 s cenou od 800 dolarů (přibližně 18 500 Kč s DPH). Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/sony-vaio-t15-ultrabook-s-dotykovym-full-hd-displejem/sc-4-a-167116/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Dotykový povrch začne Sony za příplatek nabízet i u čtrnáctipalcového modelu VAIO T14 s cenou od 800 dolarů (přibližně 18 500 Kč s DPH). Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/sony-vaio-t15-ultrabook-s-dotykovym-full-hd-displejem/sc-4-a-167116/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/sony-vaio-t15-ultrabook-s-dotykovym-full-hd-displejem/sc-4-a-167116/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Zpět na přehled článků

Aktuality

Tři nejobávanější viry pro počítače a notebooky

5.3.2020

Internetem se každý den šíří desetitisíce škodlivých kódů, některé viry jsou nicméně v infiltracích daleko úspěšnější než ostatní. Výzkumníci z kyberbezpečnostní společnosti Check Point nyní proto sestavili žebříček třech nezvaných návštěvníků, které jsou majiteli notebooků a počítačů nejobávanější.

Nebezpečná chyba pro mobily i notebooky

3.3.2020

Kritickou bezpečnostní zranitelnost, která se týká více než miliardy elektronických zařízení, objevili výzkumníci z antivirové společnosti Eset. Ti detaily o chybě z bezpečnostních důvodů zveřejnili až nyní, kdy je k dispozici záplata. S její instalací by uživatelé neměli otálet.

Kyberzločinci nejčastěji zneužívají Facebook, Yahoo a Netflix

29.2.2020

Značkou, která je na internetu nejčastěji zneužívána počítačovými podvodníky, je Facebook. V nemalé míře ale útočníci své phishingové útoky šíří pod hlavičkou Yahoo či Netflixu. Vyplývá to ze zprávy Brand Phishing Report od kyberbezpečnostní společnosti Check Point

Trofej Predator Intel Extreme Masters se vrací do kolébky eSportů

28.2.2020

Po šestiměsíčním turné po Evropě dnes dorazí trofej Predator Intel Extreme Masters do Katovic v Polsku na poslední zastávku šampionátu 14. ročníku Intel Extreme Masters 2020, který se bude konat od 28. února do 1. března 2020. 

Nové monitory Predator od Aceru

27.2.2020

Společnost Acer na šampionátu Intel Extreme Masters 2020 v Katovicích představila nové přírůstky mezi svými herními monitory Predator. Díky tomu, že je společnost Acer oficiálním partnerem Intel Extreme Masters, budou moci hráči, kteří se akce zúčastní, jako první v Evropě vidět zbrusu nové přírůstky řady monitorů Predator. Ty byly poprvé uvedeny na veletrhu CES v lednu a nabízejí velký obraz s nejmodernějšími technologiemi, které podporují realistické hraní.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce