Upgrade na Windows 8 pro nové majitele ultrabooků Acer zdarma

22.7.2012

Jak už bylo známo před stanovením data oficiálního vydání Windows 8, majitelé nových kompatibilních počítačů mají přislíbenou slevu na upgrade systému z Windows XP, Vista nebo 7. V případě upgradu na základní verzi půjde o 15 eur (zhruba 380 Kč). Acer při této příležitosti nachystal svým zákazníkům dárek.

Kdokoliv s ultrabookem pořízeným v období od 2.6.2012 do 31.1.2013 může upgradovat svůj OS zdarma. Tato výhoda se vztahuje na modely Acer Aspire S3, S5, M3 a M5. O chysteném Aceru Aspire S7 se předpokládá, že přijde do prodeje už s předinstalovanými Windows 8.

V praxi bude upgrade probíhat stejně jako u kteréhokoliv jiného zařízení, tj. prostřednictvím onlinového Microsoft Upgrade Programu. Na konci celého procesu uživatel nezadá zakoupené sériové číslo své licence na Windows 8 a místo toho navštíví stránku projektu Acer Ultrabook Windows 8 Upgrade Refund, kde vyplní údaje nutné k ověření podmínek nutných k uplatnění výhody. V případě splnění požadovaných podmínek proběhne transakce mezi Acerem a Microsoftem a cesta k aktivaci nového systému je volná. Nejde tedy o upgrade zadarmu v pravém slova smyslu - místo zákazníka prosté účet zatáhne Acer, v tom je celý trik. Majitele ultrabooku k tomuto kroku samozřejmě nikdo nenutí.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Lenovo představí inovativní novinky

7.6.2016

Zajímá vás, jak budou vypadat nová zařízení a jaké inovativní prvky představí společnost Lenovo? Jaké vychytávky budou mít nové notebooky, tablety nebo smartphony

Logitech získal 9 cen Red Dot 2016

30.3.2016

Firma Logitech oznámila získání 9-ti cen v soutěži Red Dot 2016 za nejlepší design v několika kategoriích. Oproti roku 2015 je to o 3 ceny více.

Ohebné displeje přicházejí

6.1.2016

LG Electronics Inc. představila na technologickém veletrhu CES 2016 (USA) nové displej technologie OLED. Na nové generaci displejů je možná práce i v ohnutém provedení a lze je opakovaně ohýbat. V nejbližších letech se tak můžeme těšit na nové "rolovací" notebooky

Již brzy připojíme notebooky k internetu přes satelit

3.1.2016

V průběhu roku 2016 by mělo být na celém světě 3,2 miliardy připojených uživatelů k internetu. Tradičně je největší nárůst v Asii, konkrétně Indie, Čína nebo Indonésii. V Indii se odhaduje, že celkový počet uživatelů internetu již překonal hranici 402 mil. Velké nadnárodní společnosti vyvíjejí technologië, které umožní připojit notebook nebo smartphon přes satelit nebo balón.

Elektronické knihy v USA ovládnou knižní trh

20.12.2015

Již během roku 2017 se bude v USA prodávat stejný počet e-knih a tištěných knih. Tím ještě více stoupne poptávka po elektronice. Především tablet a notebook typu 2 v 1 budou žádaným zbožím u žáků a studentů.

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce