Upgrade na Windows 8 pro nové majitele ultrabooků Acer zdarma

22.7.2012

Jak už bylo známo před stanovením data oficiálního vydání Windows 8, majitelé nových kompatibilních počítačů mají přislíbenou slevu na upgrade systému z Windows XP, Vista nebo 7. V případě upgradu na základní verzi půjde o 15 eur (zhruba 380 Kč). Acer při této příležitosti nachystal svým zákazníkům dárek.

Kdokoliv s ultrabookem pořízeným v období od 2.6.2012 do 31.1.2013 může upgradovat svůj OS zdarma. Tato výhoda se vztahuje na modely Acer Aspire S3, S5, M3 a M5. O chysteném Aceru Aspire S7 se předpokládá, že přijde do prodeje už s předinstalovanými Windows 8.

V praxi bude upgrade probíhat stejně jako u kteréhokoliv jiného zařízení, tj. prostřednictvím onlinového Microsoft Upgrade Programu. Na konci celého procesu uživatel nezadá zakoupené sériové číslo své licence na Windows 8 a místo toho navštíví stránku projektu Acer Ultrabook Windows 8 Upgrade Refund, kde vyplní údaje nutné k ověření podmínek nutných k uplatnění výhody. V případě splnění požadovaných podmínek proběhne transakce mezi Acerem a Microsoftem a cesta k aktivaci nového systému je volná. Nejde tedy o upgrade zadarmu v pravém slova smyslu - místo zákazníka prosté účet zatáhne Acer, v tom je celý trik. Majitele ultrabooku k tomuto kroku samozřejmě nikdo nenutí.

Zpět na přehled článků

Aktuality

Acer vylepšuje svou řadu konvertibilních notebooků Spin

6.1.2020

Společnost Acer představila ve své populární řadě konvertibilních notebooků nové modernizované modely Spin 5 a Spin 3.

 

Konvertibilní notebooky ConceptD

5.1.2020

Společnost Acer dnes rozšířila své řady počítačů ConceptD určených pro tvůrce o nové konvertibilní notebooky a výkonné pracovní stanice s operačním systémem Windows 10.

Nejzajímavější notebooky roku 2019

4.1.2020

Už příští týden se roztrhne pytel s novými notebooky, které budou k vidění na veletrhu CES v americkém Las Vegas. 

Acer TravelMate P6 a TravelMate P2

3.1.2020

Notebooky řady TravelMate P6 a TravelMate P2 se mohou pochlubit procesory Intel Core i7 desáté generace

První notebook s Mini LED displejem

27.12.2019

Nejšpičkovější herní monitory dneška mají tzv. FALD (full-array local dimming) podsvícení s 384 zónami, s nimiž se dá v části obrazovky snížit jas při HDR zobrazení

Zobrazit další aktuality

Vybrané modely

Zobrazit všechny ultrabooky

Hra ruleta zdarma

Nabídky práce